DayTrading: Wtorek 16.01.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 17 sty 2018, 00:00

Wzrost
2
18%
Bez zmian
3
27%
Spadek
6
55%
 
Liczba głosów: 11

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Wtorek 16.01.2018

Nieprzeczytany post autor: karnak »

TsunamiPL pisze:Wziąłem L Usd/Pln jak rolnik dopłatę :lol:
A ja S na EURUSD, po 1.228, SL 1.231. :)

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: DayTrading: Wtorek 16.01.2018

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

Cblondyn pisze:
highend pisze:nie wiem czy to już... ale jeśli już to już :twisted:

bo napisałem 2809 wyznaczony, było ciuteńkę mniej... i zaczęło tonąć :twisted:
To co pokazujesz z tym DSWS to zwykła sztuczka :)
Zwykłe fibo tez potrafie tak postawić by 1,61 dopasowć :)
https://charts.mql5.com/17/265/us500-mn ... ki-tms.png
Gratuluję zdolności manualnych. Jest jednak pewna różnica. Highend nie dopasowal DSWS do poziomu 2809. Highend użył dswsa na pewnej świecy a ten wskazał mu poziom 2809. Ty natomiast tak zmanipulowales fibo, żeby dopasować je do poziomu 2809 o którym to poziomie wiesz od highenda, który to wie z dswsa. Ja mogę teraz namalować pozioma linie na poziomie 2809 i napisać w dupe z DSWS w dupe z fibo, pozioma linia mi to samo wyznacza.Tak pozatym DSWS potrzebował jednej świeczki z 2016 na której został postawiony żeby wyznaczyć poziom. Twoje zmanipulowane fibo rozciąga się na 7 lat wykresu ceny. Piękny popis ignoranctwa.

Co wcale nie oznacza, że się zgadzam z poziomem highenda i jego dswsem. Ale dsws to dobre narzędzie jak się człowiek nauczy z niego korzystać, podobnie jak fibo, wsparcia i inne rzeczy.

A jak ktoś liczy na wielki krach to myślę, że powinien poczekać do przyszłego roku. Korekty mniejsze czy większe będą, ale krach to dopiero w 2019
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Wtorek 16.01.2018

Nieprzeczytany post autor: karnak »

EURUSD tygodniowy na tą chwilę:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 16.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

xhDog pisze:
Cblondyn pisze: Ty natomiast tak zmanipulowales fibo, żeby dopasować je do poziomu 2809 o którym to poziomie wiesz od highenda, który to wie z dswsa. Ja mogę teraz namalować pozioma linie na poziomie 2809 i napisać w dupe z DSWS w dupe z fibo, pozioma linia mi to samo wyznacza.Tak pozatym DSWS potrzebował jednej świeczki z 2016 na której został postawiony żeby wyznaczyć poziom. Twoje zmanipulowane fibo rozciąga się na 7 lat wykresu ceny. Piękny popis ignoranctwa.
Ja zmanipulowałem jak najbardziej, przyznaje otwarcie. Ale ile razy widziałem jak technik manipulowal DSWS na świecy niczym wyrózniającym sie od innych to pikuś to co zrobiłem ja :)
Wyszło na to samo. Bo DSWS to nic innego ja fibo w dwóch kierunkach. To wszystko :)
Jak ktoś twierdzi, że ten DSWS taki wspaniały to ja prosze o dowody. DOWODY drodzy przyjaciele :)

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Wtorek 16.01.2018

Nieprzeczytany post autor: highend »

xhDog pisze:Highend użył dswsa na pewnej świecy a ten wskazał mu poziom 2809.
dokładnie tej świecy co pokazuję tutaj, na monthly. Szkoda, że tak pózno zauważyłem :/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 16.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

MERLIN pisze:I jak z UJ dadzą radę na 108 :wink:
niekoniecznie... moze byc podwojne dno. USA nie pracowalo to sobie cofneli :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 16.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

highend pisze:
xhDog pisze:Highend użył dswsa na pewnej świecy a ten wskazał mu poziom 2809.
dokładnie tej świecy co pokazuję tutaj, na monthly. Szkoda, że tak pózno zauważyłem :/
A na czym polega "wyjątkowość" tej świecy względem innych. Chętnie posłucham. Pomijam fakt, że idealnie potwierdza Twoje prognozy :mrgreen:

majkel79
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 681
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:27

Re: DayTrading: Wtorek 16.01.2018

Nieprzeczytany post autor: majkel79 »

ALE BEZ SENSU, WIDAĆ ŻE DO KŁÓTNI WAM NIE POTRZEBA TECHNIKA, WYSTARCZY JEGO CIEŃ (WSKAŹNIK) I ZNOWU SIĘ ZACZNIE

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Wtorek 16.01.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Świeżak44 pisze:Zobaczcie gdzie miałem S-kę :) Nie miałem czasu tego pilnować.. +0,5k
Strach przed stratą nie dał ci zarobić.
The only way is up

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 16.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

majkel79 pisze:ALE BEZ SENSU, WIDAĆ ŻE DO KŁÓTNI WAM NIE POTRZEBA TECHNIKA, WYSTARCZY JEGO CIEŃ (WSKAŹNIK) I ZNOWU SIĘ ZACZNIE
Bo jak ktoś cos o czyms twierdzi to ja chętnie sie przekonam czy to jest prawdą. Nic poza tym :)
I zauważ, że "PO" na wykresie to wszyscy najmądrzejsi :)

Zablokowany