DayTrading: Wtorek 01.09.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 01.09.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 01.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

crock. pisze: kolejny miesiac konkretne up n us 100 , pompuja pieknie .... pol roku temu jakby mi ktos powiedzial , ze do tyle dojada to bym sie glosno smial
To akurat nie było takie trudne do przewidzenia.. Trudne było przewidzieć, ze zrobią to jeszcze na płaskich korektach przy tak fatalnych danych.. Teraz ten wykres przypomina troche takie ciągnięcie na siłe jak w styczniu i pierwszej połowie lutego.. Czyli kilka fejków przed konkretnym walnięciem.. Wybili szczyt więc czas na spadek, jak to mają w zwyczaju na SP. Diabeł tkwi jednak w szczegółach, czyli rozegraniu. Może dziś się zaczeło, a może jeszcze poprawią szczyt.. w kązdym razie już są widoczne przygotowania. DAX nie ciągnie już w ogóle..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2020, 00:19 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 01.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tak wyglada systemik na daxie
jest juz w zasadzie dopakowne i ski i lki
ale niestety na skroty trzeba poczekac do otwarcia czyli pomysle dopiero rano nara
https://iv.pl/image/syst.GtaZFd5
zostawie prawdopodobnie z 1dna ske i ze 3 lki ale to rano jak sie wyspie
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2020, 00:19 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Wtorek 01.09.2020

Nieprzeczytany post autor: N T »

Świeżak44 pisze:
01 wrz 2020, 00:06
crock. pisze: kolejny miesiac konkretne up n us 100 , pompuja pieknie .... pol roku temu jakby mi ktos powiedzial , ze do tyle dojada to bym sie glosno smial
To akurat nie było takie trudne do przewidzenia.. Trudne było przewidzieć, ze zrobią to jeszcze na płaskich korektach przy tak fatalnych danych..
Dobra, zashortowałem gnoja. Na miesięcznej Spike. Objęcie bessy na h1 plus objęcie Bessy na D1 Dow Jones i pewnie G z tego wyjdzie jak ostatnie 5 miechów ale skromnie dwóch łuczników w S. ;) To na pewno będzie ten dzień ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 01.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ten tydz na s to gram ale niekoniecznie dzis
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Wtorek 01.09.2020

Nieprzeczytany post autor: N T »

XAB pisze:
01 wrz 2020, 00:46
ten tydz na s to gram ale niekoniecznie dzis
Wyszedłem z tego na małym plusie. Ejek Up i Nasdaq short się wykluczają, chodzą równo.


-----------

Ejek zabezpieczony. Cofnięcie oznaczałoby dalsze spadki.

post993092.html#p993092
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 01.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nasdaq
to tylko tylko gra
https://iv.pl/image/nasdaq.GtaWOso
us30
https://iv.pl/image/us30kas.GtaWnhB
spx500
https://iv.pl/image/sp500zzz.GtaWS3m
germany 30
https://iv.pl/image/germany30.GtaWEKF
na sssssssssssssssssssss trzeba jeszcze poczekac
ale to juzzzzzzz tylko podrygi
1,1977postawilem 1ske na edku i dolce kupuje sr teraz 3,667
zostawilem ske edek na 1,1993
GASZE POWOLI WSZYTKIE LKI NA INDEKSACH :?:
zaczalem ski a sp500 odpuszczam tu bp
jak sie wyspie to zobacze co z oczekujacych wskoczylo mi na ss
swiezy czasem zarwac nocke i wyspac sie w dzien to zdrowy pomysl he hwe
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2020, 05:17 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Wtorek 01.09.2020

Nieprzeczytany post autor: N T »

No dzieje się w nocy.

USDCHF według planu może zaliczyć zjazd około 80 pipsów i tam można się rozglądać za L. Okolice 8930. Może być też niżej. Zależy jak się dzienna skończy. Edek w takim razie rakieta up ale wole USDCHF do dolka. JEszcze jest opcja że wykręcą świecę ale chyba nie mają tyle amunicji. Dolek się mocno osłabi ale indeksy mogą też się osłabić i korelacja się skończy. Ciągle zakładam że dolar będzie ostatnim do zawrócenia trendu.

post993076.html#p993076

post993079.html#p993079

Awatar użytkownika
Šmiertelny_Nietrader
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 03 lut 2020, 16:26

Re: DayTrading: Wtorek 01.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Šmiertelny_Nietrader »

BAX szortujesz edka z uporem maniaka na scianie, pokaz wykres edka jakie akrobacje wykonujesz zeby sie z tego wyplatac.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 01.09.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

Pięknie jest :d
Ale trochę serce boli ze mi wczoraj wycięli te longi z 12002
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany