DayTrading: Środa 10.04.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 11 kwie 2019, 00:00

Wzrost
2
50%
Bez zmian
1
25%
Spadek
1
25%
 
Liczba głosów: 4

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 10.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

To sobie pogadaliśmy
i spokojnie możemy nie zanurzać sie w dsws
patrze na te AU i te kreski historyczne kolegi technika
i mój wykres tez historyczny
Pokrywają sie

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Środa 10.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

XAB pisze:technik piszesz pokazywales ok niech bedzie nie mam ochoty wnikac
ja pisze co widze
a rok jestem i twoje wykresy widze fakt ale rzadko przed wejsciem a w sumie zawsze po wejsciu
wiec nie dziwie sie ze ktos w ten dwsss nie wierzy
jakos nie pamietam bys np napisal wyjdzie rynek na 12000 na dax to postawie ske
to bym nawet zrozumial jesli jej bys naprawde nie postawil a tak to rzeczywiscie po fakcie cos tam widze zes skowal ok mozna i tak
Ponieważ ja nie zgaduję, i nie napiszę tak, ponieważ ja nie decydyję o tym, tylko wykres decyduje, a
konkretnie to decyduje trend, który mnie interesuje.
A o tym nie ja decyduję, tylko wykres.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 10.04.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ja zwykle jeden temat
ja przynajmniej rozumie ze dt pokazac jest trudno bo co innego jak ktos robi jedno wejscie
dlatego rzadko cos pokazuje z cyframi bo np dzis co ?
mam pokazac 30czy 50 kup zamknij czy sprzedaj zamknij
ale gadka jest o 1 wejsciu a technik pisze pokazywalem ok ale ja tego nie widzialem tez
no ok wykres decyduje 5 minut przed wejsciem nie bedziesz wiedzial ze wejdziesz /
pierniczysz jak zwykle
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Środa 10.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Tomasz196407 pisze:To sobie pogadaliśmy
i spokojnie możemy nie zanurzać sie w dsws
patrze na te AU i te kreski historyczne kolegi technika
i mój wykres tez historyczny
Pokrywają sie
No widzisz :!:
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 10.04.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Rozbawił mnie ten Tupolew :564: Proszę się na mnie nie obrażać, ale to było w stylu "krejzola".
Rozpocząłem dyskusję o GBP z Ryszardem, a wyszła jak wczoraj pod koniec dnia kolejna "awantura". Ryszard sam mnie wywołał. Byłem/Jestem ochotnikiem do jego gralla, ale pod warunkiem 0,0x lota.
Wczoraj skończyło się to wykresami. Mam nadzieję Panowie (Panie?), że możecie też tak skończyć dzisiaj.
Mimo, że skrytykowałem Ryszarda, to jednak podziwiam go za odwagę i przedstawienie swojej wizji (S). Poza tym przyznał się, że święty grill nawalił. Zrobił to i nie chce mi się szukać tego w postach. Ja przyznaję, że dzisiaj GBP/xxx dla mnie to magia. Nic nie wiem i pewnie przez kolejne dni nie będę tego wiedział. W związku z tym unikam tego. No chyba, że będzie news który zmieni wszystko i popłyniemy ze zdechłymi rybami Konga. Ja odważyłem się w realu za 0,04 lota sprawdzić Ryszarda. Wniosek: Grill się nie sprawdził, co nie oznacza, że może działać w innych warunkach. Ryszard zaproponował mi sprawdzenie "mojego skalpu z jego grillem". Tylko ja nie nadaję się do DT. Pewnie Ryszard wygra, bo na GBP nie mam wizji i ciężko będzie mi coś wydukać. Poza tym praca i w ciągu dnia może być różnie z patrzeniem na wykres.
Ze swojej strony prosiłbym o współpracę a nie narzekanie na siebie. Widzę tutaj wiele mądrych wizji na przyszłość. Czy sprawdzają się w 100%? Oczywiście, że nie. Nie o to chodzi.
Uciekam spać, szerokości :d
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 10.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

To samo ma belon, kermit, bax, kusus, remik,
w czym mają sie czuć gorsi od Ciebie

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Środa 10.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

XAB pisze:ja zwykle jeden temat
ja przynajmniej rozumie ze dt pokazac jest trudno bo co innego jak ktos robi jedno wejscie
dlatego rzadko cos pokazuje z cyframi bo np dzis co ?
mam pokazac 30czy 50 kup zamknij czy sprzedaj zamknij
ale gadka jest o 1 wejsciu a technik pisze pokazywalem ok ale ja tego nie widzialem tez
no ok wykres decyduje 5 minut przed wejsciem nie bedziesz wiedzial ze wejdziesz /
pierniczysz jak zwykle
Nie będę wiedział 5 minut przed.
Będę wiedział wtedy, kiedy warunki będą się wszystkie zgadzały, i wtedy wejdę, albo nie.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Środa 10.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

fx-technik pisze: i dlatego, żeby się nie pomylić, podpiął dsws do świecy która była miesiąc temu

:mrgreen:

Świętej pamięci Highend też próbował jak i inni no ale... :mrgreen:
Dadas ma lepszą skuteczność w wykańczaniu ludzi niż Tupolew :p
Highend nigdy nie uczył się u mnie.
Raz mu pokazałem DSWS, a on potem sam kombinował.

Ponownie robisz to samo, czyli piszesz kłamstwa nie mając wiedzy o faktach.
I jak tu nie nazwać cię epitetem na "i"?
I w dodatku nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nie wiem kto chciałby czegokolwiek się od Ciebie uczyć i nie napisałem nigdzie że on był twoim uczniem i się u ciebie czegoś uczył. Wiem tylko że walił twoim wskaźnikiem po miesięcznych świecach tak jak ty to robisz. Tyle. Może robił to źle - nie wiem, może inni też robili to źle - też nie wiem.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 10.04.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

technik
ok to ze mna juz sobie pogadales
Nie będę wiedział 5 minut przed.
Będę wiedział wtedy, kiedy warunki będą się wszystkie zgadzały, i wtedy wejdę, albo nie.
swietne to twoje dws ja sie poddaje
narka
ja budze sie rano i wiem kiedy stawiam ski a kiedy lki w ciagu dnia
a tylko odchylki na rynku koryguje z tym czy caly dzien robic tak bede
i w 5 minut czasem stawiam 3 ski
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2019, 23:01 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Środa 10.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

krab29 pisze:Rozbawił mnie ten Tupolew :564: Proszę się na mnie nie obrażać, ale to było w stylu "krejzola".
Rozpocząłem dyskusję o GBP z Ryszardem, a wyszła jak wczoraj pod koniec dnia kolejna "awantura". Ryszard sam mnie wywołał. Byłem/Jestem ochotnikiem do jego gralla, ale pod warunkiem 0,0x lota.
Wczoraj skończyło się to wykresami. Mam nadzieję Panowie (Panie?), że możecie też tak skończyć dzisiaj.
Mimo, że skrytykowałem Ryszarda, to jednak podziwiam go za odwagę i przedstawienie swojej wizji (S). Poza tym przyznał się, że święty grill nawalił. Zrobił to i nie chce mi się szukać tego w postach. Ja przyznaję, że dzisiaj GBP/xxx dla mnie to magia. Nic nie wiem i pewnie przez kolejne dni nie będę tego wiedział. W związku z tym unikam tego. No chyba, że będzie news który zmieni wszystko i popłyniemy ze zdechłymi rybami Konga. Ja odważyłem się w realu za 0,04 lota sprawdzić Ryszarda. Wniosek: Grill się nie sprawdził, co nie oznacza, że może działać w innych warunkach. Ryszard zaproponował mi sprawdzenie "mojego skalpu z jego grillem". Tylko ja nie nadaję się do DT. Pewnie Ryszard wygra, bo na GBP nie mam wizji i ciężko będzie mi coś wydukać. Poza tym praca i w ciągu dnia może być różnie z patrzeniem na wykres.
Ze swojej strony prosiłbym o współpracę a nie narzekanie na siebie. Widzę tutaj wiele mądrych wizji na przyszłość. Czy sprawdzają się w 100%? Oczywiście, że nie. Nie o to chodzi.
Uciekam spać, szerokości :d
Wizje na Rzeźniku w tej sytuacji nie mają sensu, bo konsola jest.
A ten S, to Rysiu nie pisał z czego wynika i gdzie SL postawić.
No bo ja pokazałem GBPJPY AllTime, to kurde jak teraz sprzedawać, to SL na 158,500.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Zablokowany