DayTrading: Piątek 23.10.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 23.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

szczerze dolary mnie tomciu irytuja juz
nie sprzedałem realnie choc mozna było po 3,9,,,, wrzucac do banku i nie wiem
przez te pandemię ten eur/dol chodzi jak chce w waskich ramach
z moich ramek powinno byc wyjscie w gore wyrazne
a nie maaaaaaaaa
mam 0,5 lot na dolcach lke 3,84wiec forex mnie nie interesuje
a na daxie ske z wyzej 12800
i lke z nizej 12400 wiec popatrze jak tu miszcze graja i pokazuja dt a ja moze raz skomentuję
wrzucilbys jakis porzadny przekaz tego dolca choc D1 bo ja nie mam takich wykresow lub nawet czysty wykres poprosze choc wolalbym z twa wizja
ja na 2h pokazywalem tu chyba i nic madrzejszego wymyslec nie umiem
https://iv.pl/image/dolar2h.Gto8doo
wiadomo nizej czerw przerywanej to sugeruje ze mozliwa zmiana kierunku nawet tez

i to juz nie tylko do CIEBIE A raczej DO CZYTACZY
/////////////////////////////////////////////////
zamykam niedlugo rok tym razem juz 1listopada , w ub roku w 1grudnia
wiec polecenie wyplaty poszło
bede miał jutro przynajmniej 1/3 depa mniej :568: / w grudniu moze gora 1/3 obecnego
wiec i moje ostre gierki i wejscia w zasadzie skonczyłem i dt tez
a tylko okazje idelikatniej wchodze i rzadziej pisałem o tym tylko powtarzam
bo pokazowki skonczyły sie jak i systemika tez nie pokazuje bo sie sprawdził
Ostatnio zmieniony 25 paź 2020, 15:10 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 23.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Wykresy brakujące których nie masz możesz zaimportować do platformy w formacie csv tzw dane historyczne

co do pln oczywiscie swoje wrzuce bo interesuje mnie też giełda i spółki

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 23.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Tomasz196407 pisze:
25 paź 2020, 15:09
Wykresy brakujące których nie masz możesz zaimportować do platformy w formacie csv tzw dane historyczne

co do pln oczywiscie swoje wrzuce bo interesuje mnie też giełda i spółki
wiesz mnie interesuje tylko taki w sumie ogolny przekaz bym mogl popatrzec wzrokowo jak to wyglada wiec d1 mi spoko wystarczy dzieki bo mam to tylko na stoqq a to beznadzieja
by to sobie rozrysowac, 1 wykres mi trzeba
giełda wg mnie ten tydzien jeszcze mozna spadkow szukac
listopad juz trzeba uwazac bo zagrac w gore mogą pod byle co :idea: :idea: :idea: :idea: i to mocno w gore, bo bedą starali sie ukryć to ze panemia jest gorsze niz wojna
takie moje widzimisie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Piątek 23.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

no dobra, jakbym miał oceniać swoją krótką tutaj historię adepta tradingu, bodajże od kwietnia ? to najwięcej of korz nauczyłem sie od osób, które tutaj piszą najwięcej: XAB, kermit, szuli, navik, doktorek. Bo i nie chodzi tylko o podawanie stricte TP SL, poziomów wejścia, tylko o sposób myślenia, strategię, np. dlaczego teraz lot, dlaczego nie później. Od każdego coś zaadaptowałem do swojego stylu gry, a efekty mnie zadowalają.

Reasumując, nie wiem o co się spieracie :)), o timing podawania wejść ?? Litości. W życiu nie zastawiłbym kasy, na podstawie kopiowania wejść kogokolwiek, dopóki bym ich sam nie rozumiał i nie przeanalizował. Najbardziej z przemyśleń obnaża się XAB, co jako laik szanuje + o dziwo! Świerzak :), który nauczył mnie także sporo, tj. jakie błędy można popełniać na początku zabawy. Doktorek, widać było że ma inny styl, większe loty, wyczekane, punktowe, mniej uśrednień, co sugeruje że większą uwagę przywiązuje do zasady zmiany biegunów w tradingu.

co jeszcze :), najbardziej budzą mój uśmiech siejący ferment, albo Ci co muszą się jeszcze nauczyć jak się uczyć

poniedziałek, DAX. Ciekawe otwarcie (aktualnie luka w dół ok 50pkt). Liczę jeszcze na podbicie w górę, bo chce dobrać eSki. Zmieniłem założenia. Wierzę jednak w przetestowanie 12k i niżej do grudnia.
uczę się

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: DayTrading: Piątek 23.10.2020

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Czuguri pisze:
25 paź 2020, 15:51
no dobra, jakbym miał oceniać swoją krótką tutaj historię adepta tradingu, bodajże od kwietnia ? to najwięcej of korz nauczyłem sie od osób, które tutaj piszą najwięcej: XAB, kermit, szuli, navik, doktorek. Bo i nie chodzi tylko o podawanie stricte TP SL, poziomów wejścia, tylko o sposób myślenia, strategię, np. dlaczego teraz lot, dlaczego nie później. Od każdego coś zaadaptowałem do swojego stylu gry, a efekty mnie zadowalają.

