DayTrading: Poniedziałek 26.03.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 27 mar 2018, 00:00

Wzrost
5
63%
Bez zmian
2
25%
Spadek
1
13%
 
Liczba głosów: 8

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

woj55 pisze:Ludzie w różny sposob pokazuja jacy sa i to nietylko świadomie to czyniąc , ty i ja też... Kazdy gest, każde slowo zostawia po nas ślad a co dopiero dobre uczynki. No ale dośc tlumaczenia oczywistych oczywistosci
Skoro moje lub każdego innego wykresy (nie dotyczy Kermita kresek oczywiście) masz w głebokim poważaniu to trudno. Ale możesz to przynajmniej trzymac dla siebie.

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.03.2018

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

Cblondyn pisze:
woj55 pisze:Ludzie w różny sposob pokazuja jacy sa i to nietylko świadomie to czyniąc , ty i ja też... Kazdy gest, każde slowo zostawia po nas ślad a co dopiero dobre uczynki. No ale dośc tlumaczenia oczywistych oczywistosci
Skoro moje lub każdego innego wykresy (nie dotyczy Kermita kresek oczywiście) masz w głebokim poważaniu to trudno. Ale możesz to przynajmniej trzymac dla siebie.
Ja nie pisalem o Tobie i nawet nie chcialem,choc mialem Ciebie za bardziej inteligentnego i mniej upartego , no ale trudno.. koniec dyskusji
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.03.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

lubisz tak z natury chyba pierniczyc bzdety
masz czyjs wykres i zalozenia nawet te co byc moze czy to co juz w sumie bylo
bierzesz je pod uwage lub nie i nikt tu ci nie kaze na nich sie opierac ani tak samo zakladac
i tyle temat
chyba ze wykres jest bez sensu wtedy wiadomo prawie kazdy z nas zareaguje i tyle temat
i to samo z twoim wykresem albo kogos zainteresuje albo nawet nie czyta
i co to ma do rzeczy ta reszta
a jesli komus akurat czyjes wykresy pasuja to czemu ma niby nie napisac gratki
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

woj55 pisze:choc mialem Ciebie za bardziej inteligentnego i mniej upartego , no ale trudno.. koniec dyskusji
dzieki. Moge Cie zapewnić, że od dzisiaj będę każdego kto ma spojrzenie podobne do mojego na priv nakłanial na zmiane miejsca publikacji swoich przemysleń. Bo widać nie bardzo jest sens robić tutaj.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Cblondyn pisze:
woj55 pisze:choc mialem Ciebie za bardziej inteligentnego i mniej upartego , no ale trudno.. koniec dyskusji
dzieki. Moge Cie zapewnić, że od dzisiaj będę każdego kto ma spojrzenie podobne do mojego na priv nakłanial na zmiane miejsca publikacji swoich przemysleń. Bo widać nie bardzo jest sens robić tutaj.
Blondym, co się zaperzasz?? Niech każdy pisze co uważa. Kto jest najlepszy pokaże rynek i PIT. :d
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
leechang
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 24 mar 2016, 12:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.03.2018

Nieprzeczytany post autor: leechang »

Kanadyjczyk, USD/CAD - long , zagrane 3 pozycje.

Zagranie pod tą analizę: https://twitter.com/LeeChangFX/status/9 ... 9531727873

Jak ktoś chce może się dołączyć pod ruch po korekcie :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To tylko gra Kotku, to tylko gra...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.03.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

cblondyn
podales jakis wykres dzis czy jakis swoj setup bo widocznie cos przeoczylem
bo niby kogo masz do czego namawiac
by byl sens rozmowy to trzeba cos pokazac
piszesz
A że fraktalowcom, fibowscom, eliotowcom mi nie po drodze to nie moja wina :d
--------------------------------------------------
a czemu niby tym z wyzej mialoby byc z toba po drodze to tez nie ich wina
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.03.2018

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

Cblondyn pisze:
magura2004 pisze:To KONKRETNIE: 6,2 %, 4,5 %, 4,2 % i 2,7 % szansy na EURUSD
26 marca 2018 10:22 Napisz komentarz Napisany przez Andrzej Stefaniak
Przy spot 1,2380 i odchyleniu +/-200 pips (1,2180-1,2580) na EURUSD mamy następujące prawdopodobieństwa:

6,2 % szansy na dotknięcie poziomu 1,2580 w terminie do końca poniedziałk 2/4
4,5 % szansy na dotknięcie poziomu 1,2180 w terminie do końca poniedziałku 2/4
Przy spot 1,2380 i odchyleniu +/-200 pips (1,2180-1,2580) na EURUSD mamy następujące prawdopodobieństwa:

4,2 % szansy na utrzymanie nad poziomem 1,2580 za tydzień
2,7 % szansy na utrzymanie pod poziomem 1,2180 za tydzień
Widać, że rynek nastawia sie na dalsze wzrosty EURUSD.
A możesz pokazać jak sie te procenty oblicza? Pierwszy raz "coś" takiego widze :)
Toć przecież wykresy to czysta matematyka. Trzeba tylko znaleźć odpowiednie wzory :mrgreen:

I można by rzec, że statystycznie im więcej ktoś wrzuca wykresów, tym więcej będzie błędnych. No chyba, że ktoś ma skuteczność wejść 100%
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.03.2018

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

Kermit pisze:Zatesknilem ale jeszcze za mało wiec na chwile tylko...prawdopodobienstwo na pojscie w gore czy w dol nawet w srodku konsoli nie jest nigdy rowne 50%. Chyba że u matematyków - bo nie u traderów. Zawsze kierunek z trendem ma wieksze sznase na realizacje. Niestety wiekszosc nie rozumie że jak mamy np wzrosty i trojkat na koncu to mimo że teoretycznie z trojkata mozemy wyjsc w gore lub w dol to w 8 przypadkach na 10 wyjdziemy gora. Wielu pipsow i do zobaczenia na edku powyżej 1.25

https://www.tradingview.com/x/MxVT62HT/
To fakt ale jeszcze pozostaje kto gdzie trójkąt widzi.. Bo z mojego jeszcze nie wyszli. A ja zazwyczja czekam do momentu wyjścia i prawdopodobieństwo to dla minie wróg :) Raczej akcja reakcja :)

edek h4
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

XAB pisze:cblondyn
podales jakis wykres dzis czy jakis swoj setup bo widocznie cos przeoczylem
bo niby kogo masz do czego namawiac
by byl sens rozmowy to trzeba cos pokazac
piszesz
A że fraktalowcom, fibowscom, eliotowcom mi nie po drodze to nie moja wina :d
--------------------------------------------------

Skoro nie pokazałem żadnego wykresu znaczy sie nie widzaiłem żadnego setupu. I nie rozwodze sie godzinami nad tym gdzie cena może iść bo jak jestem poza rynkeim to nie za bardzo mnie to obchodzi. Czaisz?
I ja do niczego nie namawiam, bo jesli pokazuje np. RGRa i ktoś się z tym zgadza i tez na niego gra to wie co ma robić. Czaisz?
Podobnie z SR, SD, LT czy PA. Jesli wiecz co to jest

-- Dodano: pn 26-03-2018, 13:43 --
xhDog pisze:
Toć przecież wykresy to czysta matematyka. Trzeba tylko znaleźć odpowiednie wzory :mrgreen:

I można by rzec, że statystycznie im więcej ktoś wrzuca wykresów, tym więcej będzie błędnych. No chyba, że ktoś ma skuteczność wejść 100%
No właśnie chodzi mi o te wzory :)

Zablokowany