DayTrading: Piątek 26.05.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 27 maja 2017, 00:00

Wzrost
0
Brak głosów
Bez zmian
3
75%
Spadek
1
25%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2017

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

edek buja się z poziomem 1.1185 a to żaden poziom, ledwo tam doszedł a przed nami jeszcze mocne wsparcie na 1.1165 dosłownie 20 pipek dalej .... IMO nie mamy szans na spadki na edku przy takiej słabej mocy .....
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2017

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

PipsKong pisze:Moje Eski na Edku w czarnej zadniej części ciała :D a już ładnie przeszli 1.1200 i co z tego jak szybciutko wrócili ???
Nie ma miłości bez bólu.

Bank Danske sugeruje lekko swoim klientom cofke na edku, a dodatkowo uważa, iż edek będzie znajdował sie w przedziale 1,08-1,14 .

http://tradebeat.pl/danske-czy-kontynua ... t-mozliwa/

Uważam, ze ma to sens. Edek zalicza zjazd do Fedu czyli połowy czerwca, a później przez 2-3 miesiące ponownie powoli się wspina na 1,13 .

Wyjaśnienie najprostsze jest takie, że edek jest w małym horyzoncie na wykresie miesięcznym. Być może uklepuje długerminowe dno. Ale co ja tam wiem ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

PipsKong pisze:edek buja się z poziomem 1.1185 a to żaden poziom, ledwo tam doszedł a przed nami jeszcze mocne wsparcie na 1.1165 dosłownie 20 pipek dalej .... IMO nie mamy szans na spadki na edku przy takiej słabej mocy .....
to już tak masz, on es , a ty el i odwrotnie
na dłużej to są prognozy pogody i nie zawsze się sprawdzają,
musisz wejść i zrealizować zysk
wczoraj tu juz pisał jeden o tym
ale i tak mu sie jego prognoza nie sprawdziła na GBP do JPY

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Patrcie, gość wziął 15 marca 3-4 loty na USD/PLN i popłynął bo mu "opiekun doradził". A mogł najpier sprawdzić swojego opiekuna na demo ;)
https://web.facebook.com/groups/trading ... 915538732/
Ostatnio zmieniony 26 maja 2017, 09:48 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2017

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

no to dzisiaj nowe piękne szczyty na Edku, moje SL i nici z pięknej doji na W1 ;/
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

+50zł .. niech w końcu wyjdą z tej konsoli. Wczoraj tak dobrze mi szło odrabianie strat, że jak wychodziłem na pociąg to postanowiłem założyc się z rynkiem. Znowu się okazało, ze zakładnie z rynkiem to bardzo kiepski pomysł. -10k to kosztowało, ale nauka w sumie bezcenna. Tylko skalping daje radę z tym wariatctwem...

-- Dodano: 26 maja 2017, 09:49 --

A niech robią co chcą. Będę skalpował bez litości :D
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2017

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

PipsKong pisze:no to dzisiaj nowe piękne szczyty na Edku, moje SL i nici z pięknej doji na W1 ;/
Edek utknął w horyzoncie pod lokalnym szczytem. Nie ma mocy do dalszych wzrostów, ale ociąga się ze spadaniem. Trzeba cierpliwie poczekac aż edek sie spuści ( na dół), a można to zrobić jedynie z nieprzesadnie wielką pozycją.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Oni się chyba boja spadków na SP500, bo tam ta linia wzrostów jest klepnięta, ale jankesi potrafią całymi dniami pełzać przy takiej linii.. Tak więc myśłe, ze w końcu wyciągna troche DAX-a, bo jest tanio.

-- Dodano: 26 maja 2017, 09:56 --

Oczywiście na takiej konsolce to ja grał nie będę. Niech wyjdą.

-- Dodano: 26 maja 2017, 09:58 --

W ogóle mam taką koncepcję, zeby grać tylko na dużej zmienności, skalpami. Parę sekund minut i zamykam: nieważne zysk czy strata. Zostawianie pozycj sameji kończy sie źle.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2017

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Świeżak44 pisze:Oni się chyba boja spadków na SP500, bo tam ta linia wzrostów jest klepnięta, ale jankesi potrafią całymi dniami pełzać przy takiej linii.. Tak więc myśłe, ze w końcu wyciągna troche DAX-a, bo jest tanio.
Patrząc na wczorajszą sesję doszedłem do podobnego wniosku. Amerykanie nie spadną dopóki Dax nie uwierzy we wzrosty i nie podskoczy te 200 pkt.
Wiem, że to głupie i lekko paranoiczne, ale takie jakieś dziwne odniosłem wrażenie.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Nocek123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 07 sty 2015, 21:55

Re: DayTrading: Piątek 26.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Nocek123 »

Świeżak44 pisze:Oni się chyba boja spadków na SP500, bo tam ta linia wzrostów jest klepnięta, ale jankesi potrafią całymi dniami pełzać przy takiej linii.. Tak więc myśłe, ze w końcu wyciągna troche DAX-a, bo jest tanio.
Szkoda gościa, dał się naciągnąć. Oczywiście to skrajnie naiwne i lekkomyślne, że uwierzył w zapewnienia firmy i w ogóle nie znając tematu wpakował w to kase (w końcu każdy popełnia bardzo głupie i irracjonalne błędy, kto jak kto, ale my o tym chyba wiemy :lol: ). Dobrze, że chłopaki na TJS piętnują takie firmy i przestrzegają przed nimi, oby łapały jak najmniej "frajerów".

Zablokowany