DayTrading: Wtorek 07.06.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3021
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 07.06.2022

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Wtorek 07.06.2022

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Indeks Dolara wygląda to trochę jak by chcieli iść na Bata ,projekcja i nie daje gwarancji.Polecam oserwować ruchy na Indeksie bo EU idzie jakieś 40 pestek za nim jeżeli rośnie i na odwrót jeżeli spada
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

waroom
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 06 lip 2013, 10:52

Re: DayTrading: Wtorek 07.06.2022

Nieprzeczytany post autor: waroom »

Pytanie edukacyjne... Jak jakiego narzędzia użyć, aby nanieść na wykres zagrane pozycje? Chodzi o pokazanie na wykresie informacji: tu było wejście, tu wyjście.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Wtorek 07.06.2022

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

waroom pisze:
07 cze 2022, 06:36
Pytanie edukacyjne... Jak jakiego narzędzia użyć, aby nanieść na wykres zagrane pozycje? Chodzi o pokazanie na wykresie informacji: tu było wejście, tu wyjście.
Historia ,zlecenia zamknięte ,klikasz przeciągasz na wykres jakoś tak to było :wink:

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6995
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 07.06.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

o indeksach
wczoraj napisalem ze na wejscie w elki trzeba poczekac
wczoraj bylo zejscie dzis 2zejscie wiec juz lekko mozna lki stawiac
ale istotne bedzie to trzecie i tu trzeba miec palec na spuscie
bo 3zejscie /prawdop to w czasie gdy wejdzie usa
i ono moze byc glebokie lub juz zawroca no moze jeszcze pare pip załapia potem bedzie spoko i uppppppppppppp
mam lki wszystko z tym ze jeszcze bez mocy a tylko DT BY COS MIEC Z DOŁKA
tzn daxa odpuscilem bo dalej jest za wysoko mam lke z 143xx
lke dolce i lki edek
ropa obie strony / tu staneli w ok 119 i trzeba poczekac na jakis impuls nie wazne w sumie w ktora strone moze byc w gore bo za bardzo nie mam esek :(
pokazywac nie ma co bo w zasadzie to pakuje sie w towara gasze tylko by skracac ilosc
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6995
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 07.06.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

edek
formacje ciut sie przekrecily
czerwony to w sumie klin spadkowy
https://zapodaj.net/2cba7b10c910d.png.html
jedynie moze ramki ta dolna wesprze i zrobi wsparcie bo to klin nie domkniety jeszcze :?:
z tymi formacyjkami naMkach niestety jest tak ze maszynka sugeruje np wzrosty tak bylo wczoraj?
ale wystarczy czasem ze rynek zejdzie kilka pip w dol i przekrecaja formacyjke na spadki bo zrobil sie nowy uklad falek takze lekko NIET
dlatego tu strasznie trzeba pilmowac ramek by sie nie zagapic
bo z H1 JUZ rynek kresli wzrosty i to mocne
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6995
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 07.06.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

tak wyglada sieczkarnia na DT :P niby wszystko a w sumie nie ma nic konkretnego do pewnego zarobku
https://zapodaj.net/097b17e8f6aa4.png.html
probuje za wczesnie uchwycic ski na ropie bo pisze mam za malo a gram na spadek wiec dt i skracam jakby roslo nawet ze stratami i b,drobne pozycje :568: widac zreszta 5esek to 1dna normalna moja dlatego pisze ze w sumie nie ma nic
no jakis poczatek na us30 ale to tez krotka pilka bo 3-go zejscia nie bylo jeszcze :568:
edek
ramka wsparla na razie jest oki :568:
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6995
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 07.06.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

a i jeszcze słowko o tym 3cim zejsciu w dol na indeksach
wcale nie musi do niego dojsc bo moze byc tylko drobny ruch spadkowy w jego kierunku ale b, czest jednak jest najwyzej nie zrobia kolejnego doleczka bo wtedy gra moze zaczac sie od poczatku ?
znowu 3falki
poskracsalem lki na edku i juz luz
https://zapodaj.net/af7b778f00d87.png.html
2elki 0,8 lot grsaja i zarabiaja juz
a zamkniete to moze wieczorem bo dzis to pokazywc nie ma co no chyba ze rynek pojdzie uppp
troche przekrecili tego edka w dol wiec na razie ten atak na 1,08 musi wyraznie poczekac /pewnie do fedu/ ale zobaczymy
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6995
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Wtorek 07.06.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

by nie bylo ze na wejsciu w pozycje sie zawsze traci
to dzis akurat nie ma strat bo drobny ale jest juz plusik na z/s
https://zapodaj.net/ada7efa3bb184.png.html
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się


Zablokowany