DayTrading: Piątek 25.10.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

wti
jeszcze się skusiłem
https://invst.ly/mxkqb

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

a ja Edka, trochę za szybko wszedłem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PipsKong pisze:
25 paź 2019, 18:35
dobrze że Wasze AT działa i edek idzie do góry ;]
Byleby kierunek był dobry :)
https://charts.mql5.com/22/623/eurusd-h ... ll-ltd.png

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Cblondyn pisze:
25 paź 2019, 19:48
PipsKong pisze:
25 paź 2019, 18:35
dobrze że Wasze AT działa i edek idzie do góry ;]
Byleby kierunek był dobry :)
https://charts.mql5.com/22/623/eurusd-h ... ll-ltd.png
Jesteś demonem, czy to real? Miałeś zapodawać wejścia w demonie. Pewnie zapomniałeś.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Gruby siadł na ujku. Dobrze, jak sie zakonczy tak albo nizej to shorty dalej w grze, oczywiscie może być np szpila up ale finalnie W1 skonczy sie down.

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

Czy ktoś z was ma pomysł na DAX, ile jeszcze będziemy się wspinać. Dociągnąłem jeszcze 2 S z poziomu 12850, ale widać że go pompuja wbrew wszystkiemu. Do tego widzę że edzio robi korektę, więc DAX w przyszłym tygodniu powyżej 13000? Też wam tak wychodzi?
PiS forever

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Sinus pisze:
25 paź 2019, 20:33
Czy ktoś z was ma pomysł na DAX, ile jeszcze będziemy się wspinać. Dociągnąłem jeszcze 2 S z poziomu 12850, ale widać że go pompuja wbrew wszystkiemu. Do tego widzę że edzio robi korektę, więc DAX w przyszłym tygodniu powyżej 13000? Też wam tak wychodzi?
Nie gram indeksów ale taka formacja (jesli zakonczy się mniej więcej tak jak teraz) to zwiastuje coś takiego.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

krab29 pisze:
25 paź 2019, 19:28
Założyłeś nowego żurnala. Przeczytałem tylko kilka linijek pierwszego twojego posta. Od razu dałem wstecz, już było/jest wesoło. Ty to umiesz poprawić humor :568: Doczytam jutro, będę miał wesoły dzień. Jesteś prawdziwym krejzolem :569: Kosisz wszystkich :564: Co tam Rejs czy 0,5%. Niczego się tak nie czyta jak twoje żurnale. Pisz często i nie poddawaj się.
Pozdrawiam wszystkich :564:
ahhhh żebyś był piękną mulatką z bogatej rodziny i z dość dużymi jędrnymi …………
to nie musiał bym tutaj być :P
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
25 paź 2019, 15:23


Gram za to ujka bo coś idzie na kryzys patrząc na złoto które leci niczym Falcon Heavy, a skorelowany kangur nie reaguje więc spokojnie kolejne dno czeka.
Kryzys idzie.. i dojść nie może.. Miesiąc temu USA ponoć weszły w recesje bo PMI spadło do 47.. Bardzo szybko się ta recesja zakończyła, patrząc na dziesiejsza sesję.. nowe szczyty chyba. PMI pewnie też juz sie podniosło... ;) Dla mnie troche na chama to zrobili, po prostu ktoś nacisnął przycisk.. Według mnie to już wyciąganie..
PS. A złoto to może false braka zrobić.. tak AT podpowiada. Chociaz nie wiem czy tam jest taki zwyczaj na złocie.. :)
PS2. Widze, że XAB S-ke brał na DAX-ie tak samo jak ja.. To wszystko nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. Oni robią wszytko na przekór. Trzeba znaleźć inną metode na gre. I wiem już, ze nie znajde tego na M1/M5
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

groowing
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2019, 17:44

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: groowing »

Tak sie wlasnie urabia baranki. Najpierw sie przez pol roku pitoli o recesji, kryzysie i ustawia na S na indexach. Kto łyknał teraz placze. SP500 na 4000 a co tam... Tylko cos zlotoweczka cienko pierdzi od pol roku juz a mial byc taki dobrobyt w pisim socjalistycznym raju.

Zablokowany