DayTrading: Piątek 25.01.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 26 sty 2019, 00:00

Wzrost
1
33%
Bez zmian
2
67%
Spadek
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 25.01.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

świeczka dzienna, a w zasadzie uklad 2 ostatnich świeczek dziennych na edku masakruje. Bardzo fajna pozycja wyjsciowa do dalszych wzrostow IMO
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 25.01.2019

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Kermit pisze:świeczka dzienna, a w zasadzie uklad 2 ostatnich świeczek dziennych na edku masakruje. Bardzo fajna pozycja wyjsciowa do dalszych wzrostow IMO
Kermit co do EU ,to na Indeksie Dolara może być niespodzianka raz że kanał lub klin dwa odbili się od 61,8 a to jeden z punktów Craba :wink: co do szczytu z czwartku na Indeksie Dolara to zamknęli lukę 1 pipsową z H4 przypadek :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

coolcov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 26 sty 2015, 11:05

Re: DayTrading: Piątek 25.01.2019

Nieprzeczytany post autor: coolcov »

:shock:

-- Dodano: 25 sty 2019, 23:26 --

Jakoś nie potrafię uwierzyć we wzrosty na Edku. Dla mnie wszystkie znaki na wykresie i pod nim, mówią że od przyszłego tygodnia w dół... (nie myli się tylko ten co nic nie robi nic)
VSA

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 25.01.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

coolcov pisze::shock:

-- Dodano: 25 sty 2019, 23:26 --

Jakoś nie potrafię uwierzyć we wzrosty na Edku. Dla mnie wszystkie znaki na wykresie i pod nim, mówią że od przyszłego tygodnia w dół... (nie myli się tylko ten co nic nie robi nic)
Szykuje się luka down
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 25.01.2019

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

Nieśmiertelny Trader pisze:
coolcov pisze::shock:

-- Dodano: 25 sty 2019, 23:26 --

Jakoś nie potrafię uwierzyć we wzrosty na Edku. Dla mnie wszystkie znaki na wykresie i pod nim, mówią że od przyszłego tygodnia w dół... (nie myli się tylko ten co nic nie robi nic)
Szykuje się luka down
NIE BIERZ TEGO NA POWAZNIE :564:

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 25.01.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

formacje niemal na wszystkich parach dolarowych i na indexie dolara powybijane z hukiem... teraz to nie ma czy widze czy nie widze dalszych wzrostow edka tylko raczej jak duze beda.... jak ktos wczoraj czytal forum to wie dokladnie gdzie wszyscy pakowali S na oporze 30-40 pipsow od dolka, jak 80-90% widzi spadki to moga byc wzrosty wieksze niz zakladam

Udanego weekendu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 25.01.2019

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

EU możliwe że gramy pod Qazimodo :wink: mimo wszystko dla mnie filtrem dla EU jest Indeks Dolara i potencjalny RGR
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 25.01.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

MERLIN pisze:EU możliwe że gramy pod Qazimodo :wink: mimo wszystko dla mnie filtrem dla EU jest Indeks Dolara i potencjalny RGR

index dolara

tygodniowy
https://www.tradingview.com/x/QcPH5ENw/

dzienny

https://www.tradingview.com/x/9UhttEyZ/

h4
https://www.tradingview.com/x/1OAprdXF/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 25.01.2019

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Kermit scenariusz alternatywny dla Indeksu wygląda w moim przypadku w ten sposób :wink: :564:Miałem tego nie pokazywać bo to trochę za wcześnie.EU tradycyjnie BAT or ALT BAT :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: DayTrading: Piątek 25.01.2019

Nieprzeczytany post autor: raposo »

pixel pisze:
PipsKong pisze:Dzięki Dukascopy że nie mogę zamknąć pozycji ... zyskownej oczywiście bo pewnie stratną bym zamknął szybciej niż bym klikną myszką ....
Hej, wlasnie co to za zwala, jestem w Dukascopy 4 miesiac i juz drugi raz taki walek z platforma, wczesiej w LMAXie mialem konto i nigdy czegos takiego nie mialem, chyba pora uciekac.
Przez ostatnie 13 lat miałem konta u grubo ponad 100 brokerów. Nie przypominam sobie brokera "bezawaryjnego" - zawsze kiedyś gdzieś będzie COŚ. Ba, jest jeden nawet taki polski, który ma (miał?) problemy z platformą regularnie od wielu lat. Technika bywa zawodna, bo to nadal tylko dzieło człowieka.

Jeśli gdzieś nie miałeś problemu przez ostatni rok, to nikt nie da gwarancji, że jutro on nie wystąpi. Ważne jest czy broker bierze sobie do serca zgłaszane usterki, szybko na nie reaguje i jak podchodzi do ew. reklamacji.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Zablokowany