DayTrading: Piątek 16.03.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 17 mar 2018, 00:00

Wzrost
2
29%
Bez zmian
3
43%
Spadek
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 16.03.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Kiedy Rafał Zaorski znowu będzie grał na żywo ?
The only way is up

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: DayTrading: Piątek 16.03.2018

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

TsunamiPL pisze:Kiedy Rafał Zaorski znowu będzie grał na żywo ?
Rafał to jest celebryta dla Januszy foreksu. Zarabia 2-3 miliony i jest obwieszczany bogiem. Same pozytywne komentarze (no dobra 95% pozytywnych) ale jak traci chwile pozniej 2-3 mln to nie zabardzo jest to komentowane... Albo ludzie tegonie widza albo nie chca widziec...

-- Dodano: 18 mar 2018, 22:00 --

Trwaja zapisy do mojego trejding ruma. Ilosc miejsc ograniczona. Nie czekaj! Jedna prosta technika na ktorej zbijesz majatek grajac na spadkach oraz wzrostach na globalnych rynkach finansowych. Podejmij wyzwanie!

-- Dodano: 18 mar 2018, 22:03 --

Profesional instytut of trejding global markets łorldłajd fajnans czeka na najlepszych, czeka na Ciebie!
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.03.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

WYPOWIEM SIE O EDKU na noc
ja rozumiem moc formacji ale jakos fizycznie nie bardzo widze pchanie edka w gore przed fedem
ciekawe jakie info musieliby wymyslec dla tzw tlumu
po fedzie ok wystarczy napisac realizacja zyskow ale przed nie bardzo to widze i napewno nie zrozumiem
dobryfxplayer
a o zaorskim
ludzie to widza ale tylko ci co mocniej graja bo oni umieja liczyc poziom moc wejscia i straty ktorych nie mial szans obronic chyba ze trafiel w drobne korekcinki na 100procent w wejscia
pozostali uwierza we wszystko cokolwiek napisze potem
ja w te jego super gre nie wierzylem i nie uwierze no chyba ze napisze ze ostatnio zarobil 2 banki a stracil powiedzmy tez 2 albo 3
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: DayTrading: Piątek 16.03.2018

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

XAB pisze:WYPOWIEM SIE O EDKU na noc
a o zaorskim
ludzie to widza ale tylko ci co mocniej graja bo oni umieja liczyc poziom moc wejscia i straty ktorych nie mial szans obronic chyba ze trafiel w drobne korekcinki na 100procent w wejscia
pozostali uwierza we wszystko cokolwiek napisze potem
ja w te jego super gre nie wierzylem i nie uwierze no chyba ze napisze ze ostatnio zarobil 2 banki a stracil powiedzmy tez 2 albo 3

Kolego niedługo przebijam 100mln .. cashu zarobionego w tradingu ..
ile mam hajus wydaćcharytatywnie wydać i ile apartamentów kupić żebyś się przekonał
Twoja wiedza o spekulacji jest żadna . nie rozumiesz tego co robie bo nie byłeś nigdy w tym miejscu
utknąłęś w tej slepej twardogłowej części spekulacji opartej na statystyce i przewagach statystycznych
a ja mówie o spekulacji

Ten ma racje kto ma kasę
Mi rynek płaci .. pytanie ile Tobie płaći bo poza Twoimi słowami ciężko to zweryfikować
jeśli mi nie można wierzyć na gębę.. pomimo że prowadzę trejdy publicznie i znasz moja twarz i mnie z imienia i nazwiska
to na jakiej podsawie mam wierzyć Tobie ?
bo tak napisałeś .. przciez jesteś anonimem
równie dobrze możesz być frustratem siędzącym teraz w brudnym podkoszulku i popijąjącym piwo


To komu uwierzysz ? :) jakiemuś Januszowi z internetu jak Ty
prosta logika

pozdrawiam
Rafał Zaorski

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 16.03.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

WOW, Mistrz śledzi nasze forum! :shock: PS. Ja bym nie krytykował kogoś kto ujawnia swoje statementy. Niewielu to robi.. Ciężko chyba je podważyć?
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany