DayTrading: Piątek 29.03.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 30 mar 2019, 00:00

Wzrost
2
29%
Bez zmian
2
29%
Spadek
3
43%
 
Liczba głosów: 7

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6652
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 29.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

belon pisze:
fx-technik pisze:To nie są moje wizje, ale niech będzie:
EURUSDH4.png
A konkretnie to co z tego skrina wynika?
Edek w dół czy w górę?
Dowiemy się w poniedziałek, wtorek co należało zagrać :d
Daj spokój szkoda sie tym w ogole zajmować :)

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 29.03.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

Cblondyn pisze:
belon pisze:
fx-technik pisze:To nie są moje wizje, ale niech będzie:
EURUSDH4.png
A konkretnie to co z tego skrina wynika?
Edek w dół czy w górę?
Dowiemy się w poniedziałek, wtorek co należało zagrać :d
Daj spokój szkoda sie tym w ogole zajmować :)
Ja się poważnie pytam: linii ze dwadzieścia (napracował się technik strasznie, żeby tyle tego wyznaczyć) tylko do czego służą: opory, wsparcia? Wszystkie linie gra czy tylko jakieś określone? Jak gra określone linie to po co mu reszta?
Same zagadki.
Albo to skrin z rodzaju: obojętnie gdzie nie pójdzie to i tak zgodnie z rysunkiem.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6652
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 29.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

belon pisze: Ja się poważnie pytam: linii ze dwadzieścia (napracował się technik strasznie, żeby tyle tego wyznaczyć) tylko do czego służą: opory, wsparcia? Wszystkie linie gra czy tylko jakieś określone? Jak gra określone linie to po co mu reszta?
Same zagadki.
Albo to skrin z rodzaju: obojętnie gdzie nie pójdzie to i tak zgodnie z rysunkiem.
"Stara sztuczka" Przy tej liczbie linii szansa na to, że od którejs sie cena odbije jest duża. Wtedy sie dowiemy, że własnie na tę należało zagrać. Ale dowiemy sie oczywiście już "po" :d
Juz nie wspomne, że co kilka miesięcy nowe kreski, nowe świece, nowe "wynalazki" :d
Kręci sie jak pies dookoła za swoim ogonem :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 29.03.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:dax proste granie
https://iv.pl/images/81091218382940368936.png
skacza i niech skacza ski z gorki mam 2 i dt bylo git
RZEZNIK
https://iv.pl/images/23418034214020854576.png
KABEL
https://iv.pl/images/92638403387056195916.png
EDEK
KIERUNEK w dol ale nie da sie na sile zmusic by spadal ramka trzyma i w sumie fbo tylko ruszone
https://iv.pl/images/28879866714832213343.png
pisalem ja na ss i tez pisalem ze z krotkiej caly czas brakuje mi minimum 1,1207 jako cel 1szy czyli dalej nie domkniete w dol
dolary i to tyle bo cos ucichli wsie :564:
https://iv.pl/images/32494019801186878975.png
optymizm przede wszystkim :D spokoju w weekend
Ostatnio zmieniony 29 mar 2019, 22:21 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 29.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

krab29 pisze:Cześć Darku.
A można prosić o twoje wizje na przyszłość, edek, srebro, złoto, Rysiowy rzeźnik, coś co ty grasz? I z góry nie zastrzegam jak długa ma być przyszłość.
A i innych też bym prosił o to samo. Jeśli oczywiście chcecie.
O ropie zapomniałem.
Nie da się przewidzieć w dłuższej perspektywie co zrobią wykresy bo to niemożliwe i nikt nie jest w stanie tego zrobić, nawet Zaorski. To jak przewidywanie przyszłości. Było tylko paru jasnowidzów w dziejach, a forexowych nie pamietam. Możemy tylko śledzić reakcje wykresu w pewnych miejscach i próbować wyciągnąć jakieś wnioski. To wszytko...
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 29.03.2019

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Indeks Dolara ,co do EU raczej się nie będę rozpisywał :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6652
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 29.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Świeżak44 pisze:
krab29 pisze:Cześć Darku.
A można prosić o twoje wizje na przyszłość, edek, srebro, złoto, Rysiowy rzeźnik, coś co ty grasz? I z góry nie zastrzegam jak długa ma być przyszłość.
A i innych też bym prosił o to samo. Jeśli oczywiście chcecie.
O ropie zapomniałem.
Nie da się przewidzieć w dłuższej perspektywie co zrobią wykresy bo to niemożliwe i nikt nie jest w stanie tego zrobić, nawet Zaorski. To jak przewidywanie przyszłości. Było tylko paru jasnowidzów w dziejach, a forexowych nie pamietam. Możemy tylko śledzić reakcje wykresu w pewnych miejscach i próbować wyciągnąć jakieś wnioski. To wszytko...
I to wystarczy. Do tego sprowadza sie cała AT. Bo nie musisz trafic 10 pozycji na 10. Wystarczy, że trafisz 6. A przy TP>SL może wystarczyć trafic 4 a nawet 3. Pokaz mi trejd chciaz jeden gdzie ugrałeś TP>SL. Bo ja sobie takiego nie przypominam :)
I graj jak Rafał Z.
Tz>Ts

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 753
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 29.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Cblondyn pisze:
Świeżak44 pisze: Nie da się przewidzieć w dłuższej perspektywie co zrobią wykresy bo to niemożliwe i nikt nie jest w stanie tego zrobić, nawet Zaorski. To jak przewidywanie przyszłości. Było tylko paru jasnowidzów w dziejach, a forexowych nie pamietam. Możemy tylko śledzić reakcje wykresu w pewnych miejscach i próbować wyciągnąć jakieś wnioski. To wszytko...
I to wystarczy. Do tego sprowadza sie cała AT. Bo nie musisz trafic 10 pozycji na 10. Wystarczy, że trafisz 6. A przy TP>SL może wystarczyć trafic 4 a nawet 3. Pokaz mi trejd chciaz jeden gdzie ugrałeś TP>SL. Bo ja sobie takiego nie przypominam :)
I graj jak Rafał Z.
Tz>Ts
Może i masz rację (trafienia) :?:
a nie lepiej mmieć założenie by średnnio (niezależnie od trafień ):
zarabiać 2% tygodniowo x 5 dni = 10% miesięcznie...... x 12 miesięcy = 120% rocznie depozytu :D
jeżeli ktoś potrafi to zrobić jest "gość" :564:
a pisanina w rodzaju :ja mam tyle tego, lub czegoś innego temtego w tym lub innym kierunku, tego rodzaju pisanina mija się z celem ,IMHO możliwe że to wybujałe ego piszącego, lub widocznie jest mu to potrzebne w czasie przeżywania stresu związanego z rynkiem i jeżeli mu to pomaga to OK :!:
Bez urazy jeżeli ktoś się poczuł :wink:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6652
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 29.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Andreasgp pisze: a nie lepiej mmieć założenie by średnnio (niezależnie od trafień ):
zarabiać 2% tygodniowo x 5 dni = 10% miesięcznie...... x 12 miesięcy = 120% rocznie depozytu :D
Świetny pomysł. Tylko teraz napisz JAK to zrobić? ;)
Niejeden za wynik 120%/rok dałby sie pokroić :)
Już pomijam, że 10%/m-c to reinwestując zyski daje pond 300%/rok
Correct. Zysk ponad 200%/rok. O 300% zwiększy się depo

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 753
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 29.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Cblondyn pisze:
Andreasgp pisze: Świetny pomysł. Tylko teraz napisz JAK to zrobić? ;)
Niejeden za wynik 120%/rok dałby sie pokroić :)
Już pomijam, że 10%/m-c to reinwestując zyski daje pond 300%/rok
Correct. Zysk ponad 200%/rok. O 300% zwiększy się depo
Chytry dwa razy traci :mrgreen: o całym depo nie wspomnę :d
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Zablokowany