Dla traderów z Bydgoszczy

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
zenon123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 27 wrz 2011, 22:46

Dla traderów z Bydgoszczy

Nieprzeczytany post autor: zenon123 »

Witam,

Mam taki pomysł, aby razem z innymi zainteresowanymi traderami z Bydgoszczy i okolic, którzy traktują temat zawodowo, zrobić coś na kształt wspólnego trading roomu w którym każdy będzie miał swoje biurko, bezprzewodowy internet z kabla, gdzie będzie wspólna telewizja cnbc. Handluje na swojej platformie, swoimi pieniędzmi i w co chce. Przynosi bądź nie swój komputer, inny sprzęt co tam chce. Taki wspólny room można by zorganizować w ogólnodostępnej powierzchni biurowej dostępnej w mieście - z racji niekomercyjnej działalności niekoniecznie w centrum. Opłaty za eksploatację dzielone w zależności od ilości najmujących. Pomysł wziął się z tego, że siedzenie samemu w domu jest niekonieczne zabawne. Handlując z grupie łatwiej pracować i wymieniać doświadczenia. Co Panie i Panowie na to?

Ktoś naturalnie powie, że to dodatkowe koszta i pewnie będzie miał racje. Jednak jeżeli się podzieli ów koszt przez np 10 najemców to będą to groszowe sprawy (kilka-kilkanaście pipsów:)) w porównaniu do radości wspólnego grania i przeżywania sytuacji na rynkach.

Ponieważ drażni mnie siedzenie w domu z kotem "na kolanach", który skutecznie potrafi zwrócić na siebie uwagę oficjalnie i zupełnie poważnie zgłaszam pomysł do dyskusji. Chętnych z konkretnymi propozycjami proszę o kontakt na priv.

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Witam.
Temat był wiele razy poruszany na forum, nawet całkiem niedawno.

http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 124#360124

marcinx64
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 03 mar 2010, 22:51

Nieprzeczytany post autor: marcinx64 »

skco pisze:Witam.
Temat był wiele razy poruszany na forum, nawet całkiem niedawno.

http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 124#360124
Temat który podałeś nie ma nic wspólnego z tym tutaj...
Sukces jest owocem dobrych decyzji, dobre decyzje są owocem doświadczenia, doświadczenie jest owocem złych decyzji.

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

murdock pisze: ...
gielda jak nic innego jest sprawa wysoce indywidualna i tutaj praca grupowa raczej szkodzi niz pomaga

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

Nie jestem z Bydgoszczy ale gdyby takie cos dzialalalo w moich okolicach to bylbym 100% chetnym

aha i zapomniales o najwaznijeszym - dobry automat do kawy :)
poczytaj na necie o Busines center club
goscilem kiedys w ich lokalu w czestochowie i robilo wrazenie

tomek.p
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 03 lis 2010, 09:25

Re: Dla traderów z Bydgoszczy

Nieprzeczytany post autor: tomek.p »

zenon123 pisze:Witam,

Mam taki pomysł, aby razem z innymi zainteresowanymi traderami z Bydgoszczy i okolic, którzy traktują temat zawodowo, zrobić coś na kształt wspólnego trading roomu w którym każdy będzie miał swoje biurko, bezprzewodowy internet z kabla, gdzie będzie wspólna telewizja cnbc. Handluje na swojej platformie, swoimi pieniędzmi i w co chce. Przynosi bądź nie swój komputer, inny sprzęt co tam chce. Taki wspólny room można by zorganizować w ogólnodostępnej powierzchni biurowej dostępnej w mieście - z racji niekomercyjnej działalności niekoniecznie w centrum. Opłaty za eksploatację dzielone w zależności od ilości najmujących. Pomysł wziął się z tego, że siedzenie samemu w domu jest niekonieczne zabawne. Handlując z grupie łatwiej pracować i wymieniać doświadczenia. Co Panie i Panowie na to?

Ktoś naturalnie powie, że to dodatkowe koszta i pewnie będzie miał racje. Jednak jeżeli się podzieli ów koszt przez np 10 najemców to będą to groszowe sprawy (kilka-kilkanaście pipsów:)) w porównaniu do radości wspólnego grania i przeżywania sytuacji na rynkach.

Ponieważ drażni mnie siedzenie w domu z kotem "na kolanach", który skutecznie potrafi zwrócić na siebie uwagę oficjalnie i zupełnie poważnie zgłaszam pomysł do dyskusji. Chętnych z konkretnymi propozycjami proszę o kontakt na priv.
Jest to bardzo dobry pomysł. W ten sposób trejduje wraz z kilkoma znajomymi. Wynajmujemy biuro + swiatłowód = podział kosztów. W grupie jest ciekawa atmosfera. I nie powiedzialbym ze grupowa praca szkodzi niz pomaga. Kazdy tak czy siak ma swoj styl grania, wiec w czym to moze przeszkadzac :) ale zapewne kwestia indywidualnego podejscia do sprawy.

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

Jezeli mozesz to udziel kilku odpowiedzi
zainteresowal mnie ten temat dlatego pozbieram pare informacji i zadecyduje czy nie otworzyc czegos takiego w okolicy

powiedz ilu was tam trejduje
nie ma czegos takiego ze kazdy sie kryje ze swoja strategia i nie pomaga innym czy wprost przeciwnie
Fajnie jakbys napisal jakie mniej wiecej macie koszty
oraz najwazniejsze kto u was sprzata :D
rozumiem ze meble swoje

zenon123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 27 wrz 2011, 22:46

Nieprzeczytany post autor: zenon123 »

Uważnie przeczytaj pierwszy post.Tam znajdziesz odpowiedź na twoje pytania.

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

pytanie skierowane bylo do tomek.p jak iz pisane pod jego wypowiedzia
w innym wypadku zacytowal bym twoja wypowiedz

pozdrawiam

zenon123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 27 wrz 2011, 22:46

Nieprzeczytany post autor: zenon123 »

Nie zauważyłem, że tomek coś napisał. Nie ma sprawy.

ODPOWIEDZ