DayTrading: Piątek 25.05.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 26 maja 2018, 00:00

Wzrost
6
86%
Bez zmian
1
14%
Spadek
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 7

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Michał Iwański pisze:Dzień dobry,
Moim zdaniem dzisiaj kontynuujemy spadki na DAX30.
Wzrosty na EURUSD, GOLD, AUDUSD.
Poza tym ciągle czekam na spadki na USDCAD.
WTI może jeszcze spaść trochę.
Tak zgodze sie ale trzeba odwrócenia bo ..
imo może w dwie strony
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2018, 09:27 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

Michał - TopTrade

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: Michał - TopTrade »

Cblondyn pisze:
Michał Iwański pisze:Mój genialny wskaźnik informuje aby spojrzeć na GBPUSD H1 na BUY.
Price Action na wykresie jest na BUY, także warto.
To tak dla porównania co na to wskaźniki z netu :)
https://pl.investing.com/currencies/gbp-usd-technical
Oczywiście nic nie sugeruje bron Boże
Mój wskaźnik wskazuje, a te z Internetu tylko pokazują (sytuację na rynku). Nie znaczy to, że jest nieomylny bo jest czasami, jak wszystko z AT.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Nieśmiertelny Trader pisze:uwaga na pary z jpy, zwlaszcza eurjpy, tam moze dzis byc mega jebniecie w dół a co za tym idzie eurusd down - usdjpy down

usdcad sie pozbylem i shortuje ujka - ma potencjal do mocnych spadkow

Giełdy lecą więc Jen zacznie zyskiwać na wartości ... niedzwiadki nie odpuszczają na indexach ..

Dobrze kombinujesz :564: ..

Z Jenem tylko jeden mały problem ... Japonia wpadła w stagnację jak indexy zaczną odbijać do Jen bardzo szybko będzie się osłabiał ... Na ostatnim posiedzeniu Kuroda wykluczył jakiekolwiek zaciśnianie polityki a wręcz przeciwnie jeżeli zajdzie taka potrzeba ( w zasadzie już jest ) to posuną się do wsparcia gospodarki przez nowe programy luzowania ...

W dobie tego co się dzieje złoto jest dobrą alternatywą i powinno zyskiwać na wartości ...

Nok / wzrost cen ropy przyśpiesza wzrost inflacji ... z 2 % spodziewane 2,2 % jest 2,4 % . Na ostatni posiedzeniu bank norwegi sygnalizował podnoszenie stóp na kolejnych posiedzeniach ... Warto zwrócić uwagę na pary z NOK ...

AUD / warty obserwacji pod kątem wzrostu wartości ...

GBP / BOE robi wszystko żeby Soros znów ich wyruchał :)
Ostatnio zmieniony 25 maja 2018, 10:14 przez Rafal154, łącznie zmieniany 2 razy.


Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

A ja coraz bardziej żałuje, że nie weszła mi wczoraj ta S :?
Już blisko mojego zakładanego TP

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kabel h4 - za 45 minut prognoza PKB
https://www.tradingview.com/x/eT3wn2ms/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Michał Iwański pisze:
Cblondyn pisze:
Michał Iwański pisze:Mój genialny wskaźnik informuje aby spojrzeć na GBPUSD H1 na BUY.
Price Action na wykresie jest na BUY, także warto.
To tak dla porównania co na to wskaźniki z netu :)
https://pl.investing.com/currencies/gbp-usd-technical
Oczywiście nic nie sugeruje bron Boże
Mój wskaźnik wskazuje, a te z Internetu tylko pokazują (sytuację na rynku). Nie znaczy to, że jest nieomylny bo jest czasami, jak wszystko z AT.
Każdy wskaźnik może sie mylić. Bez wyjątku. Twój też zapewniam. Ale chciałem ci pokazać, że na H1 i wyższych TF masz sentyment "głeba". I szukając L kopiesz sie z koniem czyli z trendem. Oczywiście nie wykluczone, że ci sie uda ale statystycznie szanse masz mniejsze. Potraktuj to tylko jako rade nic więcej :)
Zielonych pipsów życze :)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

edek h1 - potencjalne podwójne dno wewnatrz klina. Wszystko na wsparciu tygodniowym
https://www.tradingview.com/x/C3LTjbwi/

do tego index euro na dolnej bandzie klina
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Michał - TopTrade

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: Michał - TopTrade »

Cblondyn pisze: Każdy wskaźnik może sie mylić. Bez wyjątku. Twój też zapewniam. Ale chciałem ci pokazać, że na H1 i wyższych TF masz sentyment "głeba". I szukając L kopiesz sie z koniem czyli z trendem. Oczywiście nie wykluczone, że ci sie uda ale statystycznie szanse masz mniejsze. Potraktuj to tylko jako rade nic więcej :)
Zielonych pipsów życze :)
W porządku. Mój wskaźnik działa bardzo dobrze. Skaner, który prezentuję na forum jest zwieńczeniem jego pracy abym nie musiał przeglądać wykresów po kolei i każdej ramy czasowej z osobna.
Ostateczną decyzję o handlu podejmuję samodzielnie na podstawie PA. Sam wskaźnik potwierdza to na dokładkę.
Całość tworzy potężny system, który się sprawdza i jest efektem mojego autorstwa, długiej pracy, wiedzy i doświadczenia.
Nie jest dostępny nigdzie i pewnie dlatego działa. Myli się czasem ale ja potrafię to wyłapać podczas własnej analizy i dlatego skuteczność jest zadowalająca. Pozdrawiam

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Michał Iwański pisze:
Cblondyn pisze: Każdy wskaźnik może sie mylić. Bez wyjątku. Twój też zapewniam. Ale chciałem ci pokazać, że na H1 i wyższych TF masz sentyment "głeba". I szukając L kopiesz sie z koniem czyli z trendem. Oczywiście nie wykluczone, że ci sie uda ale statystycznie szanse masz mniejsze. Potraktuj to tylko jako rade nic więcej :)
Zielonych pipsów życze :)
W porządku. Mój wskaźnik działa bardzo dobrze. Skaner, który prezentuję na forum jest zwieńczeniem jego pracy abym nie musiał przeglądać wykresów po kolei i każdej ramy czasowej z osobna.
Ostateczną decyzję o handlu podejmuję samodzielnie na podstawie PA. Sam wskaźnik potwierdza to na dokładkę.
Całość tworzy potężny system, który się sprawdza i jest efektem mojego autorstwa, długiej pracy, wiedzy i doświadczenia.
Nie jest dostępny nigdzie i pewnie dlatego działa. Myli się czasem ale ja potrafię to wyłapać podczas własnej analizy i dlatego skuteczność jest zadowalająca. Pozdrawiam
To moje gratulacje i szczerze winszuje :)
I ponownie zielonych pipsów życze :)

Zablokowany