DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 17 kwie 2018, 00:00

Wzrost
3
50%
Bez zmian
1
17%
Spadek
2
33%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
TGV2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 429
Rejestracja: 22 lut 2014, 18:21

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: TGV2 »

EG99 pisze:
Świeżak44 pisze:Zaorski wyzwał wszystkich od analizy technicznej na pojedynek, że AT nie działa. Ja bym mu udowodnił, ale jeszcze nie czuję sie na siłach. Może technik?? ;)
Analiza techniczna jest spoko, ale od D1 wzwyż. Te mikro ruchy to właśnie często myślenie życzeniowe, może się zatrzyma na tym oporze (wsparciu), a może nie, widać to dopiero z perspektywy czasu. Wydaje mi się, że bardziej nastroje grają w krótszych terminach.
AT= WTF :d
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Inwestowanie nie powinno być łatwe. Każdy, kto uważa, że inwestowanie jest łatwe, jest głupi".
Nie bądź głupi! 8)

EG99
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 29 gru 2016, 07:51

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: EG99 »

cajto pisze:@EG99 - nic bardziej mylnego, wykresy są fraktalne, tzn. wszystkie formacje i kombinacje występują niezależnie od TFa. Konia z rzędem temu, kto z wyjątkiem M1 w godzinach nocnych, potrafi określić prawidłowy TF na parach walutowych bez widoku czasu i wartości ceny.

Na BTC D1/W1 trend był jak byk, zapowiedzi jeszcze potężniejsze - 30k, 50k, ekranu trza dokupić... i szybko jebło o ponad 60%

Trendy i konsole są wszędzie i wszędzie obowiązują te same reguły gry.
Masz na myśli trend following, no i co z btc? Trend jak byk, a że "mała" korekta 60% poszła...

-- Dodano: 16 kwie 2018, 20:24 --
EG99 pisze:
cajto pisze:@EG99 - nic bardziej mylnego, wykresy są fraktalne, tzn. wszystkie formacje i kombinacje występują niezależnie od TFa. Konia z rzędem temu, kto z wyjątkiem M1 w godzinach nocnych, potrafi określić prawidłowy TF na parach walutowych bez widoku czasu i wartości ceny.

Na BTC D1/W1 trend był jak byk, zapowiedzi jeszcze potężniejsze - 30k, 50k, ekranu trza dokupić... i szybko jebło o ponad 60%

Trendy i konsole są wszędzie i wszędzie obowiązują te same reguły gry.
Masz na myśli trend following, no i co z btc? Trend jak byk, a że "mała" korekta 60% poszła...
Więc właśnie sam sobie chyba zaprzeczasz, udowodnij mi że z analizy techniczej, jesteś w stanie określić punkt zakończenia korekty, skoro to 60%.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

spór.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Świeżak44 pisze:Zaorski wyzwał wszystkich od analizy technicznej na pojedynek, że AT nie działa. Ja bym mu udowodnił, ale jeszcze nie czuję sie na siłach. Może technik?? ;) https://web.facebook.com/zaorski.rafal/ ... 582011154/
swiezak na miekko bys go rozlupal
bo on nie podaje zasad o co chodziloby w tym pojedynku i na czym ten pojedynek by mial polegac
to takie sorki bzdety atlety :lol:

-- Dodano: 16 kwie 2018, 21:35 --

at dziala dzialalo i bedzie dzialac
pisanie ze at nieistniejje to moze daruje sobie bo mi sie tylko zle slowo narzuca
co innego stosowanie at w praktyce a co innego jakies infantylne teksty
a swiat istnieje czy tez nie ma go ?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: cajto »

@EG99 - ja o chlebie, ty o niebie :roll:
Nie chce mi się kruszyć kopi o pierdoły, jeśli będzie ci lepiej zasnąć - wygrałeś 8)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

jak zaczynal zarabiac to od czego zaczynal z
ze sa 3 lub 5 falek w gore i 3 w dol
i co to kurna jest AT CZY NIE AT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

EG99
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 29 gru 2016, 07:51

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: EG99 »

cajto pisze:@EG99 - ja o chlebie, ty o niebie :roll:
Nie chce mi się kruszyć kopi o pierdoły, jeśli będzie ci lepiej zasnąć - wygrałeś 8)
Bynajmniej nie o to mi chodzi :D

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

EG99 pisze: Więc właśnie sam sobie chyba zaprzeczasz, udowodnij mi że z analizy techniczej, jesteś w stanie określić punkt zakończenia korekty, skoro to 60%.
A niby po co mam okreeślac punkt zakonczenia korekty? Przeciez nie o to chodzi. Trwający trend jest naszym sprzymierzeńcem i zalezy nam by trwał jak najdłużej. Co w tym jest dziwnego? Wchodze w pozycje gdy treend trwa w najlepsze i nic nie zapowiada jego koniec.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Cblondyn pisze:
EG99 pisze: Więc właśnie sam sobie chyba zaprzeczasz, udowodnij mi że z analizy techniczej, jesteś w stanie określić punkt zakończenia korekty, skoro to 60%.
A niby po co mam okreeślac punkt zakonczenia korekty? Przeciez nie o to chodzi. Trwający trend jest naszym sprzymierzeńcem i zalezy nam by trwał jak najdłużej. Co w tym jest dziwnego? Wchodze w pozycje gdy treend trwa w najlepsze i nic nie zapowiada jego koniec.

Nie da się przewidziec momentu zwrotu, mozna tylko poddac taki moment statystyce RR i MM. Koniec przepisu na sukces.

AT działa ale nie AT zarabia. Nie wwszyscy to kapisz, np Taki Rafał :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Nieśmiertelny Trader pisze:
AT działa ale nie AT zarabia. Nie wwszyscy to kapisz, np Taki Rafał :)
Pełna zgoda. Bo czy depo bedzie zarabiało decyduje kiedy zamykamy pozycje. Bo jeden na tym samym setupie weźmie 5 pips (zdupione) inny 50. A jeszcze inny uwali na SL. To decyduje o końcowym wyniku

Zablokowany