DayTrading: Wtorek 27.02.2024

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3021
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 27.02.2024

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 27.02.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

pozycje zamkniete dzisiaj
https://ibb.co/C9z3sbQ

nygus bp i sp500 tez bp
nie widzę sensu przy tym rynku cokolwiek trzymać zwłaszcza jeśli to eski i z/s wychodzi oki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Wtorek 27.02.2024

Nieprzeczytany post autor: setka »

akcje rosna i beda rosły kapitał ucieka od obligacji usa ale i do usa bo wiedza co sie szykuje.
w tym roku crash na rynku oblogacji w usa. ciekawe co na to dolar.
najlepsza rzecza jak widac bylo L na us500 i wystarczyło czekac no ale czlowiek zawsze czyta mądrzejszych od siebie.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 27.02.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

prosta zasada
np dax dzis nowe ATH
postaw dobrze ske a na pewno nie stracisz /teraz rosnie trzeba tylko poczekac az rosnac przestanie/
na kasowym jest teraz 477 i ile maja mocy do 500 i swiat na dzis i tyle no ok z kanalika mam 530 nawet
ale 500 to psyche tłumu się kłania :568:
te 20-30 pipow pomyłka to zaden problem jak nie walisz za cale depo bo spadnie jak zwykle wyzej 100pipow a moze i 200
teraz 493 ja zaczałem :( nie zaryzykujesz to nigdy nie zarobisz
w gore teraz to nie jest tak ze rynek wywali bez jakiegos porzadnego info o 100 pipow
ostatnie ath bylo 460 ok poprzednie ok 440 to jakny wariowali to 560 swiat ale najpierw 500 :!:
widac po kazdym ath spadek to niby czemu ma byc inaczej tym bardziej ze to luty
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Arek_VI
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 14 lip 2023, 00:48

Re: DayTrading: Wtorek 27.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Arek_VI »

Jutro dane o inflacji w USA. Mogą wyznaczyć dalszy kierunek indeksów.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 27.02.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Arek_VI pisze:
27 lut 2024, 12:04
Jutro dane o inflacji w USA. Mogą wyznaczyć dalszy kierunek indeksów.
jutro to jutro
dax cd
na razie prosto łatwo i przyjemnie bo bez problemu mozna bylo sobie ski na szczycie ustawic i tyle ile esek chcesz
to samo ropa
juz pełny luzik /mam tylko eski nizej 77 to spadamy
700b gra
to z inFFFF
Oczekiwania rynkowe dotyczące polityki Fed zmieniły się w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W październiku implikowana stopa procentowa Fed na koniec 2024 roku wynosiła ok. 4,8%, by 3 miesiące później spaść poniżej 3,7%. Ostatnie tygodnie to z kolei gwałtowny spadek oczekiwań dot. cięć i powrót do 4,5%.vvvv
xxxxxxxxxxxxxxxxxx
22:40 USA Zmiana zapasów ropy wg API a reszta mało istotna
a kierunek na indeksach a na dłuzej mamy taki :568: jak wykres sp600
zzzz :shock: zydki 5600 serwuja na deser ciekawe czy to się uda bo na dodatek wybory prezyd USA
morgany bełkotali o 5400 na koniec tego roku :!:
dax
wyszli nad 17 500 :arrow: idzie drugie podbicie czyli wejscie na trzecim i tyle o daxie :568: :568: :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Wtorek 27.02.2024

Nieprzeczytany post autor: setka »

i co z tego ze FED..... dalsza ucieczka od upadajacego $wego gówna jak widac, panika sie zacznie jak nastapi krach na oblogacjach i to moze byc nawet kwiecien. te wzrosty na indexach to raczej normalnie nie sa wiec zarowka sie powinna zapalic dlaczego tak panicznie ucieka kapitał w ten rynek. ja wam mowie nie trzymajcie $ bo stracicie co najmniej 50% w jeden dzien. zadzwia tez moc zlotowki. mysle ze surowce moga byc w tym czsie savehaven, nawet ten obsrany gaz.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 27.02.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

dax
jak pisalem prosta robota
połowa esek zostaje i eska z samego szczytu jest :P :568: bo znowu mi się udało 8)

no ok to jeszcze gaz by nie bylo ze sie zagapilem
polowa zostaje elek
na gazie ostatnie dni to najprostrza robota na fx do obiadu jeszcze spadki potem gwałt uppp i znowu spadanie
kiedys musi byc tylko upppppp :P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2024, 15:05 przez baxik, łącznie zmieniany 3 razy.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Wtorek 27.02.2024

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

setka pisze:
27 lut 2024, 13:59
i co z tego ze FED..... dalsza ucieczka od upadajacego $wego gówna jak widac, panika sie zacznie jak nastapi krach na oblogacjach i to moze byc nawet kwiecien. te wzrosty na indexach to raczej normalnie nie sa wiec zarowka sie powinna zapalic dlaczego tak panicznie ucieka kapitał w ten rynek. ja wam mowie nie trzymajcie $ bo stracicie co najmniej 50% w jeden dzien. zadzwia tez moc zlotowki. mysle ze surowce moga byc w tym czsie savehaven, nawet ten obsrany gaz.
A który to będzie rok ? 2040 czy 2045 ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Wtorek 27.02.2024

Nieprzeczytany post autor: setka »

serol ja cie bardzo szanuje, jestes gość ale
tym razem badz mniej optymistyczny
nie wiem skad ta wiara w $ u ludzi sie bierze.
jakos musza tych ludzi zgolic i zapakowac w CBDC, tylko tak to mozna zrobic, winny bedzie wschod.

Zablokowany