DayTrading: Piątek 15.09.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 16 wrz 2017, 00:00

Wzrost
5
56%
Bez zmian
2
22%
Spadek
2
22%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Piątek 15.09.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

Kusus pisze:
pedro pisze:
Kazimierz S pisze:Eurostoxx i CAC poprawiły dzisiaj jeszcze swoje rekordy z tego tygodnia, a z DAX'em czekam jeszcze na jankesów, acz możliwe, że już dzisiaj nic nowego nie osiągnie.
Jen będzie nadal się osłabiał, ale co z tym edkiem Panowie, bo mam L na upln i tutaj nie wiem co robić (obniżanie SL odpada :| ).
nie pękaj, albo sl albo pińcet plus, ja się na edu w shorty zapakowałem jak gwiazdor na boże narodzenie i jestem gotów stracić 50% zysku z tego tygodnia... ce est la forex :)

-- Dodano: 15 wrz 2017, 13:45 --

złoto mi na szczęście trochę nadrabia tą strate, bo shorta od 1330 targam, i zobaczymy co dalej .... dane na usd za 45 minut, ...
W sam raz na to zeby wyjsc z rynku przed 14.30 i zaczac weekend :) Jeszcze chwila tradingu, kasowanie zyskow i weeekendzik od 14.30 :)
spokojnie jak na wojnie :) ... wciąż na minusie, ale straty i zyski biorę na klatę takim samym śmiechem : ) :lol: :lol: :lol:
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

Cblondyn
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6908
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 15.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Kowlach pisze:Korea sobie robi testy rakietowe, wybuchy w Londynie, dane żenujące.
A indeksy się trzymają i jeszcze ciągną w górę. To są jakieś kpiny. :shock: :d
Masz racje. Całkowicie się z Tobą zgadzam. Musimy złożyć reklamacje :564:

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: DayTrading: Piątek 15.09.2017

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Świeżak44 pisze:Od 3 dni zastanawiam się czy DAX to na pewno najlepszy instrument do gry. :?:
Świeżak44, ty trollu... wykres jest po to, żeby nas zmylić i zabrać nam pieniądze.

kolbi123
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 852
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:04

Re: DayTrading: Piątek 15.09.2017

Nieprzeczytany post autor: kolbi123 »

Kowlach pisze:Korea sobie robi testy rakietowe, wybuchy w Londynie, dane żenujące.
A indeksy się trzymają i jeszcze ciągną w górę. To są jakieś kpiny. :shock: :d

:D

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Piątek 15.09.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

Kermit pisze:Ciekawe co z Ryśkiem. Chłopak się nie odzywa, a brał S pod impuls spadkowy i teraz nie wiadomo czy go rzeźnik na kotlety nie przerobił :wink:
pewnie ustawia wskaźniki wyprzedzające ; ) to jednak coś głębszego niż te makpersony.... albo uszczelka pod głowicą, ewentualnie cały rozrząd do wymiany ....
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

dargoth
Gaduła
Gaduła
Posty: 233
Rejestracja: 21 mar 2009, 18:49

Re: DayTrading: Piątek 15.09.2017

Nieprzeczytany post autor: dargoth »

Kowlach pisze:
Świeżak44 pisze:Od 3 dni zastanawiam się czy DAX to na pewno najlepszy instrument do gry. :?:
Przez ostatnie trzy dni, nic nie robię tylko się wku..rwiam. :roll: Mielą i mielą. To znaczy, że niedługo odpalą. :mrgreen:
Wydaje mi się, że najpierw w dół, żeby sl wyciąć, a później jazda w górę, wieńcząca ten okres hossy. Później spadek i powrót do szczytu, może trochę nad i dopiero wtedy zwała.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 15.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

pedro pisze:
Kermit pisze:Ciekawe co z Ryśkiem. Chłopak się nie odzywa, a brał S pod impuls spadkowy i teraz nie wiadomo czy go rzeźnik na kotlety nie przerobił :wink:
pewnie ustawia wskaźniki wyprzedzające ; ) to jednak coś głębszego niż te makpersony.... albo uszczelka pod głowicą, ewentualnie cały rozrząd do wymiany ....
może niech je pokoloruje bedzie więcej widział... ale na kolorach trzeba sie znać :D


edit: na ujku wrócili do wybitej strefy. Powinienem sie załadowac w L zgodnie z tym co pokazałem ale ta mapa prognozy namieszała mi w głowie i do poniedziałku ujka odpuszcze...

https://www.tradingview.com/x/0CkrUQzJ/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
jen-yy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 950
Rejestracja: 22 sty 2013, 21:23

Re: DayTrading: Piątek 15.09.2017

Nieprzeczytany post autor: jen-yy »

Kowlach pisze:Korea sobie robi testy rakietowe, wybuchy w Londynie, dane żenujące.
A indeksy się trzymają i jeszcze ciągną w górę. To są jakieś kpiny. :shock: :d

3 wiedzmy są.
zrolują się, podrapią po dupie, popatrzą gdze leszcze mają profity i pojadą im je zabrać.
Cierpliwości. Pojdą i po Ciebie :twisted: :p
"Myśl przez 364 dni w roku, a jeden dzień pracuj, będziesz miał więcej kasy niż ten, który pracuje przez 364 dni a jeden dzień myśli"

Kowlach
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 01 paź 2014, 18:29

Re: DayTrading: Piątek 15.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Kowlach »

dargoth pisze:
Kowlach pisze:
Świeżak44 pisze:Od 3 dni zastanawiam się czy DAX to na pewno najlepszy instrument do gry. :?:
Przez ostatnie trzy dni, nic nie robię tylko się wku..rwiam. :roll: Mielą i mielą. To znaczy, że niedługo odpalą. :mrgreen:
Wydaje mi się, że najpierw w dół, żeby sl wyciąć, a później jazda w górę, wieńcząca ten okres hossy. Później spadek i powrót do szczytu, może trochę nad i dopiero wtedy zwała.
Zanotowałem. :wink:

Rozglądam się za S na ropie. Myślę, że powoli można coś podbierać na krótki termin z TP 53 albo 50 w zależności od tego jak sytuacja się rozwini. Moja opinia. :)

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Piątek 15.09.2017

Nieprzeczytany post autor: pedro »

dawaj edi, jeszcze 40 pips i mam weekend od FX ; ) i obiecuję już nie zawierać głupich transakcji ;)
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

Zablokowany