DayTrading: Piątek 12.01.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 13 sty 2018, 00:00

Wzrost
4
44%
Bez zmian
2
22%
Spadek
3
33%
 
Liczba głosów: 9

byq69
Gaduła
Gaduła
Posty: 369
Rejestracja: 31 sie 2014, 14:19

Re: DayTrading: Piątek 12.01.2018

Nieprzeczytany post autor: byq69 »

ja w zakrywanie luk nie wierze :P bujda bajka i kurtuazja. żeby zakryć luke na usd/pln to musieli by również na eur/jpy co mnie osobiście wydaje się niemożliwe prędzej 150 niz 115 :idea:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
High Leverage Overtrading 8)

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4479
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 12.01.2018

Nieprzeczytany post autor: navik »

Na usd/pln bliżej mają przetestować wsparcie na 3zł co jest w zgodzie z trendem niż domknąc luke na 3,97
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.01.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

panowie spece dolarowi ??????????????????????
zawsze mnie to zastanawia czemu wy tak lubicie szastac poziomami zwlaszcza na usd/pl
ocena jedna--------------------------? zaden dolarem nie handluje ha ha ha
poziom 3 zl za dolara to eur/dol okolo 1,33
poziom 2 zl za dolara to wyzej 1,55
a ponizej 2zl to wyzej 1,6
to prosze teraz wlaczyc te swoje wrozby i zalozenia powodzenia
i na zas nauczcie sie jednego 1punkt na eur/dol to ok 4 gr na usd/pl w porywach np przy panice 3-5
nie kombinowac
http://wstaw.org/h/a9b756fc9cd/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Piątek 12.01.2018

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

na złocie jeszcze trochę miejsca na wzrosty jest, przynajmniej do punktu A z zasięgu Gartleya :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4479
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 12.01.2018

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:panowie spece dolarowi ??????????????????????
zawsze mnie to zastanawia czemu wy tak lubicie szastac poziomami zwlaszcza na usd/pl
ocena jedna--------------------------? zaden dolarem nie handluje ha ha ha
poziom 3 zl za dolara to eur/dol okolo 1,33
poziom 2 zl za dolara to wyzej 1,55
a ponizej 2zl to wyzej 1,6
to prosze teraz wlaczyc te swoje wrozby i zalozenia powodzenia
i na zas nauczcie sie jednego 1punkt na eur/dol to ok 4 gr na usd/pl w porywach np przy panice 3-5
XAB masz racje to tylko wróżby ...

kiedyś , zapytał mnie moj znajomy z pracy ( piliśmy sobie wtedy jakieś tam browary :p). Co sie dzieje z dolarem , bo nakupił kilka tysiecy realnie w kantorze dolców po 4,05 , na przyszłośc dla dzieci .W perspektywie trzymania kilku lat.
Ja lekko zanietrzeźwiony wyciągnąłem telefon i pokazałem mu wykres ( dolar był już wtedy po jakieś 3,85 -87 - nie pamietam dokładnie). I powiedziałem mu wtedy, że kupił na górce i dolar według mnie poleci na 3,50 i tam sie odbije na jakieś 3,75- 3,80 . Jak tam doleci to żeby usrednił i opylił na podbiciu w okolicach 3,75 . Powiedziałem mu też wtedy ,żeby sie tego pozbył jak najszybciej !
Jak on zrobił -nie mam pojęcia . Czy trzyma jeszcze czy to sprzedał - nie wiem .
Nie chciał za bardzo uwierzyć , że spadną tak nisko na 3,50

Powiedziałem mu jeszcze wtedy ,że dla mnie dolary do kupowania realnie ( w kantorze) sa dopiero po 3 zł . :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
moneymaker
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 11 cze 2015, 21:17

Re: DayTrading: Piątek 12.01.2018

Nieprzeczytany post autor: moneymaker »

highend pisze:jedna uwaga - na USDPLN na 3.415 wypada fibo 61.8 całego ruchu od dołka z 2008 roku
świeca weekly odwrócony młot
być może coś kombinują na UP. Ale to tylko uwaga...
Fibo każdy sobie może malować jak chce, ale jak już dajesz opis 61.8 zamiast 38.2, to już się nieco "gryzie".

