DayTrading: Piątek 21.12.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Sentyment EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 21 gru 2012, 22:40

Wzrost
14
29%
Bez zmian
4
8%
Spadek
30
63%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3145
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 21.12.2012

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.

Pozdrawiam

Pomagamy:

http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl
http://www.okruszek.org.pl
http://www.sercemichalka.pl

***************************************************************************************
Regulamin DT:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

***************************************************************************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów
autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo
powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut.
Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa"
w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi.
Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane
na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.


EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, GOLD
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
martell
Gaduła
Gaduła
Posty: 95
Rejestracja: 06 lis 2012, 08:58

Re: DayTrading: Piątek 21.12.2012

Nieprzeczytany post autor: martell »

Wracając do spreadu w BOŚ - zero zjadłem :) Ale ogólnie chodzi o to, ze odrobienie 30 pipsów (o wartości 300 zł) to chwila. Dużo większe zyski są na koncie niż przy Edku. Sprawdziłem to i żałuję, ze od razu nie zacząłem inwestować w parę USDPLN.

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Piątek 21.12.2012

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

:lol: http://www.zerohedge.com/news/2012-12-2 ... ions-slump :lol: :lol: :lol:

-- Dodano: pt 21-12-2012, 0:14 --
martell pisze:Wracając do spreadu w BOŚ - zero zjadłem :) Ale ogólnie chodzi o to, ze odrobienie 30 pipsów (o wartości 300 zł) to chwila. Dużo większe zyski są na koncie niż przy Edku. Sprawdziłem to i żałuję, ze od razu nie zacząłem inwestować w parę USDPLN.
teraz mam 40 pipsa ta kjes po sesji kolo 23 dopier ojak londyn zaczyna grac kolo 8 spread zmniesza sie ponizej 10 pipas

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading: Piątek 21.12.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

martell pisze:Wracając do spreadu w BOŚ - zero zjadłem :) Ale ogólnie chodzi o to, ze odrobienie 30 pipsów (o wartości 300 zł) to chwila. Dużo większe zyski są na koncie niż przy Edku. Sprawdziłem to i żałuję, ze od razu nie zacząłem inwestować w parę USDPLN.
Zachowaj to dla siebie, bo znów ktoś tutaj straci depo.
To są Emergings, czyli pary ryzykowne, z dużym spreadem, krajów wschodzących.
Można więcej zarobić, ale i więcej stracić, a więc i emocjami targa znacznie bardziej.
Spread w nocy się dość znacznie powiększa, a więc i trudniej tutaj trzymaj pozycje długoterminowe.
Szczególnie teraz, gdy ruchy na USDPLN nie są duże, uważam iż nie warto tam inwestować.
Gra na edku jest dużo bezpieczniejsza i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Poziomy wparć i oporów są często dość wyraźne i czytelne, stawiając pozycje na nich, na dołkach i szczytach z 5 pipsowym S/L z całą pewnością poziom zysku do ryzyka wygląda dużo lepiej.

Dużo lepsze do gry jest EURJPY jak ktoś jest bardziej chciwy.

NA pierwszy rzut oka EURUSD H1 Pro wzrostowy, na D1 tylko wygląda to Pro spadkowo.
Obrazek
Tj. pisałem poszerzamy sobie tylko linie trendu.
Na ten moment, przed świętami zabrakło już popytu na €, ale rajd będzie kontynuowany po Nowym Roku.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2012, 23:41 przez ForexTig3r, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Piątek 21.12.2012

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

Daxa pieknie nadmuchali nie duzo mu brakuje do szczytow z 2008 brawa coz pusty pieniadz robi swoje :)

7750 okolice tam mocno oporowo maks 7800 na DAX i ladna korekta powinna byc by spuscic z balona troche powietrza bo juz wykupiony rynek

-- Dodano: pt 21-12-2012, 0:40 --
ForexTig3r pisze:
martell pisze:Wracając do spreadu w BOŚ - zero zjadłem :) Ale ogólnie chodzi o to, ze odrobienie 30 pipsów (o wartości 300 zł) to chwila. Dużo większe zyski są na koncie niż przy Edku. Sprawdziłem to i żałuję, ze od razu nie zacząłem inwestować w parę USDPLN.
Zachowaj to dla siebie, bo znów ktoś tutaj straci depo.
To są Emergings, czyli pary ryzykowne, z dużym spreadem, krajów wschodzących.
Można więcej zarobić, ale i więcej stracić, a więc i emocjami targa znacznie bardziej.
Spread w nocy się dość znacznie powiększa, a więc i trudniej tutaj trzymaj pozycje długoterminowe.
Szczególnie teraz, gdy ruchy na USDPLN nie są duże, uważam iż nie warto tam inwestować.
Gra na edku jest dużo bezpieczniejsza i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Poziomy wparć i oporów są często dość wyraźne i czytelne, stawiając pozycje na nich, na dołkach i szczytach z 5 pipsowym S/L z całą pewnością poziom zysku do ryzyka wygląda dużo lepiej.

Dużo lepsze do gry jest EURJPY jak ktoś jest bardziej chciwy.
ja ostanio gram wlasnie na EUR JPY spreyd jak na EDku mam a bardziej bujaja ;)

-- Dodano: pt 21-12-2012, 0:55 --

moze cos takiego

-- Dodano: pt 21-12-2012, 0:59 --

albo tak :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 21.12.2012

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

albo tak :twisted:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading: Piątek 21.12.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Wszyscy to samo:
Popyt nie rezygnuje
Strona popytowa na EUR/USD łatwo się nie poddaje. Pomimo utworzonej wczoraj formacji spadającej gwiazdy na wykresie dziennym, której wymowę wzmacnia odbicie od oporu na 1,3283 i duże krótkoterminowe wykupienie, popyt dalej jest aktywny. W ostatniej godzinie euro podrożało z 1,3235 do 1,3267, próbując zanegować wygenerowane wczoraj podażowe sygnały. Nie jest to niemożliwe. Wymagać będzie jednak pojawienia się nowych popytowych impulsów. Chociażby lepszych od oczekiwań danych z USA, co poprawiłoby nastroje na rynkach i wzmocniło notowania EUR/USD. Bez takich impulsów powrót do trendu wzrostowego i nowe maksima będą dużym wyzwaniem.. Przede wszystkim z uwagi na wykupienie rynku. W średnim i długim terminie wzrosty pozostają najbardziej prawdopodobnym scenariuszem dla EUR/USD.
xtb.pl
Do poczytania:
http://www.equitymagazine.pl/wp-content ... .php?id=23
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Piątek 21.12.2012

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

http://www.c-span.org/Live-Video/C-SPAN/ debata glosowanie

a tu cos ciekawego jak banksterka krecila SP futami na koniec :)

http://www.zerohedge.com/news/2012-12-2 ... ueeze-over

Awatar użytkownika
ivan26
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 23 lis 2012, 00:41

Re: DayTrading: Piątek 21.12.2012

Nieprzeczytany post autor: ivan26 »

albo tak :twisted:

Załączniki

edek.gif
(90.75 KiB) Pobrany 12 razy


scenariusz mozliwy ale sadze ze nie osiagalny
pozostanie w kanale wzrostu .

rzutem oka na gielde i tez nie zapowiada sie na jakis wielki bum ....
http://fr.finance.yahoo.com/

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading: Piątek 21.12.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Kolejny opór po 3187 to 3126.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Zablokowany