Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 21 lis 2018, 09:45     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

dobry pomysl na biznes?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
  • Autor
  • Wiadomość

buntownik

Gaduła

Gaduła

dobry pomysl na biznes?

Nieprzeczytany post04 cze 2018, 12:00

Jak wyzej moze ktos mi pomoze mam pewna kwote do zainwestowania ale nie we forex, jest tu duza spolecznosc moze ktos mi podpowie. Kapital 20 tys firma jednoosobowa. Nie musi byc to interes ktory przynosi 5 tys dochodu miesiecznie lecz 2 do 3 tys poniewaz to bedzie moje dodatkowe zajecie dzieki

Cblondyn

Maniak

Maniak

Re: dobry pomysl na biznes?

Nieprzeczytany post04 cze 2018, 13:30

buntownik pisze:Jak wyzej moze ktos mi pomoze mam pewna kwote do zainwestowania ale nie we forex, jest tu duza spolecznosc moze ktos mi podpowie. Kapital 20 tys firma jednoosobowa. Nie musi byc to interes ktory przynosi 5 tys dochodu miesiecznie lecz 2 do 3 tys poniewaz to bedzie moje dodatkowe zajecie dzieki

A czemu nie forex czy CFD? Na dodatkowe zajęcie nadaje sie bardzo dobrze. Np. codziennie nie więcej niz 15 min wieczorem

ADASKO2012

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post04 cze 2018, 13:36

Przy takim kapitale to spodziewaj się raczej 200 złotych na rękę.

Bielak84

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post23 sie 2018, 16:14

dobrym pomysłem na biznes moim zdaniem jest handel kryptowalutami. Ostatnio zacząłem sie nimi interesowac i szukam jakiś ciekawych ksiązek na ich temat, zeby uzupełnić luki w biblioteczce, czy ktoś moze coś polecic?

komi98

Uczestnik

Uczestnik

Nieprzeczytany post21 wrz 2018, 14:24

10% w skali miesiąca to zbyt duże oczekiwania, jeśli to było takie proste to co druga osoba w Polsce by dorabiała się 20tys i potem do konca zycia żyła z zysku
Obrazek

Wróć do Off-topic