Nie abym się czepiał, ale jak ktoś, kto jest "weteranem" (10k postów), jest postrzegany jako autorytet wśród "młodzianków" forex-u, taki opis wprowadza w błąd i nie jest dydaktyczny.

EG99
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 29 gru 2016, 07:51

Re: DayTrading: Piątek 12.01.2018

Nieprzeczytany post autor: EG99 »

Dolar się bardzo mocno osłabił, ale nie przesadzajcie :) 2pln?? jako spekulant powiem prędzej 8pln.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.01.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

NAVIK wszystko ok z tym ze my tu gramy na forex
i ja nie pisze ze juz spasc nie moze moge napisac nie powinien wiecej tylko tyle
a patrzac tez na wykres we wrzesniu spadlo do 3,52 i podbicie bylo 3,7
listopadzie 3,52 i podbicie pod 3,6 ostatnio spadlo do 3,42 podbili 3,52
to teraz jak maja sile to zejsc moze ok 3,4-3,38 i podbicie do 3,5 no ok 3,48 a zawsze kontra moze pojsc tez sporo wyzej wiadomo nikt dna na krotko lapac nie lubi ale w pociag zawsze mozna wskoczyc
jak ktos to umie bo 5gr nawet na 1locie to ladna bajka a 10 to zloty strzal
dlatego ja juz uwazam ze to 3.41 to juz mozliwe poziomy wejscia tym bardziej ze nie dowierzam tym wzrostom na edku zbytnio a po 3,42 juz cos tam mam by nie spoznic sie zbytnio bo ostatnio 8grozy z pozycjonowania mi wyszlo a ja na usd/pl nie gram delikatnie a gram ostro
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 12.01.2018

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

_Kerad_ pisze:na złocie jeszcze trochę miejsca na wzrosty jest, przynajmniej do punktu A z zasięgu Gartleya :D
Może być różnie Shark potencjalnie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4479
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 12.01.2018

Nieprzeczytany post autor: navik »

[quote="XAB"]NAVIK wszystko ok z tym ze my tu gramy na forex
i ja nie pisze ze juz spasc nie moze moge napisac nie powinien wiecej tylko tyle
a patrzac tez na wykres we wrzesniu spadlo do 3,52 i podbicie bylo 3,7
listopadzie 3,52 i podbicie pod 3,6 ostatnio spadlo do 3,42 podbili 3,52
to teraz jak maja sile to zejsc moze ok 3,4-3,38 i podbicie do 3,5 no ok 3,48 a zawsze kontra moze pojsc tez sporo wyzej wiadomo nikt dna na krotko lapac nie lubi ale w pociag zawsze mozna wskoczyc
jak ktos to umie bo 5gr nawet na 1locie to ladna bajka a 10 to zloty strzal
dlatego ja juz uwazam ze to 3.41 to juz mozliwe poziomy wejscia tym bardziej ze nie dowierzam tym wzrostom na edku zbytnio a po 3,42 juz cos tam mam by nie spoznic sie zbytnio[/quot

XAB ja wiem ze to jest forex i to jest zupełnie co innego niż zakupy waluty w kantorze .
wczoraj odpaliłem kompa i widze że są wróżby na temat usd/pln sięgające 1,5 , więc i ja puściłem wodze fantazji i wyszło mi 3zł :564: tyle.

ps . nie gram usd/pln zerkam na wykres tylko wtedy jak mam sprzedać albo kupić walute w kantorze :564:
No i przypomniała mi sie ta historia ze znajomym ,dlatego ja napisalem wtedy jak mówiłem mu o 3,5 to z politowaniem sie na mnie patrzył jak na jakiegoś kosmitę. :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany