DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 20 mar 2018, 00:00

Wzrost
3
30%
Bez zmian
2
20%
Spadek
5
50%
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Świeżak44 pisze:
TsunamiPL pisze:
Świeżak44 pisze:No i znowu straciłem.. odzyskałem, a teraz znowu to straciłem.. Uparli się na spadki i koniec :/
Świeżak kiedy wchodzisz na realny rachunek i gonisz Rafała ?
Znów wszystko odzyskałem skalpując.. :D Kiedy? Jak wykręcę milion na demo :mrgreen:
PS. Dziś trudna gra była. Muszę znaleźć sposób na ten wariant gry, bo to nie pierwszy raz Sapina ściągała DAX-a w dół, a kompetnie nie umiałem na tym zarobić.
Nie lepiej go wykręcić w realu ? :mrgreen:

-- Dodano: pn 19-03-2018, 21:05 --

USA zamknięte.S&P -1,42%
The only way is up

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

to juz jak dowcip
a dlaczego dzis eur podrozalo ?
a dlatego
WIEŚCI Z EBC
Agencja Reuters podała dziś, powołując się na bliżej nieokreślone źródła w Europejskim Banku Centralnym, iż tenże bank coraz bardziej zbliża się do podwyżki stóp procentowych. Lub może inaczej: coraz więcej dyskutuje się na ten temat w kręgu zarządzającym polityką monetarną Strefy Euro.
jaja sobie z tych biednych ludzi wierzecych w te bzdety robia wyraznie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Jeszcze nie jestem gotowy. Nie chcę popełniać takich błędów jak np. dzisiaj, kiedy nie wiedziałem jak grać, kiedy DAX chciał do góry a SP w dół. Nie spodziewałem się też tej drugiej nawrotki na indeksach.. Sp się odbił tam od średniej 200- jedyny ślad do tego. Dax zresztą też się od swojej odbił. Musze patrzeć na takie rzeczy, a nie "teraz już tylko w górę". Retest robią prawie zawsze. Ale poziomy miałem dobrze rozpracowane. Odbili się zawórno na SP500 jak i na DAX-ie tam dgzie myślałem :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

co znaczy te twoje 0.4 ?zgasiles w tych ok lke bo ja postawilem czy postawiles s
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

XAB pisze:to juz jak dowcip
a dlaczego dzis eur podrozalo ?
a dlatego
WIEŚCI Z EBC
Agencja Reuters podała dziś, powołując się na bliżej nieokreślone źródła w Europejskim Banku Centralnym, iż tenże bank coraz bardziej zbliża się do podwyżki stóp procentowych. Lub może inaczej: coraz więcej dyskutuje się na ten temat w kręgu zarządzającym polityką monetarną Strefy Euro.
jaja sobie z tych biednych ludzi wierzecych w te bzdety robia wyraznie
A jeszcze rano większość twierdziła że EU nie ma szans na wzrosty :wink:

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:co znaczy te twoje 0.4 ?zgasiles w tych ok lke bo ja postawilem czy postawiles s
:) To czas do zakończenia świeczki. Nie zostawiam już żadnych pozycji na noc. Zaorski 3,5 mln depo zostawił dziś na DAx-ie na noc.. Kiedyś tego pożałuje..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

no teraz to juz dowalasz
pewnie moze grac w nocy w to to juz nie chce mi sie wierzyc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

dzisiejsze przesłanie brzmi: Rafał nie wie, że używa AT. Niewiedza daje miliony. Szpilka ostra cudeńko.
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

Świeżak44 pisze:
XAB pisze:co znaczy te twoje 0.4 ?zgasiles w tych ok lke bo ja postawilem czy postawiles s
:) To czas do zakończenia świeczki. Nie zostawiam już żadnych pozycji na noc. Zaorski 3,5 mln depo zostawił dziś na DAx-ie na noc.. Kiedyś tego pożałuje..

A jest w S czy w L?

-- Dodano: 19 mar 2018, 22:50 --

Zostawiacie coś na noc, zostawiacie pozycje na noc jakieś pootwierane, lub specjalnie na noc? Tak patrze na gejka, może na noc grubą L, co myślicie
PiS forever

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 19.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Ja zostawiałem kilkanaście razy pozycje na DAX-ie i kilka razy tragicznie się kończyło. Nawet jak w dobrą stronę grałę, to potrafili taką lukę zrobić w przeciwnym kierunku, że wycięli wszystko..
Co do S czy L, to jutro sie przekonamy. SP odbiło się w ciekawym miejscu do góry, ale czy DAX leci od razu jak rakieta to zobaczymy. Najpierw niech wyjda z tego kanału.. Ciekawy poziom to też 12005, czyli okolice 12k, może będzie tam retest.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany