DayTrading: Wtorek 24.11.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Wtorek 24.11.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Kermit pisze:
24 lis 2020, 23:03
edek troche inaczej bedzie do rozegrania jednak IMO. Dopiero strefa 1.1920-1.1960 powinna dac zarobic znowu pod S

bedzie zabawa w wycinanie przed spadkiem bo za duzo osob w S siedzi. Mysle czy nie popilnowac w nocy troche zeby nie przegapic tego
W pełni zgadzam się
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 24.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
24 lis 2020, 22:41
swiezy masz nowe konto to dawaj jakies wejscia
spadki wzrosty to normalka na rynku wazne by trafic kiedy
a ze ja nie trafiam/ jak pisze swiezy czesto /
to zaczalem ske na edku :D
dzien prawdy bedzie dopiero w czwartek :568: :idea:
ktos musi zaczac pierwszy :P
to M10 Az :)
https://iv.pl/image/ede1.Gtc5p7I
z minutek dalej klin maly popytowy zasieg 1,192x ale glowna daje podaz na 1,1812 czyli normalka
swiezy
ale po mnie jada na tych twoich spadkach na us30 to wszystko przez te twoje weekendowe teksty o SPADANIU ha ha ha

jade ski małym żarem 5 pozycji niby otwartych 106,43 zeta straty oczekujacych 29
czyli szał pał dobranoc
na systemiku zalezy jaki kurs ale jaki by nie byl to wyraznie wyzej dychy w plecy brrrrrrrrr
Grałem ten kanał cały czas, ale wywalili nawet wrzrostowy kanał w górę.. Plan był taki, że wyjście dołem z tego kanału będzie mega sygnałem do SSS. F78% miał też być barierą.. później krawedź górna kanału..
post998213.html#p998213
Co do sytuacji to znowu utknęli na F78% na srodku kanału i bedą pewnie czekać na USA... Pewnie stany zrobia jakąś fałszywkę, poświrują troche, bo aż się prosi. Ogólnie trzymają się kanału na razie, tak jak myślałem. Wszystko zgodnie z planem. Jak wywalą dołem ten kanqał, to "spieszmy się brać S-ki, bo tak szybko będą spadać.."
A o spdakach myśłałem faktycznie, bo zgadzały się poziomy Fibo i dywergencja na DJ. Pierwszy raz coś zacząłem podejrzewać, jak wczoraj kolejny raz testowali F78% i nie mogli od niego się odczepić. Na koniec dnia. To pomyślałem, że to nie tak powinno wyglądać. Powinna być panika po ostatniej próbie i ostry zjazd. A zamknęłi się tuż pod. To myślałem , że coś tu jest nie tak, ale liczyłem na luke w dół w nocy.. a co było dalej???? Kompletne wywalenie misternego planu spadków wedłuG całej mojej AT. Przykre... I nie mówcie, że wzrosty były pewne, bo jedną świeca mogli równie dobrze oberwać wykres. Ale faktycznie za długo to trwało to kręcenie przy F78%.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 24.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
24 lis 2020, 22:41
swiezy masz nowe konto to dawaj jakies wejscia
spadki wzrosty to normalka na rynku wazne by trafic kiedy
NIE. Musze obmyśleć nowe podejście. Wywalili mi całą technikę, cały mój perfekcyjny plan z H1... Wszystko się zgadzałao, fibo, dywergencje, reakcje.. a oni to spuścili do kibelka jedną świeczką po północy.. Jeśli oni takie brzydkie rzeczy robią, to ja musze się od nowa zastanowić jak tu z nimi grać, żeby wygrać. To był mój cały arsenał, rozumiesz??? Czuje jakby mi rysowali przez 2-3 dni dokładnie to co chcę zobaczyć i w nocy, po północy napadli na mnie. To było jak napad na moje AT. :?
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany