DayTrading: Piątek 12.10.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 13 paź 2018, 00:00

Wzrost
2
33%
Bez zmian
1
17%
Spadek
3
50%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 12.10.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Zen pisze: Dzięki Kermit!
Wydaje się, że i Kabel i Edek mają dużo przestrzeni na południe.
Miłego dnia!

:564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.10.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

archog pisze:
XAB pisze:eur/dol WYSZLI NAD 1,16 piatek ?
-- Dodano: 12 paź 2018, 06:50 --

eur/dol a dolarki uwaga??/
tu zaczely sie schody bo wyszedl eur/dol nad 1,16????
Bax dopiero pisałeś że 1,16 zobaczymy dopiero w grudniu a tu kilka dni i jest.

wpisy o 4 i 6 rano hmm

może zrób sobie przerwę z tydzień od FX, sprawdź czy dasz radę na te kilka dni odstawić w 100% ten nałóg.
uważam że nie dasz rady, takie wyzwanie :P

hej
ARCHOG
Przewidujesz czy zakladac na fx co powinno byc ?
bo jesli tak to co -nigdy sie nie mylisz ? :568:
no bo jesli zawsze trafiasz tos milioner pewnie
wiec przestan truc glupoty o jakichs przerwach
to ze ja pisze o 6 rano to normalka bo ja pracuje na forexie normalnie jak w pracy
szef wchodzi zarzadza- ty zrob to ty tamto i mnie w pracy niet
chodze spac po 22 a wstaje o 5 i w moim wieku to normalka 5tka z przodu dawno wyskoczyla
a wakacje mam ciagle i obawiam sie ze tyle dni ile ja spedzam np nad woda lub w lesie w roku to tobie nie grozi no chyba zes lesnik
hej ha :564:
dam ci lepsze wyzwanie
zarob w miesiac to co ja zarobilem wczoraj i pokazto jak ja na wykresach pokazalen :D
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

EFIX DM
Gaduła
Gaduła
Posty: 212
Rejestracja: 23 paź 2014, 16:23

Re: DayTrading: Piątek 12.10.2018

Nieprzeczytany post autor: EFIX DM »

Ważny tydzień dla DAX
Ten tydzień, z uwagi na sporą zmienność, jest ważny dla wielu instrumentów. DAX nie jest pod tym względem wyjątkiem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 12.10.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

ponieważ już wiekszość wieszczy armageddon na daxie to wrzuce coś od siebie ;)

dax dzienny - obecnie okolice dolnej bandy dużego klina, nie inwestuje na tym ale jak mialbym pod cos zagrac to pod falszywe wybicie klina dołem zeby złapac leszczyne na wedke i potem w górę z trendem na realizacje tego klina...
https://www.tradingview.com/x/c2UcyFuo/
https://www.tradingview.com/x/6tHKQwar/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

archog
Gaduła
Gaduła
Posty: 199
Rejestracja: 29 kwie 2013, 08:04

Re: DayTrading: Piątek 12.10.2018

Nieprzeczytany post autor: archog »

hej[/quote]
ARCHOG
Przewidujesz czy zakladac na fx co powinno byc ?
bo jesli tak to co -nigdy sie nie mylisz ? :568:
no bo jesli zawsze trafiasz tos milioner pewnie
wiec przestan truc glupoty o jakichs przerwach
to ze ja pisze o 6 rano to normalka bo ja pracuje na forexie normalnie jak w pracy
szef wchodzi zarzadza- ty zrob to ty tamto i mnie w pracy niet
chodze spac po 22 a wstaje o 5 i w moim wieku to normalka 5tka z przodu dawno wyskoczyla
a wakacje mam ciagle i obawiam sie ze tyle dni ile ja spedzam np nad woda lub w lesie w roku to tobie nie grozi no chyba zes lesnik
hej ha :564:
dam ci lepsze wyzwanie
zarob w miesiac to co ja zarobilem wczoraj i pokazto jak ja na wykresach pokazalen :D[/quote]

Bax, wyzwania nie przyjąłeś, i ja nie przyjmę bo zarabiam gdzie indziej, a FX tylko zabawa dla mnie na razie.

Ale jak widzę za dużą pewnośc siebie a idzie inaczej, to warto to pokazać bo sam się nie chwalisz stratami tak chętnie.
Moje komentarze i opinie nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19.10.2005 ws. informacji stanowiących rekomendacje dot. instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Piątek 12.10.2018

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

uJ wyjdzie dołem z konsoli wykresu h4
w korelacji lustrzanej tam bym doszukiwał się zagarnięcia sell limita eDka z 1,1608
https://t.me/pump_upp

Thunder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 25 paź 2016, 00:27

Re: DayTrading: Piątek 12.10.2018

Nieprzeczytany post autor: Thunder »

Zalozylem sobie konto na ICM no i czekajac az moj depozyt dotrze na konto pomyslalem ze pobawie sie na demo z dzwignia 500. Dawno juz nie gralem demo. Tak zeby zobaczyc co byloby gdybym wylaczyl emocje zwizane z pieniedzmi. Zalozylem demo z 30 USD:) po 24h mialem 179USD :D szalenstwo. Ale , ale, mimo wszystko wlaczyl mi sie malutki efekt boga, bo stwierdzilem ze zrobie z tego 1000 do weekendu i juz zjechalem na 50USD:) To tak tylko dla ciekawostki.

Jakie sa moje wnioski z obserwacji:

Brak strachu pozwala duzo wiecej wytrzymac i wyjsc z zyskiem z wielu sytuacji w ktorych normalnie nie bylibys w stanie wytrzymac stresu i zamknelibysmy pozycje. Nie mowie tu o graniu na pale tylko kiedy np. wiesz ze ok, wszedles te 10-15 pipsow za wczesnie w wybicie z korekty, to przy duzym lewarze to sa takie pieniadze ze rozsadek ci mowi stopuj, a potem godzine pozniej widzisz jak cena szybuje do gory tam gdzie przewidywales. No i wiadomo, MM, trzeba bylo grac mniejsza pozycja itd. Ale umowmy sie, gdybysmy grali tak ze 15 pipsow to sa dla nas male pieniadze, to po co grac? Nie po to gramy, zeby miec racje tylko pieniadze..

To tyle z przemyslen na dzisiaj:)
I take profit.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Piątek 12.10.2018

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Thunder pisze:Zalozylem sobie konto na ICM no i czekajac az moj depozyt dotrze na konto pomyslalem ze pobawie sie na demo z dzwignia 500. Dawno juz nie gralem demo. Tak zeby zobaczyc co byloby gdybym wylaczyl emocje zwizane z pieniedzmi. Zalozylem demo z 30 USD:) po 24h mialem 179USD :D szalenstwo. Ale , ale, mimo wszystko wlaczyl mi sie malutki efekt boga, bo stwierdzilem ze zrobie z tego 1000 do weekendu i juz zjechalem na 50USD:) To tak tylko dla ciekawostki.

Jakie sa moje wnioski z obserwacji:

Brak strachu pozwala duzo wiecej wytrzymac i wyjsc z zyskiem z wielu sytuacji w ktorych normalnie nie bylibys w stanie wytrzymac stresu i zamknelibysmy pozycje. Nie mowie tu o graniu na pale tylko kiedy np. wiesz ze ok, wszedles te 10-15 pipsow za wczesnie w wybicie z korekty, to przy duzym lewarze to sa takie pieniadze ze rozsadek ci mowi stopuj, a potem godzine pozniej widzisz jak cena szybuje do gory tam gdzie przewidywales. No i wiadomo, MM, trzeba bylo grac mniejsza pozycja itd. Ale umowmy sie, gdybysmy grali tak ze 15 pipsow to sa dla nas male pieniadze, to po co grac? Nie po to gramy, zeby miec racje tylko pieniadze..

To tyle z przemyslen na dzisiaj:)
przetrzymaj dłużej konto, doświadcz etapów rynku jak trend, szeroka konsolidacja, minikryzysy, publikacje... inaczej nie dowiesz się za wiele o dopasowaniu twoich technik do zyskownego zarządzania

-- Dodano: pt 12-10-2018, 12:56 --

ponoć rpp robi coraz krótsze konferencje prasowe...

-- Dodano: pt 12-10-2018, 13:00 --

Kanye West dosunęli stołek :/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://t.me/pump_upp

barabaszek

Re: DayTrading: Piątek 12.10.2018

Nieprzeczytany post autor: barabaszek »

Jeśli rysuje się nam klin na edku (ending diagonal) to wg rozliczenia jeszcze raz up.
https://www.tradingview.com/x/mvv6vcNE/
Zobaczymy gdzie pójda, dziś piątek, więc beze mnie...

Awatar użytkownika
JediMaster
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 26 cze 2017, 13:34

Re: DayTrading: Piątek 12.10.2018

Nieprzeczytany post autor: JediMaster »

barabaszek,
Jeżeli narysujesz klin od świeczki o 9:00 to wybicie będzie do dołu :)
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Analizy FB: https://fb.me/forexbearsmindpolska

Zablokowany