DayTrading: Wtorek 17.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3013
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 17.12.2019

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 17.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

daytrading-poniedzialek-16-12-2019-t310 ... ml#p964795
1d2 to wystarczająco dobry trejd, nigdy nie bądź zachłanny :D
i najważniejsze zadowoliłem mojego adwersarza co do pulikacji moich i tez innych postów typowo związanych z tematem tego forum
dziękuje za uwage

Awatar użytkownika
nowy1234
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 566
Rejestracja: 01 maja 2013, 06:57

Re: DayTrading: Wtorek 17.12.2019

Nieprzeczytany post autor: nowy1234 »

Kermit czy Punkt B na edku 1.1090 aktualny?

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 17.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Kolejny dzień się dobrze zaczął.. Przypadek?? :P Na longtermie wczorajsza strata też odrobiona.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 17.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Testuje na DAX-ie taki wskaźnik Envelopes i patrze , ze chyba by działało.. ale nie chce mis ię tam grać. Wole złoto. Parametry są : interwał:22, odchylenie 0,27% i na M30 to działa. Teraz powinni odbić..

PS. Juz się chyba naspadali..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2019, 09:22 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 17.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

W sumie obstawiam dziś podobny scenariusz jak wczoraj (patrz prostokąty), czyli z korektami, ale do góry. Widać że zmienność mamy słabą.. ale można zarobić i tak. Bo to złoto a nie jakis Edek.. :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 17.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Świeżak44 pisze:
17 gru 2019, 09:20
W sumie obstawiam dziś podobny scenariusz jak wczoraj (patrz prostokąty), czyli z korektami, ale do góry. Widać że zmienność mamy słabą.. ale można zarobić i tak. Bo to złoto a nie jakis Edek.. :mrgreen:
Jak dolożysz węgla
zawsze ogień większy :mrgreen:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 17.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax germany 30
bez pozycji i bez oczkujacych
https://iv.pl/image/GrpChsp
dolary usd/pl
to samo BP
https://iv.pl/image/GrpC63b
EUR/DOL
JW TEZ BP
https://iv.pl/image/GrpCa0T
pozycje zgasilem bo nie mam czasu tego pilnowac a zysk jakis tam w sumie jest
MAM
1ske na rop z 60,27 i oczek
udanych zyskow
Ostatnio zmieniony 17 gru 2019, 10:19 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 17.12.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak44 pisze:
17 gru 2019, 09:20
W sumie obstawiam dziś podobny scenariusz jak wczoraj (patrz prostokąty), czyli z korektami, ale do góry. Widać że zmienność mamy słabą.. ale można zarobić i tak. Bo to złoto a nie jakis Edek.. :mrgreen:
Cóż, Mistrzu. Gratuluję, ja wróciłem z jakiejś podróży. Bez nerwów, chaotyczności, a przede wszystkim z małymi pozycjami można było nie utopić ciułania rocznego.
Pozdrawiam wszystkich. A i kolejnych objęć. Mi do przytulasa zabrakło 2h na dziennym. :D
edit: Kongu bez ciebie to tutaj nuda :cry:
edit: 10.30 dane na funcie - zobaczymy :568:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 17.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

krab29 pisze:
17 gru 2019, 10:03
Świeżak44 pisze:
17 gru 2019, 09:20
W sumie obstawiam dziś podobny scenariusz jak wczoraj (patrz prostokąty), czyli z korektami, ale do góry. Widać że zmienność mamy słabą.. ale można zarobić i tak. Bo to złoto a nie jakis Edek.. :mrgreen:
Cóż, Mistrzu. Gratuluję, ja wróciłem z jakiejś podróży. Bez nerwów, chaotyczności, a przede wszystkim z małymi pozycjami można było nie utopić ciułania rocznego.
Pozdrawiam wszystkich. A i kolejnych objęć. Mi do przytulasa zabrakło 2h na dziennym. :D
edit: Kongu bez ciebie to tutaj nuda :cry:
edit: 10.30 dane na funcie - zobaczymy :568:
Małe pozycje to klucz do sukcesu. Małą pozycje można przeczekać, rozegrać na longterm, dołożyć na dołku lub górce drugą i uśrednić i zamknąć na zero na cofce itp. A duża pozycja to duża strata od razu albo wyczyszczenie całego konta jak sie upieramy. Ja teraz wchodze przeważnie na dwie pozycje. Jak jedna ciągnie to dopiero dokładam druga i na tym koniec. A jak się cofa to zamykam obie. Gra małymi pozycjami daje przewagę nad rynkiem, widze to na koncie gdzie mam małą dźwignię.

PS. Czekam znowu na jakąś koretę, bo nie ma setupu..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany