DayTrading: Piątek 15.02.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 15 lut 2013, 23:11

Wzrost
17
32%
Bez zmian
9
17%
Spadek
27
51%
 
Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
szczudlo6
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 770
Rejestracja: 10 paź 2012, 18:29

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2013

Nieprzeczytany post autor: szczudlo6 »

Vanitas Vanitatum pisze:Dobra zamykam tego aud/usd, na weekend lepiej bez jakiejkolwiek pozycji.

a miałeś S czy L?
Lepiej stracić okazje niż pieniądze...

jowisz
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2012, 20:42

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2013

Nieprzeczytany post autor: jowisz »

jest dzisiaj jeszcze szansa że eur/usd dojdzie do okolic 1.3385 czy już raczej lipa bo cos sp500 spadac zaczoł

Awatar użytkownika
szczudlo6
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 770
Rejestracja: 10 paź 2012, 18:29

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2013

Nieprzeczytany post autor: szczudlo6 »

Raczej nie a nie ma co zostawiać na weekend bo swap wynosi 4zł per day...
Lepiej stracić okazje niż pieniądze...

Vanitas Vanitatum
Gaduła
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: 11 lut 2013, 00:54

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2013

Nieprzeczytany post autor: Vanitas Vanitatum »

szczudlo6 pisze:
Vanitas Vanitatum pisze:Dobra zamykam tego aud/usd, na weekend lepiej bez jakiejkolwiek pozycji.

a miałeś S czy L?
S od rana, a właściwie od środka nocy gdy jakiś politykier zaczął marudzić o przewartościowaniu AUD.

ps. Myślałem że już koniec handlu, a na koniec jeszcze jakieś ciekawe ruchy na jenie. :roll:


Awatar użytkownika
wesoly mis
Gaduła
Gaduła
Posty: 209
Rejestracja: 09 paź 2012, 10:28

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2013

Nieprzeczytany post autor: wesoly mis »

Adam pisze:
aod pisze:Pytanie na marginesie: która książka Van Tharpa jest dobra (żeby się czegoś nauczyć)?
Z książek niewiele się nauczysz Forex dla bystrzaków dostaniesz za darmo chyba w xtb jak załozysz demo. Nic nie daje pare podstawowych pojęć. Wiedzę ktora jest w książkach znajdziesz bez problemu w necie. Są to podstawy które trzeba poznac. Jeżeli na poważnie chcesz zająć się forexem musisz znaleźć kogoś kto Cię nauczy wytłumaczy pokieruje Tobą w pierwszych latach.Mentor jest bardzo drogi nie wszystkich stać na mentora na początku. Warto poszukać dobrego kursu w małej 2-3 osobowej grupie z możliwością kontaktu po kursie jest to sporo tańsze. Nauka forex i osiąganie stabilnych zysków to długi proces czas w którym nauczysz sie zależy głównie od Twoich predyspozycji psychicznych.Opanowanie techniki to 30% szans na sukces pozostałe to psychologia.
To co wyżej przeczytać 10 razy. Wydrukować. Powiesić w ramce obok kompa!
Święte słowa. 70% to psychologia.
Gracze na podstawie Elliota, oscylatorów, fibo, księżyca czy innych dupereli ustawiają poziomy zleceń. Dzięki oandzie wiem gdzie są i mogę podjąć decyzję.


Vanitas Vanitatum
Gaduła
Gaduła
Posty: 330
Rejestracja: 11 lut 2013, 00:54

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2013

Nieprzeczytany post autor: Vanitas Vanitatum »

wesoly mis pisze: Gracze na podstawie Elliota, oscylatorów, fibo, księżyca czy innych dupereli ustawiają poziomy zleceń. Dzięki oandzie wiem gdzie są i mogę podjąć decyzję.
Zlecenia wiesz gdzie są?

handlare
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 395
Rejestracja: 10 lut 2013, 14:19

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2013

Nieprzeczytany post autor: handlare »

nowa jakość

Awatar użytkownika
jurekszczurek
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 08 paź 2012, 22:24

Re: DayTrading: Piątek 15.02.2013

Nieprzeczytany post autor: jurekszczurek »

Vanitas Vanitatum pisze:
wesoly mis pisze: Gracze na podstawie Elliota, oscylatorów, fibo, księżyca czy innych dupereli ustawiają poziomy zleceń. Dzięki oandzie wiem gdzie są i mogę podjąć decyzję.
Zlecenia wiesz gdzie są?
Kononowicz podziel się :632:
w życiu najważniejsze jest szczęście- pieniądze, zdrowie, młodość mieli na "TITANICU" - ja jestem dziecko szczęścia "urodzony w niedzielę" :)

Zablokowany