Dziennik Robola

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Dareczekart
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 29 mar 2012, 00:09

Re: Dziennik Robola

Nieprzeczytany post autor: Dareczekart »

Hey Robol.

Podoba mi sie to co robisz..... dobra robota!! Sprawy dotyczace TP - to jest najwiekszy problem handlu. To jest to co powoduje ze zarabiasz lub tracisz. Ja wprowadzilem metode minimum 2 pozycje... z tego jedna zamykam na FTA- co zazwyczaj pokrywa mi ewentualnego SL na drugiej pozycji ( jesli taki sie zlapie ).
Od wczoraj tak spogladam na twoj handel.... i zaskoczyl mnie GBPCHF , bardzo mnie zakoczyl. Dlaczego short?

Awatar użytkownika
Robol
Gaduła
Gaduła
Posty: 188
Rejestracja: 10 mar 2014, 09:13

Re: Dziennik Robola

Nieprzeczytany post autor: Robol »

Darek,

Nie mam pojęcia co ci się podoba w mojej grze? :) narazie jest bardzo słabo.. Dzisiaj to jakieś nieporozumienie. Mnie strasznie tylko kabel zaskoczył bo gdyby on ładnie zamknął się w TP bez mniejszych problemów odrobiłbym wczorajszą stratę. Jednak to jest jak powiedziałeś najwiekszy problem handlu dla mnie.. Jeżeli chodzi o konto to spokojnie. Tu jest troche inne MM ze wzgledu na to że to konto jest darmowe od New Forex i nie 5000$ a 5000 centów czyli darmowe 50$. Jeżeli konto wyparuje to zadna strata dla mnie. Tu troche testuje coś nowego, ale na moim koncie takim prawdziwym, wejscia mam bardzo podobne, ale bardziej pochopnie zamykam pozycje. Jednak dużo pomaga mi mentor z zamykaniem.

DAREK!
To jest genialne w swojej prostocie. Jak zakoncze pozycje na UJKU to przetestuje ten sposob, bo to na prawde dobre jest.

GBP.CHF


Powiem ci szczerze, Patrząc na Kabla zobaczyłem sygnał na S i taki sam identyczny był na GBP.CHF, więc wszedłem, ale teraz wiem że łapałem nóż.


USD.JPY

Tutaj widzę dużo prawdopodobieństwo dojścia ceny mniej więcej pod 120.50-121.00.
Dlaczego?

Na D1:
obroniony bardzo wazny poziom jakim jest 116.00 pozniej zrobienie podwojnego dołka. wybicie górą, Dzisiaj testowanie lini która była wybijająca (chodzi o linie zaznaczona strzalka) i ja spodziewam się dalszego umocnienia dolara wzgledem jena.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Wystarczy że określisz dobrze kierunek ruchu ceny a możesz stać się bogaty, o ile wiesz kiedy zamknąć pozycje"
FF: http://www.forexfactory.com/gerwazy#28

Awatar użytkownika
elcin2
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2013, 15:31

Re: Dziennik Robola

Nieprzeczytany post autor: elcin2 »

tylko żeby wypłacić te 50$ musisz wpłacić jakiś depozyt, przynajmniej ja tak rozumiem faq (http://www.newforex.com/faq)

Awatar użytkownika
Deszcz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 841
Rejestracja: 04 lut 2015, 09:46

Re: Dziennik Robola

Nieprzeczytany post autor: Deszcz »

Robol pisze: USD.JPY

Tutaj widzę dużo prawdopodobieństwo dojścia ceny mniej więcej pod 120.50-121.00.
Dlaczego?

Na D1:
obroniony bardzo wazny poziom jakim jest 116.00 pozniej zrobienie podwojnego dołka. wybicie górą, Dzisiaj testowanie lini która była wybijająca (chodzi o linie zaznaczona strzalka) i ja spodziewam się dalszego umocnienia dolara wzgledem jena.
Patrząc na wykres MN i 3MN trend jest do góry i niektórzy przypuszczają że cena może przebić poziom 125. Najbliższy poziom gdzie cena może się zatrzymać to według mnie ok. 120.5.

:)
---> Podaż i Popyt ---> Sukces!
Zapraszam do kontaktu.
Dział Supply & Demand trading
. . . . . . . .(link w profilu)

Awatar użytkownika
Robol
Gaduła
Gaduła
Posty: 188
Rejestracja: 10 mar 2014, 09:13

Re: Dziennik Robola

Nieprzeczytany post autor: Robol »

elcin2 to konto założyłem tylko ze wzgledu na test. Nie licze zadnej kasy z tego. Kasa jest na innym normalnym koncie. Nigdy nie wpłaciłbym kasy do broka gdzie kwotowania ma co 1 pips ;) Jeżeli tak wyczytałeś to tak jest. Nie zgłębiałem się w szczegóły.

Moje normalne konto posiadam w ICmarkets i jestem mega zadowolony.
"Wystarczy że określisz dobrze kierunek ruchu ceny a możesz stać się bogaty, o ile wiesz kiedy zamknąć pozycje"
FF: http://www.forexfactory.com/gerwazy#28

Awatar użytkownika
Robol
Gaduła
Gaduła
Posty: 188
Rejestracja: 10 mar 2014, 09:13

Re: Dziennik Robola

Nieprzeczytany post autor: Robol »

Deszcz pisze:
Robol pisze: USD.JPY

Tutaj widzę dużo prawdopodobieństwo dojścia ceny mniej więcej pod 120.50-121.00.
Dlaczego?

Na D1:
obroniony bardzo wazny poziom jakim jest 116.00 pozniej zrobienie podwojnego dołka. wybicie górą, Dzisiaj testowanie lini która była wybijająca (chodzi o linie zaznaczona strzalka) i ja spodziewam się dalszego umocnienia dolara wzgledem jena.
Patrząc na wykres MN i 3MN trend jest do góry i niektórzy przypuszczają że cena może przebić poziom 125. Najbliższy poziom gdzie cena może się zatrzymać to według mnie ok. 120.5.

:)

Widze deszcz że czytamy sobie z myśli :) Ja dokładnie tyle samo wpisłem :) 120.50 :) Podobne strategie to podobne wnioski :)

ICMarekts otwarte jest 0.03 lota wlasnie w L na ujku z SL 117.20 :)
"Wystarczy że określisz dobrze kierunek ruchu ceny a możesz stać się bogaty, o ile wiesz kiedy zamknąć pozycje"
FF: http://www.forexfactory.com/gerwazy#28

Awatar użytkownika
Dareczekart
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 29 mar 2012, 00:09

Re: Dziennik Robola

Nieprzeczytany post autor: Dareczekart »

Jesli chodzi o moj styl gry to dzisiaj moglem wejsc na strefie demand z D1 ( zrobilem to na podobnej parze GBPJPY zobacz w moim dzienniku Set forget ) ale jesli chodzi o wzrosty to mam mieszane uczucia. Zobaczmy gdzie cena jest? Miesieczny Up!! tygodniowy? konsolidacja.. dzienny Konsolidacja- wlasnie dotarlismy PPZ. Ja nie jestem zdecydowany o kierunku... zgodze sie ze przewaga jest po UP. Taka moja opinia. :D

Jesli przebije PPZ to mozna wejsc na PA na np. h4 lub h1 .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Robol
Gaduła
Gaduła
Posty: 188
Rejestracja: 10 mar 2014, 09:13

Re: Dziennik Robola

Nieprzeczytany post autor: Robol »

Dareczekart pisze:Jesli chodzi o moj styl gry to dzisiaj moglem wejsc na strefie demand z D1 ( zrobilem to na podobnej parze GBPJPY zobacz w moim dzienniku Set forget ) ale jesli chodzi o wzrosty to mam mieszane uczucia. Zobaczmy gdzie cena jest? Miesieczny Up!! tygodniowy? konsolidacja.. dzienny Konsolidacja- wlasnie dotarlismy PPZ. Ja nie jestem zdecydowany o kierunku... zgodze sie ze przewaga jest po UP. Taka moja opinia. :D

Jesli przebije PPZ to mozna wejsc na PA na np. h4 lub h1 .

Przeglądam twój dziennik na bieżąco. Bardzo elegancko grasz. Ja niestety spałem jak testowali moją linię, ale to nie daytrading a pozycja dlugo terminowa.

Dzięki za Wykes! :)
"Wystarczy że określisz dobrze kierunek ruchu ceny a możesz stać się bogaty, o ile wiesz kiedy zamknąć pozycje"
FF: http://www.forexfactory.com/gerwazy#28

Awatar użytkownika
Deszcz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 841
Rejestracja: 04 lut 2015, 09:46

Re: Dziennik Robola

Nieprzeczytany post autor: Deszcz »

SL ważna sprawa.
Zastanawiam się tylko czy cena jeszcze będzie chciała wrócić w dół, bo teoretycznie ekstremum tego wybicia w górę około 116.5.
Powodzenia :)

Obrazek
---> Podaż i Popyt ---> Sukces!
Zapraszam do kontaktu.
Dział Supply & Demand trading
. . . . . . . .(link w profilu)

Awatar użytkownika
Robol
Gaduła
Gaduła
Posty: 188
Rejestracja: 10 mar 2014, 09:13

Re: Dziennik Robola

Nieprzeczytany post autor: Robol »

Witam,

Dzisiaj jak ktos zaglądał na moje FF wziete S na aud.usd co bylo bledem, a zamiast tego mialem wziasc kabla ale nie mialem z nim dobrych wspomnien.


Jezeli chodzi o USD.JPY nie zmieniam zdania i dalej twierdze ze to bedzie L. gdy zobaczyłem przebicie 119 pomyslem ze to bedzie to wybicie, ale jednak cofneli.

Do pozycji bede systematycznie dokladal transakcje. Jednak jak wywali stop out to az do wyzerowania konta, bo konto jest mało warte. Duze poslizgi itp, itd.

Gdy bedzie 0 podlacze swoje male konto XM pod FF i wtedy pokaze jak gram prawdziwie.

Pozdrawiam
"Wystarczy że określisz dobrze kierunek ruchu ceny a możesz stać się bogaty, o ile wiesz kiedy zamknąć pozycje"
FF: http://www.forexfactory.com/gerwazy#28

ODPOWIEDZ