DayTrading: Środa 05.09.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 06 wrz 2018, 00:00

Wzrost
1
14%
Bez zmian
1
14%
Spadek
5
71%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: DayTrading: Środa 05.09.2018

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Cblondyn pisze:Nie ma nic wspólnego z luką :)
GBP/USD skoczył ponad figurę do 1,2950 po informacji, że rządy Niemiec i Wielkiej Brytanii porzucają kluczowe żądania związane z Brexitem, co ma usprawnić proces negocjacyjnym i przybliżyć porozumienie. Bloomberg cytuje anonimowe źródła, według których Berlin zgodzi się na mniej szczegółowe porozumienie w sprawach przyszłych relacji gospodarczych i handlowych, za to Londyn jest również gotowy zadowolić się niejasnym określeniem przyszłych zależności, zostawiając niektóre decyzje na przyszłość.
Obstawiam, że to anonimowe źródło to Kermit ;) Szacun :564:
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 05.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

TsunamiPL pisze:
AF + AT = sukces :wink:
AT juz od wczoraj dawała znaki na L, dzis dolaczyla AF i jest dziczyzna na kolacje

AF + AT = pasztet z niedźwiedzia w 15 minut. Gotuj z Nami :D
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2018, 15:41 przez Kermit, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

ufcamro
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 21 gru 2017, 09:05

Re: DayTrading: Środa 05.09.2018

Nieprzeczytany post autor: ufcamro »

Kermit pisze:na kablu zgasilo mi TP na 1.29 nawet nie zauwazylem.... ladnie pocisneli
Kermit. Dziękuję za Kabla. Podbieralem w miejscu gdzie mowiles. Teraz bym sie najchętniej obrócił na S

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 05.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

ufcamro pisze:
Kermit pisze:na kablu zgasilo mi TP na 1.29 nawet nie zauwazylem.... ladnie pocisneli
Kermit. Dziękuję za Kabla. Podbieralem w miejscu gdzie mowiles. Teraz bym sie najchętniej obrócił na S
nie ma za co, ale przyznam ze tego nie pochwalam.... Ja jak zajmuje pozycje to wg własnej oceny danej pary...Nawet jak kogos analiza mnie zainteresuje to musze ja przetrawic po swojemu zanim zajme pozycje... bo potem albo zaboli, albo beda pretensje jak cos pojdzie nie tak....czytaj moja stopke :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 05.09.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

ufcamro pisze:
Kermit pisze:na kablu zgasilo mi TP na 1.29 nawet nie zauwazylem.... ladnie pocisneli
Kermit. Dziękuję za Kabla. Podbieralem w miejscu gdzie mowiles. Teraz bym sie najchętniej obrócił na S
Uważam to za zły pomysł. Chyba że skalpy to okej, jeżeli umiesz
The only way is up

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: DayTrading: Środa 05.09.2018

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

EUR/AUD D1 short?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6653
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Środa 05.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ufcamro pisze:
Kermit pisze:na kablu zgasilo mi TP na 1.29 nawet nie zauwazylem.... ladnie pocisneli
Kermit. Dziękuję za Kabla. Podbieralem w miejscu gdzie mowiles. Teraz bym sie najchętniej obrócił na S
Widze drugi "Świeżak" ;)
Co uważa, że czas poza rynkiem za stracony :d

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Środa 05.09.2018

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Cblondyn pisze:
ufcamro pisze:
Kermit pisze:na kablu zgasilo mi TP na 1.29 nawet nie zauwazylem.... ladnie pocisneli
Kermit. Dziękuję za Kabla. Podbieralem w miejscu gdzie mowiles. Teraz bym sie najchętniej obrócił na S
Widze drugi "Świeżak" ;)
Co uważa, że czas poza rynkiem za stracony :d
później trzeba nadrabiać zaległości :/ :)
https://t.me/pump_upp

ufcamro
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 21 gru 2017, 09:05

Re: DayTrading: Środa 05.09.2018

Nieprzeczytany post autor: ufcamro »

Kermit, ja podpytywalem Ciebie co sądzisz o longach na kablu bo juz bylem zaladowany troche. I potem na retescie kanalu dobralem. A teraz zgaszenie euforii jest mozliwe.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: DayTrading: Środa 05.09.2018

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Zobaczymy czy to wypali...
Harmonik ktory zakladalem w tamtym tygodniu ale dopiero teraz doszli do 127 https://images91.fotosik.pl/31/e3ac26e97044b1e9.png w okolice 0.71563 ale moze zejsc jeszcze na 161 czyli w dol
No to teraz czekanie na sygnal stochastic https://images92.fotosik.pl/31/1868ec5ec22a3528.png
I będzie chyba BUY

Zablokowany