DayTrading: Środa 20.02.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 20 lut 2013, 23:21

Mocny wzrost (powyżej 0.5%)
7
11%
Wzrost
15
24%
Bez zmian
7
11%
Spadek
12
19%
Mocny spadek (poniżej 0.5%)
21
34%
 
Liczba głosów: 62

Awatar użytkownika
ZielonaMgielka
Maniak
Maniak
Posty: 2976
Rejestracja: 15 lis 2012, 11:00

Re: DayTrading: Środa 20.02.2013

Nieprzeczytany post autor: ZielonaMgielka »

Nowy500 pisze:najlepsze ze at jutro nie bedzie miala wiekszego sensu, znowu konsola przez kilka dni. Kto dzisiaj sie zalapal na S ten mial farta, umiejetnosci jesli chodzi o at nie mialy tu miejsca. zastanawiam sie nad sensem at, da zarobic przy trendzie, odbierze w konsoli, dane, plotki poglebia straty... mm, systemy, strategie mozna sobie w buty wsadzic, cierpliwosc nic nie daje, lepiej w pokera pograc.
Ja jestem w longach na USD. Sygnal oparty na AT / PA i na dobra sprawe zapomnialem o FOMC. :wink:
Akurat uwazam ze zbytnie przywiazywanie uwagi do wiadomosci zamiast wykresu moze tylko zaszkodzic.
Najprostsze rozwiazaniea sa najlepsze :P

http://screencast.com/t/TThiTrRtUQ
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 22:26 przez ZielonaMgielka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
drulaka
Gaduła
Gaduła
Posty: 211
Rejestracja: 22 sty 2013, 13:00

Re: DayTrading: Środa 20.02.2013

Nieprzeczytany post autor: drulaka »

pr7emo pisze: na czym zwykle grasz witaj
wszystko co ma spread do 10 w bre ;-) a tak na serio tylko głowne pary i srebro na które dziś zdążyłem się załapac

ale generalnie jestem w plecy, w realu gram bardzo rzadko na razie bo daję sobie 6mcy jeszcze ostrej nauki, staram się zebrać jak najwięcej doświadczeń...

Generalnie przetestowałem całe mnóstwo różnych indykatorów, systemów, strategi itp., nadal szukam chociaż widzę już przewagę niektórych... generalnie po dzisiejszym dniu i kilku kieliszkach wina stwierdzam że najlepszą strategią jest GRANIE PRZECIWKO MNIE :-) W backtestach wychodzi mi że daję typy dokładnie odwrotne niż to ma miejsce w rzeczywistości... więc ten system ma największy potencjał ;-) Powinienem analizować i typować na demo a grać przeciwne zlecenia w realu... im więcej nad tym myślę tym bardziej mi się podoba :D
jest pipnie

Awatar użytkownika
Tommy_Boss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 867
Rejestracja: 11 sty 2012, 16:55

Re: DayTrading: Środa 20.02.2013

Nieprzeczytany post autor: Tommy_Boss »

ZielonaMgielka pisze:
Nowy500 pisze:najlepsze ze at jutro nie bedzie miala wiekszego sensu, znowu konsola przez kilka dni. Kto dzisiaj sie zalapal na S ten mial farta, umiejetnosci jesli chodzi o at nie mialy tu miejsca. zastanawiam sie nad sensem at, da zarobic przy trendzie, odbierze w konsoli, dane, plotki poglebia straty... mm, systemy, strategie mozna sobie w buty wsadzic, cierpliwosc nic nie daje, lepiej w pokera pograc.

Akurat uwazam ze zbytnie przywiazywanie uwagi do wiadomosci zamiast wykresu moze tylko zaszkodzic.

http://screencast.com/t/TThiTrRtUQ
JESTEM PODOBNEGO ZDANIA !!! :d :d :d
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 22:24 przez Tommy_Boss, łącznie zmieniany 1 raz.
BOŻE DAJ MI DUŻO CIERPLIWOŚCI BO JAK DASZ MI SIŁĘ TO, TO WSZYSTKO ROZ.........!!!!!!!!!

