DayTrading: Wtorek 19.03.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 19 mar 2013, 23:58

Wzrost
22
41%
Bez zmian
5
9%
Spadek
27
50%
 
Liczba głosów: 54

Awatar użytkownika
Hodis
Gaduła
Gaduła
Posty: 212
Rejestracja: 13 lis 2012, 10:58

Re: DayTrading: Wtorek 19.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Hodis »

najblizsze wsparcie na 1.2855 ?
'Nie myli się ten co nic nie robi'

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Wtorek 19.03.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

omi7 pisze:
atlanticos pisze:pokazywałem już to ale wciąz aktualne więc chyba warto wziąc pod uwagę... mamy respektowaną linię trendu D1 na edku i fibo 50... zobaczymy jak zamknie się świeca d1 ale wygląda to interesująco
Wygląda to dobrze, ale w obliczu jutrzejszych fundamentów to i AT może nie dać rady :(

pamiętaj że AT zawiera zdyskontowane po części fundamenty...poza tym fundamenty właśnie mogą wg mnie pomóc w realizacji tego scenariusza...

poza tym na forexie dobrze jest spodziewac sie niespodziewanego :)

co do Cypru to dziś ECB podał po głosowaniu że będzie pomagał bankom cypryjskim co było wiadome od początku... Był blef i sprawdzanie czy uda się precedens, okazało się że nikt nie pozwoli od tak się okradać wiec blef nie wypalił, a pomoc i tak będzie...UE nie pozwoli żadnemu krajowi ogłosić bankructwa... będą pompowali po kolei w te kraje dopóki starczy środków
Ostatnio zmieniony 19 mar 2013, 22:23 przez atlanticos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
szczudlo6
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 770
Rejestracja: 10 paź 2012, 18:29

Re: DayTrading: Wtorek 19.03.2013

Nieprzeczytany post autor: szczudlo6 »

Na wielu innych parach z EUR pokazywane są wzrosty na podstawie AT ale lepiej się wstrzymać co zrobi cypr bo okazja do zarobku zawsze się znajdzie... wiec czas lulu :]
Lepiej stracić okazje niż pieniądze...

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Wtorek 19.03.2013

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

atlanticos pisze:pokazywałem już to ale wciąz aktualne więc chyba warto wziąc pod uwagę... mamy respektowaną linię trendu D1 na edku i fibo 50... zobaczymy jak zamknie się świeca d1 ale wygląda to interesująco

widze ze dalej nie odpuszczasz pomimo kolejnych spadków.

nie lepiej grac z trendem? trend sie odwroci jak sie odwroci. bedzie wtedy mnostwo okazji do zagrania long ;)
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Wtorek 19.03.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

nie odpuszczam bo dopiero teraz dotarliśmy do celu jak widzisz... potrafię się przestawić i jak wykres pokazywał spadki to luka też dała zarobić..ale jeśli widać że wsparcie trzyma to im dłużej je testujemy i częściej tym odbicie może być większe jak wytrzyma (lub głęboka piwnica jak puści) ;)
Zauważ ze na d1 nie zrobiliśmy jeszcze od początku spadków żadnej większej korekty (takiej powiedzmy tygodniowej), jeśli to wsparcie puści to o korekcie możemy zapomnieć, a to jakoś tak nie po forexowemu biec 3 miesiące bez korekty :)

oczywiście to moje zdanie - ja pod ten scenariusz gram... a po to są stop losy i hedge żeby ich używać jeśli się nie sprawdzi...

p.s. ja nie mówię o odwróceniu trendu tylko głębszej korekcie...
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
Adam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 470
Rejestracja: 18 lis 2012, 17:45

Re: DayTrading: Wtorek 19.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Adam »

atlanticos pisze:
omi7 pisze:
atlanticos pisze:pokazywałem już to ale wciąz aktualne więc chyba warto wziąc pod uwagę... mamy respektowaną linię trendu D1 na edku i fibo 50... zobaczymy jak zamknie się świeca d1 ale wygląda to interesująco
Wygląda to dobrze, ale w obliczu jutrzejszych fundamentów to i AT może nie dać rady :(

pamiętaj że AT zawiera zdyskontowane po części fundamenty...poza tym fundamenty właśnie mogą wg mnie pomóc w realizacji tego scenariusza...

poza tym na forexie dobrze jest spodziewac sie niespodziewanego :)

co do Cypru to dziś ECB podał po głosowaniu że będzie pomagał bankom cypryjskim co było wiadome od początku... Był blef i sprawdzanie czy uda się precedens, okazało się że nikt nie pozwoli od tak się okradać wiec blef nie wypalił, a pomoc i tak będzie...UE nie pozwoli żadnemu krajowi ogłosić bankructwa... będą pompowali po kolei w te kraje dopóki starczy środków

A jak nie starczy to co wtedy? Jak znam życie to zabraknie dla Polski a tak w ogóle to tzeba się spieszyć http://www.youtube.com/watch?v=ksuFZ28bnG4
„chcący szuka sposobu, nie chcący szuka powodu"
Dla kogoś, kto nie wie, do jakiego portu zmierza, każdy wiatr jest niepomyślny
- Seneka

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Wtorek 19.03.2013

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

atlanticos pisze: Zauważ ze na d1 nie zrobiliśmy jeszcze od początku spadków żadnej większej korekty (takiej powiedzmy tygodniowej), jeśli to wsparcie puści to o korekcie możemy zapomnieć, a to jakoś tak nie po forexowemu biec 3 miesiące bez korekty :)
3 miesiace? patrzymy na ten sam wykres?? ;) korekty owszem nie ma ale sa piekne pullbacki na h4 i to jest jak najbardziej po forexowemu.

sorry za czepialstwo ale jestem wyczulony na to ak ktos probuje zawracac wyrazne trendy/szukac dołków i szczytów bez potwierdzenia chociazby ze strony PA.
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

slo
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 14 kwie 2012, 14:02

Re: DayTrading: Wtorek 19.03.2013

Nieprzeczytany post autor: slo »

kiwi zalicza kolejne gorsze dane, ale nie zareagowao :OO

Awatar użytkownika
Adam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 470
Rejestracja: 18 lis 2012, 17:45

Re: DayTrading: Wtorek 19.03.2013

Nieprzeczytany post autor: Adam »

rafmax pisze:
atlanticos pisze: Zauważ ze na d1 nie zrobiliśmy jeszcze od początku spadków żadnej większej korekty (takiej powiedzmy tygodniowej), jeśli to wsparcie puści to o korekcie możemy zapomnieć, a to jakoś tak nie po forexowemu biec 3 miesiące bez korekty :)
3 miesiace? patrzymy na ten sam wykres?? ;) korekty owszem nie ma ale sa piekne pullbacki na h4 i to jest jak najbardziej po forexowemu.

sorry za czepialstwo ale jestem wyczulony na to ak ktos probuje zawracac wyrazne trendy/szukac dołków i szczytów bez potwierdzenia chociazby ze strony PA.
Ale luka nie zamknieta a to jest jednak n ie po forexowemu
„chcący szuka sposobu, nie chcący szuka powodu"
Dla kogoś, kto nie wie, do jakiego portu zmierza, każdy wiatr jest niepomyślny
- Seneka

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Wtorek 19.03.2013

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

kiedys sie zamknie ;)
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Zablokowany