DayTrading: Środa 02.09.2015

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 03 wrz 2015, 00:00

Wzrost
7
37%
Bez zmian
5
26%
Spadek
7
37%
 
Liczba głosów: 19

lutek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1547
Rejestracja: 06 gru 2014, 19:25

Re: Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: lutek »

Cblondyn pisze:
Augan pisze:"pamod pisze:
Augan pisze:
Czy na Waszych platformach zauważyliście - mieliście nagły strzał kłujący i b. szybkie cofnięcie na południe po ofertach ASK na parze EUR/USD o godz. 9:59 ??? Ja to miałem na platformie Alior Banku i zamknęło mi 1 poz. z dużą stratą jak dla mnie.:-( Tak na ok. 1350 tick w dół :-(

Tak się składa ze był taki gwóźdź :-( cóż przykro , ja miałem taką jazdę w sylwestra i 15 stycznia :-(

-- Dodano: 28 sie 2015, 10:59 --

A miałeś Stop Loss-a ? skoro tyle straciles to wydaje mi sie ze wchodzisz w rynek bez niego . Jeśli miałeś to złóż reklamacje u broka

Poz. była jeszcze bez SL. Akcja jest o tyle ciekawa, że przebiło ją z zyskiem bo był TP, ale cofnięcie było tak klejące i szybkie, że zakończyło się zamknięciem ze stratą. SL bym ustawił jeszcze wyżej i ewentualna strata by była większa. Ta boli, bo jest wg mnie niezasadna. Złożyłem reklamację - zobaczę co z tego wyniknie :?:"

:569: Alior uznał reklamację i całość środków fin. zwrócił (łącznie z obydwoma prowizjami). Wbrew opiniom tutaj zasłyszanym uważam, że są OK :564: Przynajmniej do tej pory się nie zawiodłem, a używam ich platformy od grudnia 2013 r.
Nie robią żadnej "łachy" bo sprawa skierowana do KNF jest przez nich przegrana i może tylko im narobić kłopotów.
juz nic nie rozumiem :D

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6695
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Środa 02.09.2015

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

lutek pisze:on gra na szybko wchodzi i wychodzi analizy tu zadnej nie ma zwykly skalp
Nawet scalp wymaga przemyślanej strategii. Wykres M1 czy M5 wygląda dokładnie tak jak D1 czy H1. Każde wejscie jest dokładnie sprecyzowane, a tym bardziej wyjście. Bez tego to zwykły hazard jak przy rzucie monetą.

Awatar użytkownika
nowy joker
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 968
Rejestracja: 04 sty 2015, 12:21

Re: DayTrading: Środa 02.09.2015

Nieprzeczytany post autor: nowy joker »

lutek pisze:on gra na szybko wchodzi i wychodzi analizy tu zadnej nie ma zwykly skalp
Lutek weź przeanalizuj sobie daxa pięknie od wczorajszego wieczora poszli 1234 dziś na otwarciu 5 później wylapalem szczyt gdzie pisałem o S to masz A przetwileczka skaczyli B a teraz zjeżdżają C . I Ty mi mówisz ze ja sobie wchodzę gdzie chce superrrrr !

Awatar użytkownika
Augan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 01 sty 2013, 14:23

Re: Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: Augan »

lutek pisze:
Augan pisze:"pamod pisze:
Augan pisze:
Czy na Waszych platformach zauważyliście - mieliście nagły strzał kłujący i b. szybkie cofnięcie na południe po ofertach ASK na parze EUR/USD o godz. 9:59 ??? Ja to miałem na platformie Alior Banku i zamknęło mi 1 poz. z dużą stratą jak dla mnie.:-( Tak na ok. 1350 tick w dół :-(

Tak się składa ze był taki gwóźdź :-( cóż przykro , ja miałem taką jazdę w sylwestra i 15 stycznia :-(

-- Dodano: 28 sie 2015, 10:59 --

A miałeś Stop Loss-a ? skoro tyle straciles to wydaje mi sie ze wchodzisz w rynek bez niego . Jeśli miałeś to złóż reklamacje u broka

Poz. była jeszcze bez SL. Akcja jest o tyle ciekawa, że przebiło ją z zyskiem bo był TP, ale cofnięcie było tak klejące i szybkie, że zakończyło się zamknięciem ze stratą. SL bym ustawił jeszcze wyżej i ewentualna strata by była większa. Ta boli, bo jest wg mnie niezasadna. Złożyłem reklamację - zobaczę co z tego wyniknie :?:"

:569: Alior uznał reklamację i całość środków fin. zwrócił (łącznie z obydwoma prowizjami). Wbrew opiniom tutaj zasłyszanym uważam, że są OK :564: Przynajmniej do tej pory się nie zawiodłem, a używam ich platformy od grudnia 2013 r.
Alior tak szybko nie rozpatruje reklamacji ma na to 30 dni więć nie pisz tu takich rzeczy i nie zachwalaj Aliora chyba jestes ich analitytkiem i wymysliłeś historię :D
Z reguły rozpatrywali zawsze w 2-3 dni, a ten przypadek w 5. Nic nie zachwalam - stwierdzam fakt :p

lutek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1547
Rejestracja: 06 gru 2014, 19:25

Re: DayTrading: Środa 02.09.2015

Nieprzeczytany post autor: lutek »

skalp to jest dobry jak sa konkretne strzały takie jak byly na ropie )))

kr85kr
Gaduła
Gaduła
Posty: 242
Rejestracja: 20 lut 2014, 11:51

Re: DayTrading: Środa 02.09.2015

Nieprzeczytany post autor: kr85kr »

ja co prawda z eliotem nie jestem za pan brat , jednak jak się siedzi na daxie na m1,m5 to wykres pod typowy skalp lokalne dolki i szczyty plus formacje swiecowe fajnie pokrywają się z momentami odracania o ktorych pisze nowy joker

Awatar użytkownika
nowy joker
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 968
Rejestracja: 04 sty 2015, 12:21

Re: DayTrading: Środa 02.09.2015

Nieprzeczytany post autor: nowy joker »

Znowu przestawiam sl na niżej

-- Dodano: 02 wrz 2015, 12:02 --

Stop loss ustawiam nisko w niektórych sytuacjach (zawsze na plus )tak jak ta teraz bo nie jestem pewny w 100 % czy B i C nie zrobili wcześniej gdy pisałem o fladze . Dlatego jak pójdą do góry to ja zawsze jestem na plus !!!

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6695
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Środa 02.09.2015

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

kr85kr pisze:ja co prawda z eliotem nie jestem za pan brat , jednak jak się siedzi na daxie na m1,m5 to wykres pod typowy skalp lokalne dolki i szczyty plus formacje swiecowe fajnie pokrywają się z momentami odracania o ktorych pisze nowy joker
To dam koledze rade. Radze sie skupić właśnie na SR i formacjach świecowych. Czasami fibo i LT. Nic więcej nie potrzeba. Mile widziana znajomość formacji AT klasycznej

lutek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1547
Rejestracja: 06 gru 2014, 19:25

Re: DayTrading: Środa 02.09.2015

Nieprzeczytany post autor: lutek »

nowy joker pisze:Znowu przestawiam sl na niżej

-- Dodano: 02 wrz 2015, 12:02 --

Stop loss ustawiam nisko w niektórych sytuacjach (zawsze na plus )tak jak ta teraz bo nie jestem pewny w 100 % czy B i C nie zrobili wcześniej gdy pisałem o fladze . Dlatego jak pójdą do góry to ja zawsze jestem na plus !!!
zawsze na plus :)

Awatar użytkownika
nowy joker
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 968
Rejestracja: 04 sty 2015, 12:21

Re: DayTrading: Środa 02.09.2015

Nieprzeczytany post autor: nowy joker »

W takich sytuacjach jak teraz na dax juz wycięte prze 10031 nowe sl 10046

Zablokowany