DayTrading: Poniedziałek 21.12.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 21.12.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.12.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

szkoda cos pisac
typowe lanie bykow
https://iv.pl/image/canvas.Gtzn8ME
mam ski nie tylko na daxie jak ktos czyta bo i na us30 i na sp500 tez
i lki na dolcach piekny koniec roku nawet nie chcxe mi sie pokazywac co skracam a co zostawilem
bo po co mam tu niejednego oslabic nara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

user
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 445
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:19

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.12.2020

Nieprzeczytany post autor: user »

XAB pisze:
21 gru 2020, 01:24
szkoda cos pisac
typowe lanie bykow
https://iv.pl/image/canvas.Gtzn8ME
mam ski nie tylko na daxie jak ktos czyta bo i na us30 i na sp500 tez
i lki na dolcach piekny koniec roku nawet nie chcxe mi sie pokazywac co skracam a co zostawilem
bo po co mam tu niejednego oslabic nara
Kiedy zamykasz S na DAX 13440? czy 13200?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.12.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

user ja juz sam nie wiem co mam zamykac
pisalem rynek kas chodzi u mnie hajowo wiec mam ski na dax na kontr marc
ruszyl juz kontr czerwc ale o 00 zawiesili go i stał na 1360x
wiec ustawilem po 1ktr nascie elek od 500 do 400 zerkam o 5tej wszystkie weszly po jednej cenie / jajca jak beret/ bo znowu kontr zawieszony budze sie teraz i mam te nascie dalej a kontrakt chodzi pieknie :shock:
wiec do 7 skasowalem i na razie nie mysle co z daxem dalej bo to co mialem skasowac w zasadzie juz skasowalem w nocy /ski/
a jaki poziom mam elek a pokaze bo to kolejny walek chyba u tego brokera
https://iv.pl/image/poz-po-7-rano.Gtzn9w4
i co mam gasic ha ha haaaaaa karwa wszystko stoji gittttttttttttttttttttttt
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

user
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 445
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:19

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.12.2020

Nieprzeczytany post autor: user »

XAB pisze:
21 gru 2020, 07:44
user ja juz sam nie wiem co mam zamykac
pisalem rynek kas chodzi u mnie hajowo wiec mam ski na dax na kontr marc
ruszyl juz kontr czerwc ale o 00 zawiesili go i stał na 1360x
wiec ustawilem po 1ktr nascie elek od 500 do 400 zerkam o 5tej wszystkie weszly po jednej cenie / jajca jak beret/ bo znowu kontr zawieszony budze sie teraz i mam te nascie dalej a kontrakt chodzi pieknie :shock:
wiec do 7 skasowalem i na razie nie mysle co z daxem dalej bo to co mialem skasowac w zasadzie juz skasowalem w nocy /ski/
a jaki poziom mam elek a pokaze bo to kolejny walek chyba u tego brokera
https://iv.pl/image/poz-po-7-rano.Gtzn9w4
i co mam gasic ha ha haaaaaa karwa wszystko stoji gittttttttttttttttttttttt
Ok. już widze, że 13200 jest ok wg mnie, teraz L na 13440 do okolic 13500 i chyba ponowienie s do 13200... Sl obowiązkowy ;-)
Nie wiem Bax jak Ty to ogarniasz? masz swój program - "robota" hehe
Ostatnio zmieniony 21 gru 2020, 07:55 przez user, łącznie zmieniany 1 raz.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.12.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

mam takie jajco na wykresie ale ksiegują mi kase wiec mi lotto
pokazuje 1pozycje lke bo wszystkie weszly w 1 dnym miejscu szooooooooooooook
na marcowym ani na kasowym takiego numeru nie bylo bo by mi cos z elek z dolu weszlo bo na kasowym postawilem pare oczekujacych to weszla 1dna
https://iv.pl/image/daxm2.Gtzn1J7
u drug broka tez minimum mam 398 :shock:
to nie tak ze wszystko trzymam skracam powoli z tym ze sam nie bardzo wiem czy lki czy ski :shock:
Ostatnio zmieniony 21 gru 2020, 08:12 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.12.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Cześć, wiem,ze rozmawiacie od dluszej perspektywie piszac o indeksach, ale czy ktos pokusi sie o okreslenie kursu na nastepne kilka dni - mysle o Dax - czy rusza ponownie na wczorajszy szczyt w okolicach 13760 czy tez najpierw mala korekta np do 13400? Pozdrawiam
tomek 1231 to taka cicha woda na indeksach
:)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.12.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Tomasz196407 pisze:
21 gru 2020, 08:09
Cześć, wiem,ze rozmawiacie od dluszej perspektywie piszac o indeksach, ale czy ktos pokusi sie o okreslenie kursu na nastepne kilka dni - mysle o Dax - czy rusza ponownie na wczorajszy szczyt w okolicach 13760 czy tez najpierw mala korekta np do 13400? Pozdrawiam
tomek 1231 to taka cicha woda na indeksach
:)
ciekawi mnie czy napisze jak sobie poradził :) bo przy 400 dalej ma spora strate
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

user
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 445
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:19

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.12.2020

Nieprzeczytany post autor: user »

XAB pisze:
21 gru 2020, 07:55
mam takie jajco na wykresie ale ksiegują mi kase wiec mi lotto
pokazuje 1pozycje lke bo wszystkie weszly w 1 dnym miejscu szooooooooooooook
na marcowym ani na kasowym takiego numeru nie bylo bo by mi cos z elek z dolu weszlo bo na kasowym postawilem pare oczekujacych to weszla 1dna
https://iv.pl/image/daxm2.Gtzn1J7
u drug broka tez minimum mam 398 :shock:
to nie tak ze wszystko trzymam skracam powoli z tym ze sam nie bardzo wiem czy lki czy ski :shock:
to może tak: jak wyjda do okolic 13500 s, i odwrócenie w okolicach 13200 na l, i kierunek nowy szczyt ;-)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 21.12.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

GBR czyli UK100
duza korekta (A)BC
i obecna C jako impuls
ratio AwsC oraz Fe w C
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2020, 08:31 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany