DayTrading: Wtorek 12.10.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3020
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 12.10.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 12.10.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nasdaq i dax dt kiedys zaczac trzeba
https://zapodaj.net/889d151ce158b.jpg.html
to po skracanku
edek dalej lki grac musze
https://zapodaj.net/3310adea43dce.jpg.html
dalej wisi lka z 1,1625 ale juz tylko 1dna :568:
i dalej procz dt mam lki na 4 indeksach

edek i dt czyli co troszke to skracanko
https://zapodaj.net/be5d2e577ea13.jpg.html
indeksy takie jak dax i nq zeszlly o ok 1000 pip i na razie jest problem czy sprobuja zejsc 1500pip czy te tysiac ich zadowoli takze lki b, ostroznie
dt
https://zapodaj.net/3881c946581af.jpg.html
Ostatnio zmieniony 12 paź 2021, 09:14 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

user
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 451
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:19

Re: DayTrading: Wtorek 12.10.2021

Nieprzeczytany post autor: user »

u mnie eski na US100 zamkniete; L oczekują od 14578

user
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 451
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:19

Re: DayTrading: Wtorek 12.10.2021

Nieprzeczytany post autor: user »

hmm... no to znowu eski zaczynam na us100 i czekam na L jw

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 12.10.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax i nq DT
daja to trzeba brac bp
i tak mam lki
https://zapodaj.net/07f8ac3258e89.jpg.html
nygus
0,1l lka
zmulili mnie bo za bardzo ten nygus skacze
https://zapodaj.net/0e9a863755db2.jpg.html
rusza w tym mcu te grubasy w gorę czy tak beda leciec w bolka do znudzenia :?: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 12 paź 2021, 12:35 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Wtorek 12.10.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

Edek poniżej 1.15 do końca tygodnia?
Ktoś tutaj wspomniał o lirze tureckiej, z ciekawości przyjrzałem się, szykuje się wybicie w górę, mam zlecenia oczekujące na USDTRY 9.10 i 9.30.
Na ropie zrealizowali ORGR.
post1015608.html#p1015608
Wygląda jednak że po małej korekcie kolejny ruch w górę.
Sapina ciężki orzech do zgryzienia, niby połamali ważne wsparcie ale wrócili powyżej, następnie na lokalnym szczycie czapa smart money na zwiększonym obrocie. Wybicie powyżej/poniżej ostatnich ekstremów powinno dać mocny ruch bez fałszywek.
Edit mój broker sprawdza wszystkie wpłaty i wypłaty, weryfikuje wszystko. Jestem z nimi dość długo i nagle chcą potwierdzenia nawet z zeszłego roku. Czy to normalne? Czas zmienić broka, który polski polecacie? XTB wydaje się ok.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 12.10.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

P4W3L pisze:
12 paź 2021, 12:31
Edek poniżej 1.15 do końca tygodnia?
Ktoś tutaj wspomniał o lirze tureckiej, z ciekawości przyjrzałem się, szykuje się wybicie w górę, mam zlecenia oczekujące na USDTRY 9.10 i 9.30.
Na ropie zrealizowali ORGR.
post1015608.html#p1015608
Wygląda jednak że po małej korekcie kolejny ruch w górę.
Sapina ciężki orzech do zgryzienia, niby połamali ważne wsparcie ale wrócili powyżej, następnie na lokalnym szczycie czapa smart money na zwiększonym obrocie. Wybicie powyżej/poniżej ostatnich ekstremów powinno dać mocny ruch bez fałszywek.
Edit mój broker sprawdza wszystkie wpłaty i wypłaty, weryfikuje wszystko. Jestem z nimi dość długo i nagle chcą potwierdzenia nawet z zeszłego roku. Czy to normalne? Czas zmienić broka, który polski polecacie? XTB wydaje się ok.
co do edka to mam jakies wrazenie ze te 1,15 czy nizej to na razie tylko podpucha pod leszcza
zwlaszcza na krotkich to widac ze wyraznie brak im chcicy by to ruszyc :568:
z ok 1,1540-50 odbijaja jak od trampoliny i wychodza w sumie wyzej
a co do brokerni to kazdy nasz broker wg mnie zaczyna miec i pokazywac jakies problemy zwłaszcza gdy pokazujesz zyski zmiana wg mnie wskazana i nie zaszkodzi bo w sumie wszedzie to samo
ja u obecnego jestem juz ktorys raz i jakos nawet nie zauwazyli ze u nich byłem
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Wtorek 12.10.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

XAB Edek 2 razy dał mi popalić na L ostatnio, więc podchodzę ostrożnie do niego. Może i odbija jak od trampoliny, ale imo 1.15 musimy zaliczyć zanim pójdą w górę.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Wtorek 12.10.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

XAB pisze:
12 paź 2021, 12:49

co do edka to mam jakies wrazenie ze te 1,15 czy nizej to na razie tylko podpucha pod leszcza
zwlaszcza na krotkich to widac ze wyraznie brak im chcicy by to ruszyc :568:
z ok 1,1540-50 odbijaja jak od trampoliny i wychodza w sumie wyzej
Albo na odwrót - wszyscy liczą na odbicie a tu spadek będzie ;)
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 12.10.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
12 paź 2021, 13:51
XAB pisze:
12 paź 2021, 12:49

co do edka to mam jakies wrazenie ze te 1,15 czy nizej to na razie tylko podpucha pod leszcza
zwlaszcza na krotkich to widac ze wyraznie brak im chcicy by to ruszyc :568:
z ok 1,1540-50 odbijaja jak od trampoliny i wychodza w sumie wyzej
Albo na odwrót - wszyscy liczą na odbicie a tu spadek będzie ;)
o tym edku to ja chyba przestane wrozyc bo jak dzis znowu dymanie bo wydawalo mi za wczesnie by na 60 juz na ski przeskoczyc to znowu mam lki i znowu kibelmania story brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany