DayTrading: Piątek 14.12.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Sentyment EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 14 gru 2012, 23:49

Wzrost
21
30%
Bez zmian
7
10%
Spadek
41
59%
 
Liczba głosów: 69

szamantg
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 20 lis 2012, 03:06

Re: DayTrading: Piątek 14.12.2012

Nieprzeczytany post autor: szamantg »

menago pisze: o ktorej godzinie robiles skrina tego z h1?
Właściwie wczoraj przed napisaniem posta. Rynki i tak są zamknięte więc wykres mi na MT4 stoi w miejscu.

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: DayTrading: Piątek 14.12.2012

Nieprzeczytany post autor: menago »

szamantg pisze:
menago pisze: o ktorej godzinie robiles skrina tego z h1?
Właściwie wczoraj przed napisaniem posta. Rynki i tak są zamknięte więc wykres mi na MT4 stoi w miejscu.
oki,nie przesunalem go ,i dlatego pytalem,.teraz jest oki

-- Dodano: 16 gru 2012, 14:46 --
snikers_m pisze:Najważniejsze dane dla EUR/USD będą jutro o 15:30 ciekawe co nowego Draghi powie ? A troche mniej ważne dane odnośnie USA są lepsze według prognoz, może być znowu niespodzianka :P
jakie dane ?
dlaczego ma cos Draghi mowic?
bo z tego co wiem,to jutro sa:
10-wlochy-bilans handlu zagranicznego
11g strefa euro-handel zagraniczny-bilans
14-usa indeks NY empire state-prognoza -0,5
15-usa naplyw kapitalu do usa-prognoza 20mld,
wiecej nic nie ma w kalendarzu,to czemu to napisales?

David_Plavko
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 27 sie 2011, 13:10

Re: DayTrading: Piątek 14.12.2012

Nieprzeczytany post autor: David_Plavko »

za:

http://www.forexpeacearmy.com/forex_new ... 2011-08-17

13:00 USD Fed's Lacker speech

Oczywiście 13 ichniego czasu.

szamantg
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 20 lis 2012, 03:06

Re: DayTrading: Piątek 14.12.2012

Nieprzeczytany post autor: szamantg »

snikers_m pisze:Najważniejsze dane dla EUR/USD będą jutro o 15:30 ciekawe co nowego Draghi powie ? A troche mniej ważne dane odnośnie USA są lepsze według prognoz, może być znowu niespodzianka :P
Szczerze mówiąc wątpię, żeby jakoś bardzo to wpłynęło. Wskaźnik produkcji NY prognozowany jest na spadek o 0.5, co teoretycznie jest pożądane dla spadków, chociaż i tak wątpię, żeby ta informacja, nawet jeśli okaże się odwrotna do prognoz, w jakiś duży sposób wpłynęła na rynek. Co do przemówienia Draghi'ego też jestem ciekaw co nas czeka, ale żadne złe sygnały do mnie nie dochodziły.

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: DayTrading: Piątek 14.12.2012

Nieprzeczytany post autor: menago »

David_Plavko pisze:za:

http://www.forexpeacearmy.com/forex_new ... 2011-08-17

13:00 USD Fed's Lacker speech

Oczywiście 13 ichniego czasu.
tylko pewnie nie ma go w swoim kalendarzu,bo i waga wskaznika,to tylko dwie gwiazdki na 5,poza tym fed dopiero w styczniu,raz w miesiacu sie zbiera,a w grudniu juz byl,
to jutro nie jest wazne

-- Dodano: 16 gru 2012, 15:11 --
szamantg pisze:
snikers_m pisze:Najważniejsze dane dla EUR/USD będą jutro o 15:30 ciekawe co nowego Draghi powie ? A troche mniej ważne dane odnośnie USA są lepsze według prognoz, może być znowu niespodzianka :P
Szczerze mówiąc wątpię, żeby jakoś bardzo to wpłynęło. Wskaźnik produkcji NY prognozowany jest na spadek o 0.5, co teoretycznie jest pożądane dla spadków, chociaż i tak wątpię, żeby ta informacja, nawet jeśli okaże się odwrotna do prognoz, w jakiś duży sposób wpłynęła na rynek. Co do przemówienia Draghi'ego też jestem ciekaw co nas czeka, ale żadne złe sygnały do mnie nie dochodziły.
tak na spadek do -0,5,to i tak jest prognoza wyzsza niz miesiac temu,bo bylo -5,22

szamantg
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 20 lis 2012, 03:06

Re: DayTrading: Piątek 14.12.2012

Nieprzeczytany post autor: szamantg »

A no rzeczywiście, źle na to spojrzałem. Dziękuję za sprostowanie. :)

Kasia86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2011, 03:02

Re: DayTrading: Piątek 14.12.2012

Nieprzeczytany post autor: Kasia86 »

menago to co ty piszesz no to niewiem czy tak bedzie oscylatory są już przegrzane chłopaki z wall street powinny w poniedziałek schłodzić troche swiece bo bandy bolingera tego nie wytrzymaja poza tym sytuacja w europie nie jest tak kolorowa jak sie niektorym wydaje niby macie ten swoj upragniony wybicie z klina i co ztego widac co sie dzieje na D1 szykuje sie wałek i to nie mały grubasy juz kombinuja chachmeca niby jest wszystko ladnie pieknie caly czas wzrosty przed koncem roku maxymalnie na poczatku nowego macie zjazd do 1.2460 i to nie że was strasze ale wystarczy troche swoje przezyć tam siedzi podaż zrobią fake breakout może nawet bedzie gwiazda dawida i pozamiatane ja to wiadomo sie wybronie a jak cos pojdzie nie tak to zamkne z minimalną stratą ale nie wierze
111.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

racuch
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 27 lis 2012, 21:33

Re: DayTrading: Piątek 14.12.2012

Nieprzeczytany post autor: racuch »

pod koniec webinaru :
http://www.prowebinar.pl/spotkania-eksp ... -jtf-team/

były trzy scenariusze na eur/usd. jeden już odpadł ale pierwszy jest chyba jak najbardziej prawdopodobny
co wy na to??

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: DayTrading: Piątek 14.12.2012

Nieprzeczytany post autor: menago »

Kasia86 pisze:menago to co ty piszesz no to niewiem czy tak bedzie oscylatory są już przegrzane chłopaki z wall street powinny w poniedziałek schłodzić troche swiece bo bandy bolingera tego nie wytrzymaja poza tym sytuacja w europie nie jest tak kolorowa jak sie niektorym wydaje niby macie ten swoj upragniony wybicie z klina i co ztego widac co sie dzieje na D1 szykuje sie wałek i to nie mały grubasy juz kombinuja chachmeca niby jest wszystko ladnie pieknie caly czas wzrosty przed koncem roku maxymalnie na poczatku nowego macie zjazd do 1.2460 i to nie że was strasze ale wystarczy troche swoje przezyć tam siedzi podaż zrobią fake breakout może nawet bedzie gwiazda dawida i pozamiatane ja to wiadomo sie wybronie a jak cos pojdzie nie tak to zamkne z minimalną stratą ale nie wierze
111.jpg
moze i nie jest,ale napewno nie jest tak by spasc tak daleko,poza tym wszystkie wskazniki makro ukazuja poprawe w strefie euro,,a jak czekacie na spadki i liczycie na grubasow,to prosze bardzo,czekajcie ja twierdze ,ze bedzie up w tygodniu,moze leciutka korekta do miejsc o ktorych pisalem,ale nizej nieeeeeeeeeeee
owszem Twoja prognoza byla by mozliwa,gdybysmy oporu 1,3120,nie przebili,poza tym jest parcie na rynach na ryzyko i to tez pcha w gore euro,
jedyne zlo,jakie moze to zanegowac,to klif fiskalny,ale mysle ze i rynek z tym sie ogarnie

p.s. a jak jest sytuacje w euro?mozesz cos szerzej napisac ,skoro napisalas nie jest kolorowa?

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading: Piątek 14.12.2012

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

"Good progress has been made. It will take two to three years, then, all euro area countries will have budget deficits under three percent of gross domestic product; they are already well on the way to a balanced budget. Also, the competitiveness at these countries which have strongly fallen back in the past are significantly catching up now...Italy is financing its debt at a lower rate because of the reforms of Prime Minister Mario Monti. But such a low rate is not unconditionally granted. A change in Italian policy would quickly squander that success."


Goldman Sachs' base case forecasts for the EUR/USD next year is that it will be pushed back towards the upper half of the post-Global Financial Crisis (GFC) trading range, at about 1.40. That, according to GS, puts the EUR/USD at 1.25, 1.33 and 1.40 in 3-, 6- and 12-month respectively.

GS outlines 4 main reasons for this bullish EUR call next year:

1. GS' EUR profile is based largely on the view that USD undervaluation is unlikely without the second most liquid currency in the world, i.e., the EUR also trading overvalued to the USD.

2. GS has taken the view that the trough of the Euro area crisis may have been reached with the announcement of the ECB OMT program, and that over the next year or two the EUR will benefit from a gradual reduction in fiscal risk premia.

3. Short positioning in the EUR, according to GS, remains significant and a further unwind could push EUR/USD higher.

4. GS sees the persistent current account deficit in the US making a stronger USD performance unlikely.
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Zablokowany