DayTrading: Piątek 14.09.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 15 wrz 2018, 00:00

Wzrost
0
Brak głosów
Bez zmian
2
33%
Spadek
4
67%
 
Liczba głosów: 6

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: DayTrading: Piątek 14.09.2018

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

doktrotek jaką uczelnie reprezentujesz ?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 14.09.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek
no i jak
jada czy podpucha i z bokowca
https://iv.pl/images/63822725845597193280.png
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Piątek 14.09.2018

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

eDzio na ujemnej polaryzacji, kierunek południowy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://t.me/pump_upp

nemoofx
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 14 lip 2016, 16:05

Re: DayTrading: Piątek 14.09.2018

Nieprzeczytany post autor: nemoofx »

edek mógłby zrobić podejść jeszcze pod dzisiejsze high to wtedy bym grał sell :D mogli bym to zrobić ale w przewidywaniach jestem kiepski

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 14.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Tomasz196407 pisze: rookie są tu "spece" co piszą s albo l -wniosek? słuchaj ich
jak sobie wyobrazasz że ktos bedzie tu podawał sygnał z sl
Nie widze żadnego problemu z podaniem setupu wraz z SL i TP. Niejednokrotnie już podawałem. Dla przykładu RGR ma zdefiniowany TP i SL.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: DayTrading: Piątek 14.09.2018

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Tomasz196407 pisze:rookie są tu "spece" co piszą s albo l -wniosek? słuchaj ich
jak sobie wyobrazasz że ktos bedzie tu podawał sygnał z sl i ktos przykładowo straci
w dzienniku Paula Gilberta podałem Wam chyba trzy trejdy od a do z
a Wy z Paulem stwierdziliscie że nie bedziecie sie uczyli bo po co jak juz ktos ma wypracowany system
TAK dla jasnosci powiedz chcesz żeby dac Ci cały system
Jak możesz daj mi link do tego konkretnego przykładu tych 3 trejdów to na weekendzie na spokojnie przeanalizuje. Dziś jestem za bardzo roztrzepany żeby ogarnąć cokolwiek. Wyłaczam już wszystko bo mnie jeszcze będzie kusiło żeby coś otworzyć, a wiadomo jak to się skończy... wyzerowaniem depozytu. Z taką gorącą głową... Podrzuć mi link do tego fragment z dziennika PoulaGilberta to przejrze na weekendzie na spokojnie co to jest, bo nie kojarzę tego a dziś już znikam, w następnym tygodniu chyba odpuszcze tak samo DT i pokzywanie trejdów bo mnie już za bardzo nosi fantazja i pycha :P Zresztą widać że coś jest nie halo po moich obecnych trejdach, już tak rynek się mnie nie słucha jak na początku tygodnia. Setupy już mi nie wchodzą. Seria strat jest chyba teraz. Może w nast. tygodniu będzie lepiej. Weź mi podeślij to na Priv.
:564:

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 14.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Cblondyn pisze:
Tomasz196407 pisze: rookie są tu "spece" co piszą s albo l -wniosek? słuchaj ich
jak sobie wyobrazasz że ktos bedzie tu podawał sygnał z sl
Nie widze żadnego problemu z podaniem setupu wraz z SL i TP. Niejednokrotnie już podawałem. Dla przykładu RGR ma zdefiniowany TP i SL.
blondyn ja już pisałem tu,
miałem ten przypadek - Bo ja sie wzorowałem a teraz mam 0
-sytuacja troche nie taka,
poradziłem sobie a teraz mam nauczke

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 14.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Gdyby ten pinbar był troche wyżej (strefa oporu) byłby całkiem niezły setup. Wejście w połowie knota (kreska) a TP = open czyli ile sie da :)
SL ponad knotem.
https://charts.mql5.com/19/164/eurusd-h ... rokers.png

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 14.09.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

-rookie- pisze:
Tomasz196407 pisze:rookie są tu "spece" co piszą s albo l -wniosek? słuchaj ich
jak sobie wyobrazasz że ktos bedzie tu podawał sygnał z sl i ktos przykładowo straci
w dzienniku Paula Gilberta podałem Wam chyba trzy trejdy od a do z
a Wy z Paulem stwierdziliscie że nie bedziecie sie uczyli bo po co jak juz ktos ma wypracowany system
TAK dla jasnosci powiedz chcesz żeby dac Ci cały system
Jak możesz daj mi link do tego konkretnego przykładu tych 3 trejdów to na weekendzie na spokojnie przeanalizuje. Dziś jestem za bardzo roztrzepany żeby ogarnąć cokolwiek. Wyłaczam już wszystko bo mnie jeszcze będzie kusiło żeby coś otworzyć, a wiadomo jak to się skończy... wyzerowaniem depozytu. Z taką gorącą głową... Podrzuć mi link do tego fragment z dziennika PoulaGilberta to przejrze na weekendzie na spokojnie co to jest, bo nie kojarzę tego a dziś już znikam, w następnym tygodniu chyba odpuszcze tak samo DT i pokzywanie trejdów bo mnie już za bardzo nosi fantazja i pycha :P Zresztą widać że coś jest nie halo po moich obecnych trejdach, już tak rynek się mnie nie słucha jak na początku tygodnia. Setupy już mi nie wchodzą. Seria strat jest chyba teraz. Może w nast. tygodniu będzie lepiej. Weź mi podeślij to na Priv.
:564:
rookie pewnie że ci podam linki
nawet te co żescie pisali o przeciwstawnych i o sl-ach

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 14.09.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zostawilem to tak i slka wyciela mi ske zmykam bo cos to nie moj dzien
https://iv.pl/images/76156299809480577921.png
takie to granie z slkami :mrgreen: i zostawianie kompa na 10 minut
teraz juz pewnie dowala w dol :D :D :D
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany