Dziennik piramidowania

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
silverarrow
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:11

Re: Dziennik piramidowania

Nieprzeczytany post autor: silverarrow »

sgorn pisze: Trzeba tylko byc cierpliwym i pilnować money management.
To jest bardzo ważne bez względu na to czy stosujesz piramidy, skalp, grid czy jakąkolwiek inną metodę. Powodzenia w piramidowaniu :564:
Niech nie umrze bohater zamieszkujący nasze dusze, niech nie zniszczy go wieczna wspinaczka na nieosiągalne szczyty.


Graj to co widzisz nie to czego oczekujesz

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: Dziennik piramidowania

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

dzieki silverarrow :) powqodzonka !
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Dziennik piramidowania

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Gratulacje. Takie coś ma sens.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: Dziennik piramidowania

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

Adriano nie wierze w to co widze. napisales" gratulacje" hehe. szok :)
pozdrowionka
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

pozytyw
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 27 sty 2011, 17:51

Re: Dziennik piramidowania

Nieprzeczytany post autor: pozytyw »

Pięknie sgorn. Gratulacje.
Mam takie pytanko (ciekawość:) ): na AUD/USD i NZD/USD miałeś po cztery pozycje/trejd a na EUR/USD tylko dwie. Skąd taki podział? Zależy od potencjału ruchu?
Spiesz się powoli.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Dziennik piramidowania

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

sgorn pisze:Adriano nie wierze w to co widze. napisales" gratulacje" hehe. szok :)
pozdrowionka

A czemu nie wierzysz? Szacun bo nie połamałeś własnych zasad, ładnie się rozstawiłeś i to procentuje. Ja po raz kolejny powtórzę. Nie mam nic do piramidowania. TO jest sensowny system. I twoje trejdy są tego dowodem. Co nie oznacza, że inne nie są równie zyskowne a czasem i bardziej. Każdy musi dostosować system do siebie i tyle.

Jak ktoś wróci do początków zadymy ze Szwajcarem zobaczy o co poszło. Ja zarzucałem, że on po prostu łamie swoje zasady i dlatego traci. Do tego nie zgadzam się cały czas z jego twierdzeniem, że nie istotna jest pierwsza pozycja, że nie stosował w swoim tradingu SL twierdząc, że ten system nie niszczy konta. A co sie stało z ostatnimi 4 każdy widział. Mnie zarzucił, że greed to zabójstwo. każdy system może zabić, każdy! Ale ja z gridu żyję od lat i nie narzekam. Piramidowanie jest ok z godnie z zasadami ale kompletnie nie pasuje do mojego charakteru ADHD. Chyba potwierdzisz, że gosciu z ADHD raczej nie może posługiwać się piramidowaniem. :mrgreen:

Chcę na koniec roku wskoczyć do pierwszej 50 kont realnych na forex factory, aby Szwajcar zobaczył, że grid to nie samo zło. Być może jemu się nie udało. Inni moga zarabiac. Pozdrawiam.

U mnie na razie jest + 67,62% od początku roku, jednak nie trejdowałem wogóle przez 3 tygodnie. Ok spadam aby ci juz nie zaśmiecać.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: Dziennik piramidowania

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

Pozytyw - :564: :564: na EURUSD była by pelna piramida ale nie wszedlem bo to byla noc...po 20 wylaczylem MT4...gdybym posiedzial tego dnia do 23 na MT4 to na kazdej parze dobralbym duzo wiecej i pewnie wynik bylby duzo lepszy..
ale co zrobic. Szukam dalej okazji i licze ze bedzie teraz szlo ladnie in plus.

Adrian jak piszesz do rzeczy to w moim wątku jak najbardziej jestes widziany. zero kłótni, przechwałek tylko trading i jazda do przodu !
merytoryka mile widziana ;)
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Dziennik piramidowania

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

sgorn pisze:Pozytyw - :564: :564: na EURUSD była by pelna piramida ale nie wszedlem bo to byla noc...po 20 wylaczylem MT4...gdybym posiedzial tego dnia do 23 na MT4 to na kazdej parze dobralbym duzo wiecej i pewnie wynik bylby duzo lepszy..
ale co zrobic. Szukam dalej okazji i licze ze bedzie teraz szlo ladnie in plus.

Adrian jak piszesz do rzeczy to w moim wątku jak najbardziej jestes widziany. zero kłótni, przechwałek tylko trading i jazda do przodu !
merytoryka mile widziana ;)


Dziękuję i powodzenia.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: Dziennik piramidowania

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

Załaczam 2 piramidki które dziś zamknąłem.

startowy risk - 0.5 $ per trade. Kończę wynik łącznie na 13 $ co daje R/R ok. 26/1.

http://www.forexfactory.com/sgorn#08-1
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

ODPOWIEDZ