DayTrading: Wtorek 26.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Wtorek 26.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:
26 lis 2019, 12:56
emocje na edku i kangurze porównywalne z tymi na randce Marty i Sławka w ostatnim Rolniku ;)
Jak już jesteśmy przy emocjach, to ktoś wie czyje emocje spowodowały ten ruch na kangurze z 10:00 ;) ? Czy to tylko AT działa? ;)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 26.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

na edku IMO straszy jeszcze strefa 1.0990-1.0998 wiec warto miec to z tyłu głowy bo moga to zrobic po korekcie w okolice 1.1050, ale rownie dobrze mozliwe najpierw odklepanie tej strefy i potem juz właściwy ruch w góre
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Wtorek 26.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

Nieśmiertelny Trader pisze:
26 lis 2019, 13:05
Kermit pisze:
26 lis 2019, 12:56
emocje na edku i kangurze porównywalne z tymi na randce Marty i Sławka w ostatnim Rolniku ;)
Jak już jesteśmy przy emocjach, to ktoś wie czyje emocje spowodowały ten ruch na kangurze z 10:00 ;) ? Czy to tylko AT działa? ;)
Ichniejszy governor coś mówił o tej porze właśnie.
BBHMM :twisted:

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Wtorek 26.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Kermit pisze:
26 lis 2019, 13:09
na edku IMO straszy jeszcze strefa 1.0990-1.0998 wiec warto miec to z tyłu głowy bo moga to zrobic po korekcie w okolice 1.1050, ale rownie dobrze mozliwe najpierw odklepanie tej strefy i potem juz właściwy ruch w góre
ja to już nawet nie patrzę na tego edka ....
zasięg dzienny niedługo będzie tylko wahaniem się spreadu :shock:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Wtorek 26.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

Kermit pisze:
26 lis 2019, 13:09
na edku IMO straszy jeszcze strefa 1.0990-1.0998 wiec warto miec to z tyłu głowy bo moga to zrobic po korekcie w okolice 1.1050, ale rownie dobrze mozliwe najpierw odklepanie tej strefy i potem juz właściwy ruch w góre
Ja już mam wszystko z tylu głowy. Wyłączyłem nawet wszystkie inne okna żeby mnie nie kusiło gdzieś się jeszcze upakować ;)
BBHMM :twisted:

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Wtorek 26.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

PipsKong pisze:
26 lis 2019, 13:11
Kermit pisze:
26 lis 2019, 13:09
na edku IMO straszy jeszcze strefa 1.0990-1.0998 wiec warto miec to z tyłu głowy bo moga to zrobic po korekcie w okolice 1.1050, ale rownie dobrze mozliwe najpierw odklepanie tej strefy i potem juz właściwy ruch w góre
ja to już nawet nie patrzę na tego edka ....
zasięg dzienny niedługo będzie tylko wahaniem się spreadu :shock:
Na spreadzie też można grać (OSTC ;) ) Niekiedy ruchy po 1-2 pipsy w ciągu dnia i czekanie w kolejce na dostanie pozycji pare dni by czekać kolejne by zarobić ten jeden pips... No ale wtedy za 200 czy 1000 lotów się wchodzi :D

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Wtorek 26.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Generalnie produkty finansowe można stworzyć w oparciu dosłownie o wszystko.

Np można by stworzyć produkt o nazwie PipsKong-Nuda i w oparciu o wpisy Pipsiaka które będą brzmiały ''Nuda'' - inwestować, analizować, prognozować. Każdy wpis Pipsiaka ''Nuda'' byłby jak dane fundamentalne które wypadają o nieokreślonej godzinie i tylko nieliczni mieliby dostęp do tego kiedy Pipsiak użyje tego legendarnego już cytatu. Czasem nuda down, a czasem nuda up ;)

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Wtorek 26.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Boże .... czasami jak patrzę na te wykresy to mi się wydaje że mi net padł ;/
zero ruchów
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 26.11.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
26 lis 2019, 13:27
Generalnie produkty finansowe można stworzyć w oparciu dosłownie o wszystko.

Np można by stworzyć produkt o nazwie PipsKong-Nuda i w oparciu o wpisy Pipsiaka które będą brzmiały ''Nuda'' - inwestować, analizować, prognozować. Każdy wpis Pipsiaka ''Nuda'' byłby jak dane fundamentalne które wypadają o nieokreślonej godzinie i tylko nieliczni mieliby dostęp do tego kiedy Pipsiak użyje tego legendarnego już cytatu. Czasem nuda down, a czasem nuda up ;)
Coś NT jesteś niedouczony jeśli chodzi o forex. Przecież jest taka para jak: Pipskong-Nuda. Teraz chodzi po 3 orzeszki i 2 rodzynki. :568: Sprawdź dokładnie. :D Och wy inwestory. :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Wtorek 26.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Nieśmiertelny Trader pisze:
26 lis 2019, 13:27
Generalnie produkty finansowe można stworzyć w oparciu dosłownie o wszystko.

Np można by stworzyć produkt o nazwie PipsKong-Nuda i w oparciu o wpisy Pipsiaka które będą brzmiały ''Nuda'' - inwestować, analizować, prognozować. Każdy wpis Pipsiaka ''Nuda'' byłby jak dane fundamentalne które wypadają o nieokreślonej godzinie i tylko nieliczni mieliby dostęp do tego kiedy Pipsiak użyje tego legendarnego już cytatu. Czasem nuda down, a czasem nuda up ;)
nuda please up :564: :564:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Zablokowany