DayTrading: Piątek 23.08.2024

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8037
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

wyglada to jak przesiadka na EM ale tez mi to za bardzo nie pasuje. Na jesien lepije miec gold i CHF. Dolara nie ruszac.
[/quote]
szwajcar i dolce to w sumie to samo
troche wg mnie przesadzaja juz z tym spadkiem dolca ale moze chca nizej 3,8 jeszcze zejsc :568:
poz na week moze byc
75 na ropie jak widac wycisneli ale 76 jeszcze mi brak :?:
gaz ok 2ki moze juz byc :568: :arrow:
edek
nic madrzejszego tu się nie da
ostatnia bariera wyjda ro bedzie rósł :568: /zejda pod fioletowa spadał :P
zamkniecie 1,1192
Powell ogłosił zwrot, a co ogłosi rynek? na indeksach nowe ath czy realizacja zyskow :!: bo znowu spora przestrzen na spadki :p
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

Online
Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1129
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2024

Nieprzeczytany post autor: setka »

chf i $ to juz nie to samo widac jak sie zaczyna panika chf rosnie mocniej.

Online
Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1129
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2024

Nieprzeczytany post autor: setka »

wiekszosc ludzi jest na S na indexach i z dolarem na full wiec nie ma co liczyc na cuda.
teraz rok bedzie ubijanka, tymczasem zawieszenie hucpy na upadlinie oraz instalacja poobcinanych fiutów w PL bo upadlincy czuja sie tu juz lepiej niz u siebie, dzis nawet swietuja jakies banderowskie obchody bezczelnie wydzierajac mordy a jest po 22:00 juz.... PL jako takije juz nie ma...........
potem zaczna pelnoskalowo na upadlinie i wtedy moze sprzedacie swoje dolary po jakies 4,00 bo tymczasem z dolara wymixuje sie polowa pracujacych na siebie krajow. inaczej tego nie widze na kolejny rok.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2710
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2024

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

A ja Ci powiem że lepsi Ukraińcy niż Afrykański import. Nie trzeba być jasnowidzem jak to się skończy gdy euro kołchoz napcha nam tego towarzystwa do oporu. Jakby chcieli instalować koszerny lud to nie "zapraszali" by tyle ciemnego towarzystwa.

A propos Upadliny nasi ciękoszyji wodzowie już piszą, mówią o "naszej" wojnie...
Widzę że wierzysz w historie, które opowiada BRICS. Z całego akronimu liczy się tylko "C" - a oni korzystają z dolara, gdyby chcieli wypchnąć Renminbi na światowe wody musieli by zliberalizować rynek kapitałowy Chiny pootwierały linie swapowe jak FED a na zeszły rok i tak instrumenty obsługujące handel jak akredytywy i inkaso "śmiga" w blisko 90% w dolarze.
A przypominam że USA próbowało rozwalić finansami gospodarkę Chin (podobnie jak to zrobiono z Japonią układem Plaza Accords) ale Xi i reszta szybko się zorientowali co jest grane. Chiny zdaja sobie sprawę że jak tylko dojdzie do liberalizacji to rząd straci kontrolę nad przepływami finansowymi i wprowadzi płynne kursy to ich całe rezerwy dolarowe zostały by w mig "przepalone" w obronie kursu a na to Killerzy z Wall Street tylko czekają. Chiny co za tym idzie BRICS będą czekać i to długo aż nadarzy się okazja bo póki co wygrywają a po kiego diabła robić sobie kolejny kłopot.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1129
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 23.08.2024

Nieprzeczytany post autor: setka »

SEROL ja to widze okiem laika, ty masz wiueksza wiedze i to co piszesz moze miec sens. Z drugiej strony to jesli o czyms ciagle pitolą to zazwyczaj po to aby zrobic potem na opak. Takze moze z dolarem nie bedzie tak źle. Tyle ze trzymac to 3 lata i czekac na cud to zaden interes dlatego ja reala juz nie kupuje ale dalej gram usd/chf. Wlasnie zaczelem zajmowac pozycje długa... Co do murzynow w pl to trzeba brac pod uwage ze najprawdopodobniej polska zmieni swoje granice wskutek przemyslanych obustronnych dzialan i ziemia obiecana na p.kutaskow moze byc na pasku wschodnim gdzie czysto, bogatow w surowce i ładnie a my tu zostaniemy razem z upadlincami i murzynami jako nowa palestyna na zachodzie. Oni przeciez zawsze musza miec kogo doic a poliniaki nadaja sie pod to wysmienicie ze zgietym karkiem pod zarzadem wyksztalconych na polskich uczelniach upadlincow. Murzyni to nie wiem jaką mieliby tu role pelnic. Bo do zadnej roboty sie nie nadaja w zasadzie poza wypasem kóz a tu rolnicwa juz nie ma.

Zablokowany