Reasumując, nie wiem o co się spieracie :)), o timing podawania wejść ?? Litości. W życiu nie zastawiłbym kasy, na podstawie kopiowania wejść kogokolwiek, dopóki bym ich sam nie rozumiał i nie przeanalizował. Najbardziej z przemyśleń obnaża się XAB, co jako laik szanuje. Doktorek, widać było że ma inny styl, większe loty, wyczekane, punktowe, mniej uśrednień, co sugeruje że większą uwagę przywiązuje do zasady zmiany biegunów w tradingu.

co jeszcze :), najbardziej budzą mój uśmiech siejący ferment, albo Ci co muszą się jeszcze nauczyć jak się uczyć

poniedziałek, DAX. Ciekawe otwarcie (aktualnie luka w dół ok 50pkt). Liczę jeszcze na podbicie w górę, bo chce dobrać eSki. Zmieniłem założenia. Wierzę jednak w przetestowanie 12k i niżej do grudnia.
To tak jakbyś musiał wynieść się ze swojej wioski, będąc jej szamanem, mając pełne poparcie społeczeństwa, bo przyszli jacyś inni tubylcy co im się spodobało to miejsce. Ale uznałeś że mądrzej jest po prostu odejść. Ale nie podoba Ci się co się dzieje z tym miejscem . Coś w ten deseń :lol:
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Piątek 23.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

rookie2 pisze:
25 paź 2020, 15:59
Czuguri pisze:
25 paź 2020, 15:51
no dobra, jakbym miał oceniać swoją krótką tutaj historię adepta tradingu, bodajże od kwietnia ? to najwięcej of korz nauczyłem sie od osób, które tutaj piszą najwięcej: XAB, kermit, szuli, navik, doktorek. Bo i nie chodzi tylko o podawanie stricte TP SL, poziomów wejścia, tylko o sposób myślenia, strategię, np. dlaczego teraz lot, dlaczego nie później. Od każdego coś zaadaptowałem do swojego stylu gry, a efekty mnie zadowalają.

Reasumując, nie wiem o co się spieracie :)), o timing podawania wejść ?? Litości. W życiu nie zastawiłbym kasy, na podstawie kopiowania wejść kogokolwiek, dopóki bym ich sam nie rozumiał i nie przeanalizował. Najbardziej z przemyśleń obnaża się XAB, co jako laik szanuje. Doktorek, widać było że ma inny styl, większe loty, wyczekane, punktowe, mniej uśrednień, co sugeruje że większą uwagę przywiązuje do zasady zmiany biegunów w tradingu.

co jeszcze :), najbardziej budzą mój uśmiech siejący ferment, albo Ci co muszą się jeszcze nauczyć jak się uczyć

poniedziałek, DAX. Ciekawe otwarcie (aktualnie luka w dół ok 50pkt). Liczę jeszcze na podbicie w górę, bo chce dobrać eSki. Zmieniłem założenia. Wierzę jednak w przetestowanie 12k i niżej do grudnia.
To tak jakbyś musiał wynieść się ze swojej wioski, będąc jej szamanem, mając pełne poparcie społeczeństwa, bo przyszli jacyś inni tubylcy co im się spodobało to miejsce. Ale uznałeś że mądrzej jest po prostu odejść. Ale nie podoba Ci się co się dzieje z tym miejscem . Coś w ten deseń :lol:
a czyż osobowość nie powinna być większa od ego ? :) polecam wszystkim

do poniedziałku
uczę się

Awatar użytkownika
Qsus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 paź 2020, 16:02

Re: DayTrading: Piątek 23.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Qsus »

W sprawie dolara...
IMHO - jedziemy dalej w dol - wrzućcie sobie dzienny interwal.

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: DayTrading: Piątek 23.10.2020

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

Czuguri pisze:
25 paź 2020, 16:05
a czyż osobowość nie powinna być większa od ego ? :) polecam wszystkim

do poniedziałku
W tej kwestii nie mnie to oceniać. Także ...
:564:
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 23.10.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Czuguri
dzięki za pochwały;
ale kuna nie jeden mógł przymoczyć na moim wejściu.
bo to , że zdarzy się złe wejście to normalne.
i to jest ból czy coś pokazać z,,,, kierunkiem,,,,
bo niektórzy się tego domagają,
a niektórzy po fakcie opierdalają,
szczególnie Kermita.

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 23.10.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »


Zablokowany