DayTrading: Środa 12.02.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 13 lut 2014, 00:00

Wzrost
8
31%
Bez zmian
2
8%
Spadek
16
62%
 
Liczba głosów: 26

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 12.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

zeuss pisze:
yeahman pisze:Takie pytanko - co t obył za spadek 12:30 na edku bo nie czaję ?? W kalendarzu nic nie było, ktoś coś wie?
to bylo modelowanie ceny eurusd :D
Ceny czy wolumenu? - bo to bardzo ważne :roll:

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Środa 12.02.2014

Nieprzeczytany post autor: pedro »

@krinvest: o co chodzi ztym prundem? :D ... to 8L na espe to Ci powiem szacun... :)
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

Awatar użytkownika
yareck1
Gaduła
Gaduła
Posty: 221
Rejestracja: 08 wrz 2013, 20:15

Re: DayTrading: Środa 12.02.2014

Nieprzeczytany post autor: yareck1 »

jacek3636 pisze:ty no ale on nawet niechce cofnąc , co prawda troche zwolnilo ale czy to juz koniec ?
to wlasnie moze sygnalizowac ze zmienia sie nastawienie na spadki przynajmniej korekcyjne, zobaczymy, ja troszke S-ek wzialem nieukrywam :) sL ciasny powyzej szczytu troszke
-Przepraszam, czy ma Pani rozmienić 200 zł? - Nie!, - To poproszę jedną gumę balonową :D

zeuss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 13 lis 2010, 23:55

Re: DayTrading: Środa 12.02.2014

Nieprzeczytany post autor: zeuss »

Bemowo1 pisze:
zeuss pisze:
yeahman pisze:Takie pytanko - co t obył za spadek 12:30 na edku bo nie czaję ?? W kalendarzu nic nie było, ktoś coś wie?
to bylo modelowanie ceny eurusd :D
Ceny czy wolumenu? - bo to bardzo ważne :roll:
modelowaniem wolumenu to sie SL ustawia, co ty, nie wiesz ?? :lol:

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 12.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

zeuss pisze: to bylo modelowanie ceny eurusd :D
Ceny czy wolumenu? - bo to bardzo ważne :roll:[/quote]
modelowaniem wolumenu to sie SL ustawia, co ty, nie wiesz ?? :lol:[/quote]

tak zwaną ekspozycje modelową? :?:

Awatar użytkownika
MGrzech
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 11 paź 2013, 16:24

Re: DayTrading: Środa 12.02.2014

Nieprzeczytany post autor: MGrzech »

psxor pisze:
MGrzech pisze:
psxor pisze:

Jak Ja mowie, to tak robie, nie pisze tutaj czegos czego nie robie. Uwazam ze stosunek straty do potencjalnego zysku jest okej na danych poziomach, najwyzej strace lacznie jakies 400 pipsow na drabince, strata ktora spokojnie moge przyjac na klate, natomiast zysk siega ponad 1000 pipsow, wiec jest to jak dla mnie gra warta swieczki, poza tym jestesmy na waznych poziomach, w/g mnie nowego szczytu juz nie zrobimy, ograniczanie QE w drodze, takze luzik.
Le to super, jak to dla Ciebie zadna strata to mozesz smialo dolozyc kapitalu i przeczekac burze bo kiedys wyspiarze i tak spadna z kursem ;)
Nie bawie sie we wrozenie, trzeba grac to co jest

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Środa 12.02.2014

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

Zełus - co ty wiesz o modelowaniu - byś napisał jakaś prognozę a nie tylko dowcipne komentarze. Bo właśnie powstaje strona internetowa która będzie je skrupulatnie weryfikowała :) Info będzie w podpisie u mnie :)

A na chwilę obecna weryfikujemy jedną z nich - czyli spadki na GBP/USD które wieszczyłeś 4 lutego - od tej pory ciągle ciśnie w górę :) więc coś nie wyszło, czekam na kolejne prognozy panie guru chętnie je opublikuje szerszej publiczności by mogła zweryfikować (http://forex-nawigator.biz/forum/daytra ... ml#p650362) ups :lol: :568:
Ostatnio zmieniony 12 lut 2014, 20:06 przez yeahman, łącznie zmieniany 1 raz.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 12.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

yeahman pisze:Zełus - co ty wiesz o modelowaniu - byś napisał jakaś prognozę a nie tylko dowcipne komentarze. Bo właśnie powstaje strona internetowa która będzie je skrupulatnie weryfikowała :) Info będzie w podpisie u mnie :)

A na chwilę obecna weryfikujemy jedną z nich - czyli spadki na BGP/USD które wieszczyłeś 4 lutego - od tej pory ciągle ciśnie w górę :) więc coś nie wyszło, czekam na kolejne prognozy panie guru chętnie je opublikuje szerszej publiczności by mogła zweryfikować http://forex-nawigator.biz/forum/daytra ... ml#p650362 ups :lol: :568:
ale cięta riposta :lol:

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Środa 12.02.2014

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

Etam zaraz riposta - po prostu sprawdzę i opublikuję fenomenalność prognostyczna największych krzykaczy :)
Zachęcam do obserwowania mojego podpisu :D
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
as28
Maniak
Maniak
Posty: 1722
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:14

Re: DayTrading: Środa 12.02.2014

Nieprzeczytany post autor: as28 »

panowie chyba mają na pieńku, ciekawe o co poszło?
Lepszy 3 dni studiowania Steva Mauro niż 3 lata CJ.
Szukaj darmowych kursów w necie aby zrozumieć dzienną manipulację.

Zablokowany