"DOBRY TRADER WIE KIEDY NIE MA RACJI, A NAJLEPSI WIEDZĄ KIEDY ZMIENIĆ ZDANIE" !!!!!!!!!

趋势线 فارچیون جرات مندانہ حق میں

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Środa 20.02.2013

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

dalan pisze:rafmax, przedwczoraj sprzedawałeś AUD w dołku, wczoraj kupowałeś NZD na górce, dzisiaj znowu jakiś bollocks-to jakie ty masz RR skoro to tylko 20
Zgadza sie, NU była wczoraj wtopa, dzis wtopa na Ej i AU po 20 pips na EG tez mała wtopa w pon.
był tez zysk rano na EU cos okolo 60 pips
na dwoch AU wczorajszych zysk sell po 70 pips
na UC z poniedziałku tez chyba 70
E/chf obecnie pracuje na +30 pips
UJ od wczoraj jakies ochłapy tez wrzucone na zysk ale to sie nie liczy.

Trading to nie same zyski, sa tez straty. To normalne i trzeba sie do tego przyzwyczaic a najwazniejsze przygotowac odpowiednim MM.

Jesli nie wierzysz co do powyzszych osiagniec moge ci wysłac na priv statement.


PS: zaczynam powoli powatpiewac w sens wstawiania tu czegokolwiek.
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Środa 20.02.2013

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Nowy123 pisze:miejsce jeszcze jest do dolnej bandy mozemy dalej tak sie bujac w boczniaku jak U J
ejek miał rosnąć, jakoś go trzymają, nie wiem jakimiś automatami po fomc, dużo mówią o ryzyku chociać nie tak bardzo jak clif, według mnie ejek do góry, ale mam mocny fitr bo trzymam eLke

-- Dodano: śr 20-02-2013, 22:29 --
drulaka pisze:
pr7emo pisze: na czym zwykle grasz witaj
wszystko co ma spread do 10 w bre ;-) a tak na serio tylko głowne pary i srebro na które dziś zdążyłem się załapac

ale generalnie jestem w plecy, w realu gram bardzo rzadko na razie bo daję sobie 6mcy jeszcze ostrej nauki, staram się zebrać jak najwięcej doświadczeń...

Generalnie przetestowałem całe mnóstwo różnych indykatorów, systemów, strategi itp., nadal szukam chociaż widzę już przewagę niektórych... generalnie po dzisiejszym dniu i kilku kieliszkach wina stwierdzam że najlepszą strategią jest GRANIE PRZECIWKO MNIE :-) W backtestach wychodzi mi że daję typy dokładnie odwrotne niż to ma miejsce w rzeczywistości... więc ten system ma największy potencjał ;-) Powinienem analizować i typować na demo a grać przeciwne zlecenia w realu... im więcej nad tym myślę tym bardziej mi się podoba :D
to ja ci życzę powodzenia, graj na m15,h1 i h4 tak z mojego doświadczenia, nie trać czasu na skalp bo to nerwy są ;)
https://t.me/pump_upp

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: DayTrading: Środa 20.02.2013

Nieprzeczytany post autor: dalan »

rafmax, sorry nie chciałem urazić,tak jakoś czytając ostatnio forum wpadłeś mi w oko.
Respekt za to, że potrawisz odpowiedzieć na takiego posta bez skrętu kiszek (pokora popłaca),ja trzymam kciuki i pozdro

Awatar użytkownika
Nowy500
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 998
Rejestracja: 13 lip 2012, 17:16

Re: DayTrading: Środa 20.02.2013

Nieprzeczytany post autor: Nowy500 »

ZielonaMgielka pisze:
Nowy500 pisze:najlepsze ze at jutro nie bedzie miala wiekszego sensu, znowu konsola przez kilka dni. Kto dzisiaj sie zalapal na S ten mial farta, umiejetnosci jesli chodzi o at nie mialy tu miejsca. zastanawiam sie nad sensem at, da zarobic przy trendzie, odbierze w konsoli, dane, plotki poglebia straty... mm, systemy, strategie mozna sobie w buty wsadzic, cierpliwosc nic nie daje, lepiej w pokera pograc.
Ja jestem w longach na USD. Sygnal oparty na AT / PA i na dobra sprawe zapomnialem o FOMC. :wink:
Akurat uwazam ze zbytnie przywiazywanie uwagi do wiadomosci zamiast wykresu moze tylko zaszkodzic.
Najprostsze rozwiazaniea sa najlepsze :P

http://screencast.com/t/TThiTrRtUQ
tez nie gralem pod wiadomosci, tylko calkiem dobrym systemem w czasach trendu, jak trend sie konczy to moj depozyt to odczuwa bolesnie, co prawda do mc mi jeszcze daleko, ale zastanawiam sie czy faktycznie warto tracic swoj czas na doskonalenie sie w kwestii forex czy nie przelozyc wysilku i czasu na cos innego.

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Środa 20.02.2013

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

dalan pisze:rafmax, sorry nie chciałem urazić,tak jakoś czytając ostatnio forum wpadłeś mi w oko.
Respekt za to, że potrawisz odpowiedzieć na takiego posta bez skrętu kiszek (pokora popłaca),ja trzymam kciuki i pozdro
Nie, nie oto chodzi ze sie uraziłem czy cos,spoko. tylko pomyslalem wlasnie ze ludzie obserwujacy to forum moga podejmowac decyzje na podstawie tego co napisze/wkleje. Problem w tym ze nie zawsze mam racje, ale stosuje bardzo restrykcyjnie MM i wpadki rzedu 20 pips nie robia na mnie wrazenia. Obawiam sie ze niektorzy obserwatorzy nie stosuja odpowiedniego MM i po jednej z nieudanych "akcji" moga czuc sie zawiedzenia a co gorsza zaliczyc MC :?
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Awatar użytkownika
ZielonaMgielka
Maniak
Maniak
Posty: 2976
Rejestracja: 15 lis 2012, 11:00

Re: DayTrading: Środa 20.02.2013

Nieprzeczytany post autor: ZielonaMgielka »

Nowy500 pisze:
ZielonaMgielka pisze:
Nowy500 pisze:najlepsze ze at jutro nie bedzie miala wiekszego sensu, znowu konsola przez kilka dni. Kto dzisiaj sie zalapal na S ten mial farta, umiejetnosci jesli chodzi o at nie mialy tu miejsca. zastanawiam sie nad sensem at, da zarobic przy trendzie, odbierze w konsoli, dane, plotki poglebia straty... mm, systemy, strategie mozna sobie w buty wsadzic, cierpliwosc nic nie daje, lepiej w pokera pograc.
Ja jestem w longach na USD. Sygnal oparty na AT / PA i na dobra sprawe zapomnialem o FOMC. :wink:
Akurat uwazam ze zbytnie przywiazywanie uwagi do wiadomosci zamiast wykresu moze tylko zaszkodzic.
Najprostsze rozwiazaniea sa najlepsze :P

http://screencast.com/t/TThiTrRtUQ
tez nie gralem pod wiadomosci, tylko calkiem dobrym systemem w czasach trendu, jak trend sie konczy to moj depozyt to odczuwa bolesnie, co prawda do mc mi jeszcze daleko, ale zastanawiam sie czy faktycznie warto tracic swoj czas na doskonalenie sie w kwestii forex czy nie przelozyc wysilku i czasu na cos innego.
Na fx kurs statystycznie trenduje tylko 20% czasu cokolwiek mialoby to znaczyc :)
Jesli nie dawno zaczales przygode z FX to zapomnij o zyskach i po prostu graj nabywajac doswiadczenia.
Nie realne oczekiwania wykanczaja wiekszosc graczy.

Pozdrawiam
gh

Awatar użytkownika
drulaka
Gaduła
Gaduła
Posty: 211
Rejestracja: 22 sty 2013, 13:00

Re: DayTrading: Środa 20.02.2013

Nieprzeczytany post autor: drulaka »

pr7emo pisze:
to ja ci życzę powodzenia, graj na m15,h1 i h4 tak z mojego doświadczenia, nie trać czasu na skalp bo to nerwy są ;)
Tego właśnie się już nauczyłem... gram tylko H1 i H4 a m30 jako pomoc

dzięki i do jutra
jest pipnie

Zablokowany