DayTrading: Środa 9.01.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 09 sty 2013, 23:08

Wzrost
22
36%
Bez zmian
5
8%
spadek
34
56%
 
Liczba głosów: 61

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading: Środa 9.01.2012

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

:shock:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Środa 9.01.2012

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

chyba ze skosne zaczna ruch juz od dzis ;) jak przebija linie trendu po szczytach lecz TUK i zejscie nizej prawdopodobne ;)

Awatar użytkownika
Nowy500
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 999
Rejestracja: 13 lip 2012, 17:16

Re: DayTrading: Środa 9.01.2012

Nieprzeczytany post autor: Nowy500 »

Nie wiem gdzie Wy widziecie te shorty na eu, chyba ze na M5.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Mpapiez

Re: DayTrading: Środa 9.01.2012

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Shortów póki co nie będzie. Układ spadkowy do mojej "20" został zanegowany %-). To mizerne wsparcie 35-38 o którym pisałem że może zatrzymać zadziałało. Problem w tym że to nie było mizerne wsparcie, tylko pare tygodni temu istotny pivot który negował dłuższy trend spadkowy.

Tak czy owak, jak ktoś ma póki co wątpliwości co do kierunku, to porponuje spojrzeć na H1. Co prawda szarpie trochę, ale z reguły H1 prawdę ci powie.

Kto nie kupił na korekcie prawie do samego początku tej H1 wzrostowej ten trąba %-). Co nie chce iść w dół, to pójdzie do góry :P.

szybki_lopez_13
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2011, 19:16

Re: DayTrading: Środa 9.01.2012

Nieprzeczytany post autor: szybki_lopez_13 »

Mpapiez pisze:Shortów póki co nie będzie. Układ spadkowy do mojej "20" został zanegowany %-). To mizerne wsparcie 35-38 o którym pisałem że może zatrzymać zadziałało. Problem w tym że to nie było mizerne wsparcie, tylko pare tygodni temu istotny pivot który negował dłuższy trend spadkowy.

Tak czy owak, jak ktoś ma póki co wątpliwości co do kierunku, to porponuje spojrzeć na H1. Co prawda szarpie trochę, ale z reguły H1 prawdę ci powie.

Kto nie kupił na korekcie prawie do samego początku tej H1 wzrostowej ten trąba %-). Co nie chce iść w dół, to pójdzie do góry :P.
no to siłujemy sie z z dwóch końców H1 :) powodzenia i dobranoc wszystkim, nie ma pochwały nie ma postów:) K bynajmniej nikt nie będzie śmiecił nikomu w głowie i się wymądrzał jaki on zajebisty jak gra na demo i po fakcie:)
P.S. po co patrzeć na wysokie TF jak wszystko widać jak na dłoni na M1 i M5 a od tego wszystko się zaczyna potem to już tylko ręka w nocniku bum:( ale ja tam nic nie wiem i nie pisałem posta kiedy H1 było całym korpusem zakryte...nie to nie możliwe:) jutro nowy dołek pogódźcie się z tym:)
Ostatnio zmieniony 09 sty 2013, 20:54 przez szybki_lopez_13, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading: Środa 9.01.2012

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

:cry: a ja sie w.... w ele po 1,3075 i to sporym lotem :mrgreen:
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7578
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Środa 9.01.2012

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

ku*** kimłem się i tylko 1 pips + :(
dalej S :d

szybki_lopez_13
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2011, 19:16

Re: DayTrading: Środa 9.01.2012

Nieprzeczytany post autor: szybki_lopez_13 »

BOCZEK pisze::cry: a ja sie w.... w ele po 1,3075 i to sporym lotem :mrgreen:
Bywa nie raz mam tak tez jak się samego nie słucham ale rozmownic co z tym zrobić to jest dopiero sztuka:) powodzenia.

Awatar użytkownika
zastapmnie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1193
Rejestracja: 04 cze 2012, 23:17

Re: DayTrading: Środa 9.01.2012

Nieprzeczytany post autor: zastapmnie »

jakiś taki leciwy rgr na tym edku, szczególnie na m15, zasięg 13020

-- Dodano: śr 09-01-2013, 21:01 --

i w dziwnym miejscu spadająca gwiazdę zrobili na h4
Staram się przetrzymywać straty i ciąć zyski, bo tak podobno robi większość, która przecież nie może się mylić...

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading: Środa 9.01.2012

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

a pisałem ze ...
BOCZEK pisze:.... ja jednak eli narazie nei zarykuję....
jak sie wybije z tego , to pora na wyjscie
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Zablokowany