DM BZWBK - model ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
13%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
2
25%
Mają wiele wad
2
25%
Stanowczo odradzam:
2
25%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
uciekinier
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 28 maja 2013, 22:16

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: uciekinier »

Witam.
Trochę moich spostrzeżeń .... Śmigam w BZWBK około miesiąca, zarówno na demko jak i na realu. Ceny wchodzą bez problemu, bez poślizgów, NIGDY nie było rekwoty, wiec można powiedzieć spory PLUS za to dla BZWBK. SL czu TP wchodzą również bez problemu i po cenie ustalonej, fakt że staram nie grać na istotnych danych, więc nie wiem jak z realizacją jest na danych. Ale ..... właśnie wcześniej czy późnie zawsze pojawia się "ale" więc dzisiaj około 10 BZWBK zafundowało sobie i przy okazji mi awarie platformy na realu, zaznaczę że demko smigała dobrze. Lekko dziwi mnie to ba zazwyczaj jest odwrotnie. No ale jak awaria, to awaria .... nie wybiera. Nic w tym może dziwnego , gdyby nie to że awaria nastąpiła na tyle gwałtownie i niespodziewanie że po zakupie " z palca" dość sporej pozycji na ujku ustawiłem TP lecz nie zdążyłem SL, cóż mam taki styl że jak kupuje "z palca" to minute później modyfikuje zlecenie i ustawiam poziomy TP i SL .... a tu zong :D lekka panika w oczach , odswieżam ,reskanuje NIC zero reakcji, sprawdzam połączenie z netem wszystko gra. Wchodzę na demko w BZWBK wszystko śmiga w najlepsze, jedynie cena mojego zlecenie zapie*dala nie tam gdzie chcę :D a ja bez SL :D Odpalam platformę BRE ,wiedząc że mają z BZWBK tych samych dostawców płynności i .... gra wszystko śmiga. Dzwonie do koleszki co też ma BZWBK real żeby sprawdził jak u niego bo już zaczynam snuć teorie spiskowe ,że napewno TYLKO mi wyłączyli platforme :D
Po 15 minutach real wraca i śmiga doskonale , w między czasie zrealizował mi sie TP i.... jakie moje zdziwienie :shock: cena po jakiej weszło lepsza o ponad 7 pipów dokładnie 72 punkty :D a więc zważywszy że było to doś duża pozycja to dodatkowe 308 PLN wpadło dodatkowo , może to BONUS za awarie :D
Ale cykora lekkiego miałem, to fakt.
Jedyny mankament tego to teraz na wykresie luki są ,ale mam nadzieję że broker to szybko uzupełni, oczywiście wysłałem też maila do suppotu ,mineło 40 minut i bez odzewu. To ewidentny MINUS, zobaczymy jak poradzą sobie z uzupełnieniem wykresu, ale sądząc po reakcji na maila nie spodziewam się szybkiej reakcji.
To tyle moich spostrzeżeń, trochszę się rozpisałem ,sorki. :D
"Fundamenty tworza trendy a cena porusza sie w techniczny sposob. Jedno drugiego nie wyklucza"
ZielonaMgiełka

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Rekwotowań nie ma prawa być i jest to technicznie niemożliwe w tym modelu ;).

Co do awarii... Zdarzyć mogą się wszędzie, bo niestety technika bywa zawodna. Toyoty też się psują. Ważne jak szybko i sprawnie broker reaguje na te awarie i jak często one występują...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
uciekinier
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 28 maja 2013, 22:16

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: uciekinier »

Oczywiście ,zgadzam sie co do awarii kiedyś musi być, fakt. Jesli chodzi o szybkość usunięca to z zegarkiem nie mierzyłem ale uwineli się w 10 minut max 15. Nie mam za bardzo porównania co do awari, bo mimo że na foreksie jestem już troszkę więcej niż 2 lata i bodażje u 3 -4 broków to awarie przeżyłe pierwszy raz. Wku*wiają tylko te luki na ekg :D
"Fundamenty tworza trendy a cena porusza sie w techniczny sposob. Jedno drugiego nie wyklucza"
ZielonaMgiełka

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

uciekinier pisze:Witam.
Trochę moich spostrzeżeń .... Śmigam w BZWBK około miesiąca, zarówno na demko jak i na realu. Ceny wchodzą bez problemu, bez poślizgów, NIGDY nie było rekwoty, wiec można powiedzieć spory PLUS za to dla BZWBK. SL czu TP wchodzą również bez problemu i po cenie ustalonej, fakt że staram nie grać na istotnych danych, więc nie wiem jak z realizacją jest na danych. Ale ..... właśnie wcześniej czy późnie zawsze pojawia się "ale" więc dzisiaj około 10 BZWBK zafundowało sobie i przy okazji mi awarie platformy na realu, zaznaczę że demko smigała dobrze. Lekko dziwi mnie to ba zazwyczaj jest odwrotnie. No ale jak awaria, to awaria .... nie wybiera. Nic w tym może dziwnego , gdyby nie to że awaria nastąpiła na tyle gwałtownie i niespodziewanie że po zakupie " z palca" dość sporej pozycji na ujku ustawiłem TP lecz nie zdążyłem SL, cóż mam taki styl że jak kupuje "z palca" to minute później modyfikuje zlecenie i ustawiam poziomy TP i SL .... a tu zong :D lekka panika w oczach , odswieżam ,reskanuje NIC zero reakcji, sprawdzam połączenie z netem wszystko gra. Wchodzę na demko w BZWBK wszystko śmiga w najlepsze, jedynie cena mojego zlecenie zapie*dala nie tam gdzie chcę :D a ja bez SL :D Odpalam platformę BRE ,wiedząc że mają z BZWBK tych samych dostawców płynności i .... gra wszystko śmiga. Dzwonie do koleszki co też ma BZWBK real żeby sprawdził jak u niego bo już zaczynam snuć teorie spiskowe ,że napewno TYLKO mi wyłączyli platforme :D
Po 15 minutach real wraca i śmiga doskonale , w między czasie zrealizował mi sie TP i.... jakie moje zdziwienie :shock: cena po jakiej weszło lepsza o ponad 7 pipów dokładnie 72 punkty :D a więc zważywszy że było to doś duża pozycja to dodatkowe 308 PLN wpadło dodatkowo , może to BONUS za awarie :D
Ale cykora lekkiego miałem, to fakt.
Jedyny mankament tego to teraz na wykresie luki są ,ale mam nadzieję że broker to szybko uzupełni, oczywiście wysłałem też maila do suppotu ,mineło 40 minut i bez odzewu. To ewidentny MINUS, zobaczymy jak poradzą sobie z uzupełnieniem wykresu, ale sądząc po reakcji na maila nie spodziewam się szybkiej reakcji.
To tyle moich spostrzeżeń, trochszę się rozpisałem ,sorki. :D

a pytanie czy te luki i swieczki z chorego postepowania zmieniajac zamkniecie z 23 w Piateki ja kwzystko sie zamyka na 22 00 uzupelnili czy dalej nie :lol:

Awatar użytkownika
uciekinier
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 28 maja 2013, 22:16

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: uciekinier »

ależ oczywiście że nie ! Nie uzupełniają ,mi osobiscie to nie przeszkadza bo wszyskie analizy robię na platformie u innego broka
"Fundamenty tworza trendy a cena porusza sie w techniczny sposob. Jedno drugiego nie wyklucza"
ZielonaMgiełka

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

uciekinier pisze:ależ oczywiście że nie ! Nie uzupełniają ,mi osobiscie to nie przeszkadza bo wszyskie analizy robię na platformie u innego broka

ok ale wskaźniki przy np Dt nie wariuja :) :?:

Awatar użytkownika
uciekinier
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 28 maja 2013, 22:16

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: uciekinier »

Nowy123 pisze:
uciekinier pisze:ależ oczywiście że nie ! Nie uzupełniają ,mi osobiscie to nie przeszkadza bo wszyskie analizy robię na platformie u innego broka

ok ale wskaźniki przy np Dt nie wariuja :) :?:
generalnie wskaźniki DT nie wariują , jest wszystko O.K poza tymi piątkami i dzisiejszym wypadkiem.
P.S suppot odpisał po 50 minutach , że mieli awarie, przepraszają i że już wszystko śmiga
"Fundamenty tworza trendy a cena porusza sie w techniczny sposob. Jedno drugiego nie wyklucza"
ZielonaMgiełka

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Przeżyłem wiele różnych awarii, zwieszeń itd. Naprawa w 10-15min jest w normie, a kwotowania zapewne uzupełnią w ciągu doby.

Niektóre wskaźniki mogą być zniekształcone jeśli są wyliczane też z okresu w którym jest luka, szczególnie na małych interwałach kiedy "ubytek" jest duży jeśli chodzi o ilość świec.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Przed chwilą o godz 19:55 została utracona łączność z serwerem. Powróciła o 20:09
20:11 - utrata łączności

Awatar użytkownika
uciekinier
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 28 maja 2013, 22:16

Re: DM BZWBK - model ECN

Nieprzeczytany post autor: uciekinier »

jamesfisher pisze:Przed chwilą o godz 19:55 została utracona łączność z serwerem. Powróciła o 20:09
20:11 - utrata łączności
u mnie o 16,19 do 19,33 i od 19,50 do 20,17 brak połączenia masakra. Nikt z suppotu nie pofatygował się odpisać na maila przez 4 godz. W sprawch pierduł i promocji dzwonią i zawracają dupe, jak jest awaria nie ma nikogo. :!:
Wniosek : czas zmienik broka. :!: Jeśli chodzi o mnie nie będę czekał aż przez ich awarie popłynę na kase, akurat w czasie awari byłem poza rynkiem. Fart. 2 miechy i 2 awarie pierwsza jakies 3-4 tyg temu 10cio minutowa, ale teraz to mega porażka i jeszcze brak jakiegokolwiek odzewu. Wykresy nie uzupełnione dziury jak bo bombie.
"Fundamenty tworza trendy a cena porusza sie w techniczny sposob. Jedno drugiego nie wyklucza"
ZielonaMgiełka

ODPOWIEDZ