DayTrading: Wtorek 20.03.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 21 mar 2018, 00:00

Wzrost
4
57%
Bez zmian
2
29%
Spadek
1
14%
 
Liczba głosów: 7

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DayTrading: Wtorek 20.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

jkar pisze:
Tolmon_Nika pisze:@Świeżak44
może się przyda ?
DAX-SP500-Fibo.png
powodzenia :D
Teoretycznie z tego robisz arbitraz:
dax up sap down ...
:)
i nikt nie zgra :)
pokazuję jak ja widzę rynek, nie piszę jak grać :!:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Wtorek 20.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Tomasz196407 pisze:GU zamknąłem (nieważne ile) ale wcale nie uważam ze to nie koniec,
Wczoraj jeden z kolegów pokazał pozycje na buy zabezpieczoną - pewnie juz dzis nie ma po niej sladu
ale nie w tym rzecz - pokazał nam tam na wykresie kilka kresek które moga byc bardzo relatywne i dzieki mu za to ale skutecznosc i statystyka okazała sie miazdząca dlatego chciałem pokazać tu na moim wykresie mój punkt widzenia tym bardziej że ktos mi sie pyta o materiały dt mierzeń Fibonaciego o i ewentualnej literatury. Mysle że sama musisz to spraktykować koleżanko A. literatura jedynie polecana przeze mnie to -Teoria Fal Elliota Prechter w której mysle ten temat jest bardzo dobrze wyjasniony ale nic tak nas nie buduje jak praktyka.

GBPUSD
wykres tygodniowy zamieszczałem tu od szczytu 1.72 moim zdaniem sa same trójki(podobnie GJ)
ostatnia struktura xx jest złożona trójka czyli same zygzaki
według reguł nie moze ona byc wieksza od fali Y ceną.

H4
w zaznaczeniu rozpatrywany układ korekty nieregularnej 335
kolejno A i B i klin jako C w ED ending diagonalu

I teraz mierzenia jakie ja używam poniewaz opisywane w literaturze i np pokazywane tu przez kolegów moim zdaniem nijak sie maja do rzeczywistości
Otóz Fala A jest z rodziny zygzaków mierzenia jakie tu są to podstawowe 38.2: 61.8: 100: 138.2 : 161.8 oraz 261.8
F. B płaska , zygzak oprócz trójkąta (tu reguły dt F. B)
F. C jest impulsem oraz ED i tu mierzenia sa potrzebne bo np F C nie moze byc dłuzsza niz 3 X F. A ..... :lol:
itd, .... itp
reasumujac wiedza jest potrzebna, teoria też
ale praktyka jak najbardziej jest potrzebna i czy jakis model telewizyjny czy internetowy bedzie wysmiewał analize techniczna zawsze ja stosuj
tak jak matematyke :564:

Cześć Tomasz ....

dzięki za wykresy ...

Dużo dobrego widzę tu zagościło, filozof zniknął :) , wrzucił bym coś od siebie ale niestety rozszerzeń bmp nie na rade tutaj wrzucać .

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 20.03.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

cos na temat eur/dol poprosze
moze juz wreszcie to moje 1,21.........i cosssssssssssssssssssssssss
dalej uwazam ze jednak walna tego daxa w dol tylko pod co ???/
a i postawilem 2ski
Ostatnio zmieniony 20 mar 2018, 16:52 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

jkar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1433
Rejestracja: 13 kwie 2014, 19:29

Re: DayTrading: Wtorek 20.03.2018

Nieprzeczytany post autor: jkar »

@Kazimierz S
Wydaje m się , ze to Ty zamieszczałes link z marszu w Wilnie, chcę znajomego namówic- toteż prosba zebyś powtórnie podał namiary.
Jak by powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Wtorek 20.03.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Dax l zamknięte. Niestety nie szczyt. :?

-- Dodano: wt 20-03-2018, 17:05 --

Dałem się wystraszyć niczym świeżak forexu i cfd :wink:
The only way is up

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 20.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Rafal154 pisze:
Tomasz196407 pisze:GU zamknąłem (nieważne ile) ale wcale nie uważam ze to nie koniec,
Wczoraj jeden z kolegów pokazał pozycje na buy zabezpieczoną - pewnie juz dzis nie ma po niej sladu
ale nie w tym rzecz - pokazał nam tam na wykresie kilka kresek które moga byc bardzo relatywne i dzieki mu za to ale skutecznosc i statystyka okazała sie miazdząca dlatego chciałem pokazać tu na moim wykresie mój punkt widzenia tym bardziej że ktos mi sie pyta o materiały dt mierzeń Fibonaciego o i ewentualnej literatury. Mysle że sama musisz to spraktykować koleżanko A. literatura jedynie polecana przeze mnie to -Teoria Fal Elliota Prechter w której mysle ten temat jest bardzo dobrze wyjasniony ale nic tak nas nie buduje jak praktyka.

GBPUSD
....///


Cześć Tomasz ....

dzięki za wykresy ...

Dużo dobrego widzę tu zagościło, filozof zniknął :) , wrzucił bym coś od siebie ale niestety rozszerzeń bmp nie na rade tutaj wrzucać .
Cześć a Ty gdzie jesteś/ :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6653
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 20.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Rafal154 pisze:
Dużo dobrego widzę tu zagościło, filozof zniknął :)
Filozof uznał, że zbyt niski poziom prezentuje forum dla niego :d
Ja myśle, że powód był bardziej prozaiczny. MC na depo :)
Czytałem, że sprzedaje swoje "cudowne/genialne" narzędzia.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Wtorek 20.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Tomasz196407 pisze:
Rafal154 pisze:
Tomasz196407 pisze:GU zamknąłem (nieważne ile) ale wcale nie uważam ze to nie koniec,
Wczoraj jeden z kolegów pokazał pozycje na buy zabezpieczoną - pewnie juz dzis nie ma po niej sladu
ale nie w tym rzecz - pokazał nam tam na wykresie kilka kresek które moga byc bardzo relatywne i dzieki mu za to ale skutecznosc i statystyka okazała sie miazdząca dlatego chciałem pokazać tu na moim wykresie mój punkt widzenia tym bardziej że ktos mi sie pyta o materiały dt mierzeń Fibonaciego o i ewentualnej literatury. Mysle że sama musisz to spraktykować koleżanko A. literatura jedynie polecana przeze mnie to -Teoria Fal Elliota Prechter w której mysle ten temat jest bardzo dobrze wyjasniony ale nic tak nas nie buduje jak praktyka.

GBPUSD
....///


Cześć Tomasz ....

dzięki za wykresy ...

Dużo dobrego widzę tu zagościło, filozof zniknął :) , wrzucił bym coś od siebie ale niestety rozszerzeń bmp nie na rade tutaj wrzucać .
Cześć a Ty gdzie jesteś/ :)

Wróciłem Panie do Polski :) . Troszkę spraw z tym zwiazanych więc czasu nie było :D .

Umówimy się kiedyś na S bo jest poważna sprawa :) .

Żeby nie było bana to

EUR/GBP
BUY Limit 0,87430

SL 0.87252

TP 1 0,89343
TP 2 0,92320

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 20.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

:564:
to ja może złoto
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 20.03.2018

Nieprzeczytany post autor: navik »

TsunamiPL pisze:Dax l zamknięte. Niestety nie szczyt. :?

-- Dodano: wt 20-03-2018, 17:05 --

Dałem się wystraszyć niczym świeżak forexu i cfd :wink:
Mi to wyglada , że wczorajszą luke jeszcze spróbują domknąć przed jutrzejszą imprezą , ale ja sie nie znam na daxie i nie chce tutaj herezji głosić :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany