DayTrading: Piątek 15.02.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 16 lut 2019, 00:00

Wzrost
2
33%
Bez zmian
1
17%
Spadek
3
50%
 
Liczba głosów: 6

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

MERLIN pisze:GJ i tyle w temacie :wink:
resources/image/159953

MISTRZOSTWO

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze: ale daxik juz gites :D 5k mam :D :D :D :D
swierzak
kupiles tego frycka ? wczoraj :564:
Rano próbowałem podebrać, ale nieudolnie.. Widziałem te długie pinbary i tak myśłałem, ze niedługo pójda w górę, ale jak zwykle coś tam narysowali, ze to puściłem.. Więcej na Edku później zarobiłem niż na tym DAX-e. Ogólnie to już jestem zmęczony ta grą i coraz częściej słucham tej piosenki: :? https://www.youtube.com/watch?v=jKwiDEsevqg

-- Dodano: 15 lut 2019, 19:58 --

Wydawało mi się w południe, że nie pokonają tego poziomu 61,8% i spadną.. Oczywiście zrobili inaczej..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2019

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

szuler pisze:
MERLIN pisze:GJ i tyle w temacie :wink:
resources/image/159953

MISTRZOSTWO
To nie mistrzostwo ,czasami rynek tak chodzi i tyle

-- Dodano: pt 15-02-2019, 21:24 --
MERLIN pisze:
szuler pisze:
MERLIN pisze:GJ i tyle w temacie :wink:
resources/image/159953

MISTRZOSTWO
To nie mistrzostwo ,czasami rynek tak chodzi i tyle.Pierwszy wzór był 121 oznaczający spadek ,drugi wzór to Crab oznaczający wzrost ,zresztą pokazywałem że to diagonal :wink:daytrading-czwartek-14-02-2019-t30459-50.html daytrading-piatek-15-02-2019-t30462.html

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Donald Trump podpisał decyzję wprowadzającą stan wyjątkowy na terenie Stanów Zjednoczonych - podaje Biały Dom. Prezydent USA chce tym sposobem wybudować mur na granicy z Meksykiem
TEN TRUMPEK JEST SWIETNY
ciekawe czy to nie kolejny bajer bo gdzie indziej pisza ze ma dopiero oglosic
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
jędrula
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 05 gru 2018, 00:47

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2019

Nieprzeczytany post autor: jędrula »

Miło widzieć, że nastąpiła zmiana na forum. Przez ostatnie kilka mscy, tylko spijanie z dzióbków słodkich pierdów pomiędzy tomaszkiem merlinem pipskongiem i kermitem . Cytowano jego powiedzonka jak ewangelie, aż do znudzenia.
Tylko strzałki w obu kierunkach i życie nadzieją. Strumień bullshitu w rozpaczliwym akcie pozyskania podziwu.

Pips poprztykał sie z zaba, bez zaby nie wie co robić, Tomus zaczał sie buntować jak licealistka, ale chociaż zdobyl sie na odwage i się postawił. Bax jak zwykle w swoim swiecie, merlin nie ma innego kolegi, wiec trzyma sie zaby. Reszta otworzy nowe demo i gra zaczyna się od nowa.

Ostały się jeszcze jakieś płotki, ale każdy z was jest tylko częścią cyklu i co jakis czas odchodzicie i wracacie razem z nowym narybkiem. Nie ma sensu dalej walczyć.
Jest szansa dla tego forum nie zmarnujcie tego.
Moja praca została wykonana.

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2019

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Retrospekcja:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
anturo
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 11 maja 2013, 00:17

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2019

Nieprzeczytany post autor: anturo »

jędrula pisze:Miło widzieć, że nastąpiła zmiana na forum. Przez ostatnie kilka mscy, tylko spijanie z dzióbków słodkich pierdów pomiędzy tomaszkiem merlinem pipskongiem i kermitem . Cytowano jego powiedzonka jak ewangelie, aż do znudzenia.
Tylko strzałki w obu kierunkach i życie nadzieją. Strumień bullshitu w rozpaczliwym akcie pozyskania podziwu.

Pips poprztykał sie z zaba, bez zaby nie wie co robić, Tomus zaczał sie buntować jak licealistka, ale chociaż zdobyl sie na odwage i się postawił. Bax jak zwykle w swoim swiecie, merlin nie ma innego kolegi, wiec trzyma sie zaby. Reszta otworzy nowe demo i gra zaczyna się od nowa.

Ostały się jeszcze jakieś płotki, ale każdy z was jest tylko częścią cyklu i co jakis czas odchodzicie i wracacie razem z nowym narybkiem. Nie ma sensu dalej walczyć.
Jest szansa dla tego forum nie zmarnujcie tego.
Moja praca została wykonana.
O qrwa, wszystko w porządku? Coś Ci się stało? Potrzebujesz pomocy? Dzwonić na 112?

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2019

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Retrospekcja cd.:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2019

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

jędrula pisze:Miło widzieć, że nastąpiła zmiana na forum. Przez ostatnie kilka mscy, tylko spijanie z dzióbków słodkich pierdów pomiędzy tomaszkiem merlinem pipskongiem i kermitem . Cytowano jego powiedzonka jak ewangelie, aż do znudzenia.
Tylko strzałki w obu kierunkach i życie nadzieją. Strumień bullshitu w rozpaczliwym akcie pozyskania podziwu.

Pips poprztykał sie z zaba, bez zaby nie wie co robić, Tomus zaczał sie buntować jak licealistka, ale chociaż zdobyl sie na odwage i się postawił. Bax jak zwykle w swoim swiecie, merlin nie ma innego kolegi, wiec trzyma sie zaby. Reszta otworzy nowe demo i gra zaczyna się od nowa.

Ostały się jeszcze jakieś płotki, ale każdy z was jest tylko częścią cyklu i co jakis czas odchodzicie i wracacie razem z nowym narybkiem. Nie ma sensu dalej walczyć.
Jest szansa dla tego forum nie zmarnujcie tego.
Moja praca została wykonana.
Dobrze wiedzieć że jesteś tchórzem ,widzę jaka jest data twojej rejestracji panie Jędrula .Ciekawe co cię tak zabolało że mnie oczerniasz wypisując bzdury wyssane z palca .Co straty zabolały ? No widzisz forex to nie jest bajka nie liże cię po jajkach :p oo

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6653
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Świeżak44 pisze: Ogólnie to już jestem zmęczony ta grą i coraz częściej słucham tej piosenki: :? https://www.youtube.com/watch?v=jKwiDEsevqg
Przynajmniej zaoszczędziłeś pieniądze w przeciwieństwie do innych :)
Co cały czas ci doradzałem i dalej doradzam. Demo do czasu gdy nie zaczniesz chociaż cokolwiek zarabiać. I nie chodzi o jeden czy klika udanych tradów. Bo nawet na "deske od kibla czasami sie uda trafić" :)
Minimum kilkadziesiąt otwartych pozycji. Mozna jakies wtedy wnioski wyciągać.
I nie wierz w te pierdoły, że real w czyms pomoże i takie tam. Na rynku zarabiasz albo tracisz. Sprawa prosta i jednoznaczna. A jeżeli ktoś nie ma w sobie dość wewnetrznej dyscypliny (w traktowaniu poważnie demo) to i real mu nie pomoże :)

Zablokowany