DayTrading: Piątek 26.04.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 27 kwie 2019, 00:00

Wzrost
5
71%
Bez zmian
1
14%
Spadek
1
14%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

Kermit pisze: i teraz u mnie AT i kreski działaja
wieczorem bede mial wiecej czasu to ci wypunktuje twoje durne wpisy gdzie sie mylileś także przygotuj się na wieczór szydery z kermita ;)
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Kermit pisze:ja juz skonczylem dialog.... Nie chce mi sie juz dyskutowac o tym ze AT nie działa, kreski nie działaja bo wraca ten temat jak bumerang co kilka tygodni. Kilka lat temu u mnie tez nie działały. Na szczescie poswiecilem mnostwo czasu żeby sie dokształcić, nauczyc czytac wykresy i to zmienic i teraz u mnie AT i kreski działaja - u Was nie musza i naprawde mi to lotto ;)
Wielu pipsów
Ty sam nie rozumiesz tego, co sam piszesz! :shock: :shock: :shock:
To się nazywa sprzeczność, i się wzajemnie wyklucza!
Jeżeli coś raz działa, a innym razem nie działa, to znaczy, że NIE DZIAłA!

Jedyne, co możesz napisać, to:
"Ja, Kermit, potrafię wykorzystać AT w celu zarabiania na zmienności ceny na wykresach."
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 13:50 przez fx-technik, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

To może wytłumacze tak na chłopski rozum. Bo chyba nie da się inaczej. Na przykładzie.
Na wykresie moge otwierac pozycje L dla przykładu w 3 punktach. W punkcie 1, 2 oraz 3
Punkt 2 jest na zaznaczonym wparciu (cena jak widac na niego reagowała) i zgodnie z moim doświadczeniem i serią dokonanych kiedys tam statystyk i obserwacji jest najlepszym miejscem do otwarcia pozycji L. Bo na 100 podobnych przypadków np 55-60 zakończy sie sukcesem. Natomiast w punktach 2 oraz 3 te statystyki będa gorsze. Np 40-45 udanych tradów. czyli statystyka potwierdza założenie, że punk nr 2 jest lepszy od pozostałych. Juz prościej sie nie da tego wytłumaczyc :)
I niech nikt nie mysli, że cena "musi" sie od wsparcia odbić. Co najwyżej "może" ale szanse na odbicie jest po prostu WIĘKSZE. Zgodnie ze statystyką i wynikającym z niej RP. Koniec

https://charts.mql5.com/21/69/de-30-h1- ... rokers.png

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

yeahman pisze: wieczorem bede mial wiecej czasu to ci wypunktuje twoje durne wpisy gdzie sie mylileś także przygotuj się na wieczór szydery z kermita ;)
Nie krępuj się. Szydera tutaj z Kermita to stały punkt programu. Po pierwsze Kermit ma dystans do szczekaczy z forum bo rozumie ze jak traca kase to i nerwy maja słabe, po drugie piatek wieczor i weekend zarobiony trejder spedza inaczej niz czytajac forum - także Ty sobie tam szukaj analiz Kermita i wrzucaj smialo godzinami nawet, a ja w tym czasie sie zabawie po kolejnym udanym tygodniu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 754
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

fx-technik pisze:
Kermit pisze:ja juz skonczylem dialog.... Nie chce mi sie juz dyskutowac o tym ze AT nie działa, kreski nie działaja bo wraca ten temat jak bumerang co kilka tygodni. Kilka lat temu u mnie tez nie działały. Na szczescie poswiecilem mnostwo czasu żeby sie dokształcić, nauczyc czytac wykresy i to zmienic i teraz u mnie AT i kreski działaja - u Was nie musza i naprawde mi to lotto ;)
Wielu pipsów
W czym problem :?:
Dawniej nie miał tej wiedzy którą dzisiaj ma i dlatego AT działa, i kropka :D
EOT :!:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

... sorry, ale tylko dzida działa (kurs się czasami może pomylić)...

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Andreasgp pisze:
fx-technik pisze:
Kermit pisze:ja juz skonczylem dialog.... Nie chce mi sie juz dyskutowac o tym ze AT nie działa, kreski nie działaja bo wraca ten temat jak bumerang co kilka tygodni. Kilka lat temu u mnie tez nie działały. Na szczescie poswiecilem mnostwo czasu żeby sie dokształcić, nauczyc czytac wykresy i to zmienic i teraz u mnie AT i kreski działaja - u Was nie musza i naprawde mi to lotto ;)
Wielu pipsów
W czym problem :?:
Dawniej nie miał tej wiedzy którą dzisiaj ma i dlatego AT działa, i kropka :D
EOT :!:

Zajebisty "dowód"!
:509:
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Andreasgp pisze:
fx-technik pisze:
Kermit pisze:ja juz skonczylem dialog.... Nie chce mi sie juz dyskutowac o tym ze AT nie działa, kreski nie działaja bo wraca ten temat jak bumerang co kilka tygodni. Kilka lat temu u mnie tez nie działały. Na szczescie poswiecilem mnostwo czasu żeby sie dokształcić, nauczyc czytac wykresy i to zmienic i teraz u mnie AT i kreski działaja - u Was nie musza i naprawde mi to lotto ;)
Wielu pipsów
W czym problem :?:
Dawniej nie miał tej wiedzy którą dzisiaj ma i dlatego AT działa, i kropka :D
EOT :!:
O tym czy cos działa czy nie pokazuja statystyki. Bo żeby sie wypowiadac o jakimkolwiek działaniu nalezy dokonać dużą liczbe prób. Jesli próby sa obiecujące to należy ZAŁOŻYĆ, że w przyszłości bedą statystyczną przewagą. Ludzie, to takie proste :)
Należy szukac miejsc i sytuacji gdy szanse na udane pozycje będa po peostu WIĘKSZE :d
A tylko duża liczba prób może nas o tym przekonac czy założenie jest SŁUSZNE ;)

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 754
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

fx-technik pisze:
Andreasgp pisze:
fx-technik pisze:ja juz skonczylem dialog.... Nie chce mi sie juz dyskutowac o tym ze AT nie działa, kreski nie działaja bo wraca ten temat jak bumerang co kilka tygodni. Kilka lat temu u mnie tez nie działały. Na szczescie poswiecilem mnostwo czasu żeby sie dokształcić, nauczyc czytac wykresy i to zmienic i teraz u mnie AT i kreski działaja - u Was nie musza i naprawde mi to lotto ;)
Wielu pipsów

Zajebisty "dowód"!
:509:
no comment :!:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

To może kilka słów jeszce o tych "dowodach", że AT nie działa. Jednym z podstawowych założeń jest "gra z trendem". Jest to tak oczywiste i logiczne, że nie będę tłumaczyć. Mam pokazać i udowodnić, że większość ma te założenie głęboko w doopie?
ALbo koleś co rozgrywa formacje RGR gdzie TP jest dokładnie wyznaczone nigdy tego TP nie zamierza brać. Ustawia ZAWSZE mniejsze. To jak ma RGR działać?

Zablokowany