dziennik + notatki

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

nasreddin pisze:tradycyjnie po pôlsku ci odpowiem
pawelklos jak ja cie strasznie "..." to ty chyba na pewno nie potrafisz sobie wyobrazic :D

Powiedz mi to w twarz a nie przez internet, na pw napisz mi swój adres, w sierpniu mam czas i będę w Polsce. Przyjadę i wytłumacz mi po Polsku co o mnie myślisz a ja ci wytłumaczę co ja o tobie myślę.

Wiele osób przez internet zgrywa hojraków, ale nie ma to dla mnie znaczenia co tam sobie pstrykasz na klawiszach bo wszyscy wiemy jak jest naprawdę.


Jedno co mnie za to cieszy to to, że się wreszcie odsłoniłeś i pokazałeś kim Ty tak naprawdę jesteś. Wielki Bóg a tutaj proszę, takich jak Ty to już wielu przerabiałem w swoim życiu.

Wiele osób to czytało i niektórzy przysłali mi opinie... ;)

A jak Cię rozpoznano? heh czasem wystarczą mi 2 słowa aby wiedzieć więcej o autorze niż mu się wydaję.

Pozdrawiam

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

ivofe pisze:
pawelklos pisze:Dziwi mnie tylko brak reakcji innych ludzi na takie zjawiska


Jedno jest pewne pawelklos, koni z tobą raczej nie można kraść ;)
Jestem przeciwnikiem złodziejstwa nawet nie wiesz jak bardzo :) Złodziei posyłam w jedno miejsce... :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

i jeszcze ostrzezenie :roll: :oops:
teraz to juz sie calkiem wystraszylem :cry:

polecam wszystkim idiotom przestudiowanie znaczenia slowa journal :wink: :D
„Ekspert to człowiek, który w bardzo wąskiej dziedzinie zrobił wszystkie możliwe błędy.”

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

:shock: nice in here hmm journal jak ktoś czyta wybiórczo zostaje journal
Obrazek

bulldog
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 12 mar 2010, 14:49

Nieprzeczytany post autor: bulldog »

najlepszy jorANAL jaki czytałem, a to dopiero początek -mam nadzieję; w końcu wrażenia niezwiązane z FX; czekam z niecierpliwością na rozwój syt ;-)

Widzę, że niektórzy traktują internet i fora jako marny substytut kontaktów interpersonalnych zupełnie nie potrzebnie angażując w polemice swe emocje;

wyluzuj panie P. chyba, że uważasz motłoch ludzki za niezdolny do podejmowania autonomicznych decyzji- nawet jeżeli mają one kosztować 6000ojro

Awatar użytkownika
nasreddin
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2007, 07:24

Nieprzeczytany post autor: nasreddin »

filozoficznie- hipotetycznie
siedze nad tymi wykresami. mam juz dobra metode ale ciagle patrze : moze by cos ulepszyc .i tak rok po roku.
przegladajac wczesniejsze strategie znalazloby sie kilka dochodowych .w sumie to moj kawalek zycia i moja robota. oddac za darmo ? na razie wykluczone
rdzeniem do przekazaniawszystkich tych strategii w taki sposob zeby przynosily dochod nabywcy bylby opis . w moim przypadku minimum 50 stron.kilkanascie powtarzalnych sytuacji we-wy

co do MM .oczywiste ze kazdy broker chcialby zeby calosc kasy trzymac u niego a operowac jedynie znikomym procentem.
warto natomiast zadac sobie pytanie a co byloby gdyby i wprowadzic dane do excela.sprawdzic samemu na demo a nie kierowac sie pierdolami.
jezeli mam strategie w ktorej 75% wejsc daje zysk 30-40 pips a pozostale straty rzedu 15- 20 pips to jaki procent kapitalu wrzucac do trejdu zeby bylo bezpiecznie ? przy pomocy excela to raptem jeden dzien roboty.
pozniej skonstruowac maszynke do liczenia w czasie rzeczywistym . to wszystko

odnosnie emocji : to czy ktos stwierdzi ze jestem prezesem albo dyrektorem czy tez szmaciarzem i menelem jest mi rownie obojetnie jak epitety czy superlatywy rzucane, no w tym przypadku dajmy na to szwajcarskiemu bankierowi

sukcesow zycze :D
„Ekspert to człowiek, który w bardzo wąskiej dziedzinie zrobił wszystkie możliwe błędy.”

ODPOWIEDZ