EA działało i przestało....

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
stacyjka
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 28 mar 2013, 15:36

EA działało i przestało....

Nieprzeczytany post autor: stacyjka »

Witam.
Opisze mój przypadek. MAm pewne EA na MT4 działa na złocie jego wyniki sa na screnach. Mianowicie chodziło świetnie aż pewnego dnia pzestało lub ktos je zablokował bo juz nie zawiera transakcji lub co dziwne ginie z wykresu ot tak jak bym dał dyspozycję usun EA. Mam pewne wrażenie że ktoś wyłącza EA i ono nie dostaje pewnego parametru przez co nie zawiera transakcji . Obserwuje zrywanie połączenia z serwerem co chwilę słyszę syg,połączenia z serwerem. Jak EA nie działa to tego nie ma a jak załącze EA i działa to zrywa co chwilę .???
Czy jest możliwe że broker tępi moje EA bo widzi że kosi go z kasy?

-- Dodano: 10 lut 2018, 15:24 --

widzę że nikt nie ma podobnych problemów ... więc wszystko OK
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: EA działało i przestało....

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

Po pierwsze sprawdź logi strategii i platformy. Zobacz jakie komunikaty błędów tam się pojawiają.
Na dole są zakładki Strategie i Dziennik. Kliknij tam, potem prawy przycisk i "Otwórz". Potem przejrzyj log z tego dnia, od którego zaczęły się problemy.
Po drugie spróbuj u innego brokera.
Jeśli nie masz na razie konta z podobnymi parametrami u innego brokera, to po trzecie uruchom u tego samego broka na demo. Porównasz, czy występują podobne problemy.
Można jeszcze zrollować konto u tego samego brokera, czyli otworzyć drugi rachunek i przetransferować kasę.
Jak zauważysz coś podejrzanego, to napisz.

ODPOWIEDZ