DayTrading: Środa 23.08.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 24 sie 2017, 00:00

Wzrost
6
60%
Bez zmian
4
40%
Spadek
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Środa 23.08.2017

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

rzeźnik pruje dalej w dół, żadnych oznak odbicia, wkrótce nowe denko poniżej 139,50
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Środa 23.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

pedro pisze:
Kusus pisze:Rób mi tak jeszcze... :D
SwieradówZdrójRulesss.png
Widzimy sie na TP 138, do zobaczenia za tydzien :P
śliczna siatka, gratulacje... ale chyba to co poniżej 139.6 to wishing ? ... bierz te pipsy i na pętle izerską ;) :564:
wzialem mimo tego ze sadze iz zrobilem to o 150 pipsow za wczesnie, zostawilem sobie tylko 0.3 lota w 2 pozycjach a reszte zrealizowalem, najwyzej wejde po retescie, ujek tez zacnie wyglada :) Ide na polane izerska z psem i zona :) milego wieczorku :)

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Środa 23.08.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

Kusus pisze:
wzialem mimo tego ze sadze iz zrobilem to o 150 pipsow za wczesnie, zostawilem sobie tylko 0.3 lota w 2 pozycjach a reszte zrealizowalem, najwyzej wejde po retescie, ujek tez zacnie wyglada :) Ide na polane izerska z psem i zona :) milego wieczorku :)
wiem, że nie sugerowales się mną, ale brawo Ty : )

a tam gdzie teraz jestes, bylem dwa tygodnie temu .... fajne miejsce, :564: zdrówka!
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Środa 23.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

pedro pisze:
Kusus pisze:
wzialem mimo tego ze sadze iz zrobilem to o 150 pipsow za wczesnie, zostawilem sobie tylko 0.3 lota w 2 pozycjach a reszte zrealizowalem, najwyzej wejde po retescie, ujek tez zacnie wyglada :) Ide na polane izerska z psem i zona :) milego wieczorku :)
wiem, że nie sugerowales się mną, ale brawo Ty : )

a tam gdzie teraz jestes, bylem dwa tygodnie temu .... fajne miejsce, :564: zdrówka!
w zasadzie to powiem Ci szczerze (chociaz nigdy tego nie robie - nie sugeruje sie opiniami raczej) ze troche sie zasugerowalem ale nie dlatego ze zwatpilem w swoja analize ale z tego wzgledu ze po pierwsze pierdole patrzec na telefon w gorach na szlaku jak idiota :p... a po drugie to mamy male denko i jutro tez jest dzien :)

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Środa 23.08.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

Kusus pisze:
w zasadzie to powiem Ci szczerze (chociaz nigdy tego nie robie - nie sugeruje sie opiniami raczej) ze troche sie zasugerowalem ale nie dlatego ze zwatpilem w swoja analize ale z tego wzgledu ze po pierwsze pierdole patrzec na telefon w gorach na szlaku jak idiota :p... a po drugie to mamy male denko i jutro tez jest dzien :)
no w tym rzecz, ze jutro tez dzien, a jak zysk fajny, to po cholere kisić, tym bardziej jak czlowiek probuje odpoczac ; )

wiesz co robisz, nie ma co dyskutowac : )

ja idę poplywac, bo mi się noga zepsula i biegac nie mogę :/

eurusd nadal w konsoli, jak wczoraj pisalem ... generalnie to się kisić pewnie będą jak to ed ma w zwyczaju ... po 3 miesiacach wzrostow czas na konsole :mrgreen:
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 23.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Jankesi próbują się wydostać z konsoli. Ropa także.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Środa 23.08.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

I jak
Swiezak stawiasz rope?

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 23.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

d4mian7 pisze:I jak
Swiezak stawiasz rope?
Wyszedłem z tego badziewia prawie na zero. Nie mam ręki do tej ropy.. PS. Akurat wyszli z tej konsoli.. Poczekam więc na retest i dopiero L. :?

-- Dodano: 23 sie 2017, 17:54 --

Na Sapinie bronią się przed konsolą, ale na razie mało przekonująco. DAX lata na mikrokonsolce, jak Żyd po pustym sklepie. Co za dupna gra się zrobiła.. Po południu nie ma grani.. :/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: DayTrading: Środa 23.08.2017

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Ropa oczywiście zawiodła moje oczekiwania. Spadek zapasów jest coraz mniejszy, a ropa ... w górę. Tego to się akurat nie spodziewałem, no ale trudno. Granie pod założenia takie jest. :?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 23.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

A to jest wyjście z tej konsolki na EDku co pisałem rano. Pomysł był dobry, żeby tego pilnować.

-- Dodano: 23 sie 2017, 18:03 --
MarioDM pisze:Ropa oczywiście zawiodła moje oczekiwania. Spadek zapasów jest coraz mniejszy, a ropa ... w górę. Tego to się akurat nie spodziewałem, no ale trudno. Granie pod założenia takie jest. :?
To już nie pierwszy raz tak ludzi dymają. Pamiętam jeszcze lepszą akcję.. Wzrost zapasów 0 13mln, ,a wykres poleciał w kosmos. I zaczął się rajd od tego. Ropa to szulernia.

-- Dodano: 23 sie 2017, 18:04 --

Jest tak paskudna konsolka teraz na DAX-ie , że nie da się tego grać..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany