DayTrading: Środa 27.03.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 28 mar 2019, 00:00

Wzrost
1
17%
Bez zmian
1
17%
Spadek
4
67%
 
Liczba głosów: 6

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 27.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
Tomasz196407 pisze:
Kermit pisze: daje bardzo dużo
co?
konkretnie
konkretnie, że teraz należy czekać - dla mnie to bardzo istotna informacja gdzie znajduje sie cena. I ta informacja jest tak samo wazna w środku klina jak wtedy gdy cena jest na skraju formacji lub ja wybija. Może nie wiesz ale hold to też pozycja na forexie i to najważniejsza bo pokazuje cierpliwosc tradera.
No dobrze mamy informacje ze czekamy jak piszesz, mamy i cierpliwosc
i własnie co najważniejsze dochodzi do wybicia !!
i teraz prosta rzecz i proste pytanie
Jak ustawiamy zlecenie, czyli entry, tez sl i tp
czym warunkujemy że mamy wybicie własnie klina,
bo to może byc wybicie LW
zmierzam do tego że musimy to zrobić na jaknajnizszym interwale, czyli znowu musimy zastosowac inną strategie - no nie na klina przysłowiowego tylko np na formacje swiecową kontynuacji

Awatar użytkownika
molmomas
Maniak
Maniak
Posty: 1704
Rejestracja: 06 lis 2012, 15:06

Re: DayTrading: Środa 27.03.2019

Nieprzeczytany post autor: molmomas »

cześć

-- Dodano: 27 mar 2019, 22:38 --

a gdzie Bemowo?
Money flow.
"pips to the people"

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 27.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze: No dobrze mamy informacje ze czekamy jak piszesz, mamy i cierpliwosc
i własnie co najważniejsze dochodzi do wybicia !!
i teraz prosta rzecz i proste pytanie
Jak ustawiamy zlecenie, czyli entry, tez sl i tp
czym warunkujemy że mamy wybicie własnie klina,
bo to może byc wybicie LW
zmierzam do tego że musimy to zrobić na jaknajnizszym interwale, czyli znowu musimy zastosowac inną strategie - no nie na klina przysłowiowego tylko np na formacje swiecową kontynuacji
Tomasz - ja tu wrzucam informacje i punkt widzenia ceny (pary walutowej). Od szkolen sa specjalisci ktorzy sie tym zajmuja wiec zgłoś sie do nich. Sygnały tez nie u mnie. Gdzie wejdziesz TY, w oparciu o jaki interwał, gdzie postawisz Sl, gdzie TP to juz jest Twoja sprawa indywidualna i nic mi do niej. Ja mam swoj plan Ty mozesz miec inny i nie interesuje mnie kompletnie jaki.

Jak ktos tutaj wrzuca wykres i swoj punkt widzenia to ja go otwieram i nie pytam go gdzie SL czy gdzie TP. Odpalam ten wykres u siebie i patrze czy to co On widzi pokrywa sie z tym co ja mam u siebie i czy jest to cos atrakcyjnego. Jak nie to do smieci, a jak jest ciekawe to na podstawie wlasnej analizy dobieram parametry transakcji. A TY pytasz wszystkich swietych tutaj co chwila o SL i TP. Tzn ze nie masz wlasnego planu i strategii? Bo jak masz to po co Ci pozycje innych?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 27.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
Tomasz196407 pisze: No dobrze mamy informacje ze czekamy jak piszesz, mamy i cierpliwosc
i własnie co najważniejsze dochodzi do wybicia !!
i teraz prosta rzecz i proste pytanie
Jak ustawiamy zlecenie, czyli entry, tez sl i tp
czym warunkujemy że mamy wybicie własnie klina,
bo to może byc wybicie LW
zmierzam do tego że musimy to zrobić na jaknajnizszym interwale, czyli znowu musimy zastosowac inną strategie - no nie na klina przysłowiowego tylko np na formacje swiecową kontynuacji
Tomasz - ja tu wrzucam informacje i punkt widzenia ceny (pary walutowej). Od szkolen sa specjalisci ktorzy sie tym zajmuja wiec zgłoś sie do nich. Sygnały tez nie u mnie. Gdzie wejdziesz TY, w oparciu o jaki interwał, gdzie postawisz Sl, gdzie TP to juz jest Twoja sprawa indywidualna i nic mi do niej. Ja mam swoj plan Ty mozesz miec inny i nie interesuje mnie kompletnie jaki.


Jak ktos tutaj wrzuca wykres i swoj punkt widzenia to ja go otwieram i nie pytam go gdzie SL czy gdzie TP. Odpalam ten wykres u siebie i patrze czy to co On widzi pokrywa sie z tym co ja mam u siebie i czy jest to cos atrakcyjnego. Jak nie to do smieci, a jak jest ciekawe to na podstawie wlasnej analizy dobieram parametry transakcji. A TY pytasz wszystkich swietych tutaj co chwila o SL i TP. Tzn ze nie masz wlasnego planu i strategii? Bo jak masz to po co Ci pozycje innych?
juz odpowiadam

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Środa 27.03.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

czemu są teraz większe spready?
https://t.me/pump_upp

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 27.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

[quote="Kermit"][quote="Tomasz196407"]


OK np, nie chcesz to nikt cie nie zmusza do niczego (jak zauwazyłes to dt)
ale troche mi to nie pasuje do tego jak traktujesz tu postforumowiczów np odsyłając ich do stron internetowych z sentymentem czyli w danym momencie Ty wiesz jaki jest sentyment
nocóz z innym kolegą jakos mi sie udało dojsc do konsensunu wypracowania jakis ogólnych wskazówek dt rgr-a
a tu widze dalej nie
wiesz wszystko lepiej
no nic Powodzenia zatem
Nie potrzebuje nikogo sla sam doskonale sobie radze
a przykładów dt twoich wykresów i ruchu ceny jest mnóstwo w których jest duża obsuwa
dlatego moje pytanie na początku :607:

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 591
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Środa 27.03.2019

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

ciekawe czy zrealizują :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 27.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze:
Kermit pisze:
Tomasz196407 pisze:

OK np, nie chcesz to nikt cie nie zmusza do niczego (jak zauwazyłes to dt)
ale troche mi to nie pasuje do tego jak traktujesz tu postforumowiczów np odsyłając ich do stron internetowych z sentymentem czyli w danym momencie Ty wiesz jaki jest sentyment
nocóz z innym kolegą jakos mi sie udało dojsc do konsensunu wypracowania jakis ogólnych wskazówek dt rgr-a
a tu widze dalej nie
wiesz wszystko lepiej
no nic Powodzenia zatem
Nie potrzebuje nikogo sla sam doskonale sobie radze
a przykładów dt twoich wykresów i ruchu ceny jest mnóstwo w których jest duża obsuwa
dlatego moje pytanie na początku :607:
rozmawiamy o SL i TP czy o obsuwach? Analiza ma to do siebie ze nie musi sie sprawdzic, ale powtarzam. Ja jestem na to przygotowany a czy Ty tez jestes to mnie nie interesuje bo wejscie powinienes miec w oparciu o swoje zalozenia a nie moje. Twoje pozycje nie maja dla mnie znaczenia. To czy doszedles do konsensusu z kolega mitomanem tez mnie nie interesuje. To Wasza prywatna sprawa i nie wiem czemu ja poruszasz w rozmowie ze mna. Skoro nie potrzebujesz niczyjego Sl'a to po co kazdego dnia niemal po kilka razy o nie pytasz?
A co do sentymentu to pokazuje go jako ciekawostke. Wcale nie musisz tego ogladac jak nie umiesz tego wykorzystac. Znam osoby ktore potrafia z detalicznego sentymentu korzystac i robia to bardzo czesto. W koncu majac informacje gdzie znajduje sie cena i np jakie poziomy wybija, majac informacje ze wiekszosc detalu traci grajac korekty a nie trendy i majac informacje jak ten detal zajal pozycje mozna to polaczyc i uruchomic szare komorki. Ale nic na sile. Ja nie używam niemal wogole fal bo uwazam ze sa dobre dla surferów, a nie na forex, Ty nie muszisz wykorzystywac sentymentu. Ale nie pisze Ci zebys fal nie wrzucal. Wrzucaj po 100 wykresow dziennie - mnie to nie przeszkadza
Skonczylem rozmowę.
Wielu pipsów
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 591
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Środa 27.03.2019

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

Kuskus pisze:
Tomasz196407 pisze:
No dobrze mamy informacje ze czekamy jak piszesz, mamy i cierpliwosc
i własnie co najważniejsze dochodzi do wybicia !!
i teraz prosta rzecz i proste pytanie
Jak ustawiamy zlecenie, czyli entry, tez sl i tp
czym warunkujemy że mamy wybicie własnie klina,
bo to może byc wybicie LW
zmierzam do tego że musimy to zrobić na jaknajnizszym interwale, czyli znowu musimy zastosowac inną strategie - no nie na klina przysłowiowego tylko np na formacje swiecową kontynuacji
Z całym szacunkiem ale gadasz głupoty:
1. Nikt nikogo nie przekonuje do grania z jego analiza a tym bardziej do słuszności swoich zagrań.
2. Zupełnie nie obchodzi mnie to czy ktoś w coś wierzy, czy mnie lubi, czy ma psa czy stawia SL czy nie. Tym bardziej nie obchodzi mnie czy potrafią zarabiać pod te strzałki i kliny, itp.
3. Istotne jest tylko moje depo - każda kwestia związana z różnicą zdań na tym forum, różnicą analiz, słuszność analiz nie ma żadnego znaczenia na koniec dnia.
4. Ja wchodzę na to forum tylko z ciekawości, dla zabicia nudy i tyle. Większość osób jak kermit, highend, przemo, pipskong, itp itd mam zbanowanych bo nie warto w ogóle ich czytać i na to patrzeć. Brak obiektywizmu wobec rynku albo totalna amatorka.

Większość ludzi na tym forum to amatorzy (to nie jest obrazliwe ;)), tak samo jak w 80 % ten wątek służy jako chat do rozregulowania napięcia. Nie ma tutaj z kim poważnie pogadać o inwestowaniu a tym bardziej o budowaniu portfela, czy wyceny aktywów, więc wszystkie te rzeczy i analizy co tu ludzie wrzucają trzeba potraktować z przymrużeniem oka.

masz racje jestem tylko zwykłym pasożytem kopiujących obrazki ale się uczę może kiedyś będę wielki :564:

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 27.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kuskus pisze:
Tomasz196407 pisze:
No dobrze mamy informacje ze czekamy jak piszesz, mamy i cierpliwosc
i własnie co najważniejsze dochodzi do wybicia !!
i teraz prosta rzecz i proste pytanie
Jak ustawiamy zlecenie, czyli entry, tez sl i tp
czym warunkujemy że mamy wybicie własnie klina,
bo to może byc wybicie LW
zmierzam do tego że musimy to zrobić na jaknajnizszym interwale, czyli znowu musimy zastosowac inną strategie - no nie na klina przysłowiowego tylko np na formacje swiecową kontynuacji
Z całym szacunkiem ale gadasz głupoty:
1. Nikt nikogo nie przekonuje do grania z jego analiza a tym bardziej do słuszności swoich zagrań.
2. Zupełnie nie obchodzi mnie to czy ktoś w coś wierzy, czy mnie lubi, czy ma psa czy stawia SL czy nie. Tym bardziej nie obchodzi mnie czy potrafią zarabiać pod te strzałki i kliny, itp.
3. Istotne jest tylko moje depo - każda kwestia związana z różnicą zdań na tym forum, różnicą analiz, słuszność analiz nie ma żadnego znaczenia na koniec dnia.
4. Ja wchodzę na to forum tylko z ciekawości, dla zabicia nudy i tyle. Większość osób jak kermit, highend, przemo, pipskong, itp itd mam zbanowanych bo nie warto w ogóle ich czytać i na to patrzeć. Brak obiektywizmu wobec rynku albo totalna amatorka.

Większość ludzi na tym forum to amatorzy (to nie jest obrazliwe ;)), tak samo jak w 80 % ten wątek służy jako chat do rozregulowania napięcia. Nie ma tutaj z kim poważnie pogadać o inwestowaniu a tym bardziej o budowaniu portfela, czy wyceny aktywów, więc wszystkie te rzeczy i analizy co tu ludzie wrzucają trzeba potraktować z przymrużeniem oka.
Nie musisz przenosić szacunku skoro uwazasz to za głupoty to mnie utwierdzasz że owe słowo pasuje do Twojego obrazu
co do forum nawigatora tak masz racje poległo własnie na takim podejsciu jw. kolega ma
to ze cie nie obchodzi czy pies czy cos innego tez wiekszego znaczenia dla mnie nie ma
znajdujesz sie na forum i pisanie postów to kazdego prawo
nie musi zatem byc jednakowe
Pytam o entry i sl bo tak mnie uczono i to jest wazne
moje prawo i zawsze bede o to pytał a ty czy kermit masz prawo do wnioskowania do moda o usuniecie postu
To tyle
cos wrzuc pokaz tez jak grasz
może nie jestes tak jak napisałes na początku
tez wielu

Zablokowany