DayTrading: Piątek 10.08.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 11 sie 2018, 00:00

Wzrost
3
50%
Bez zmian
1
17%
Spadek
2
33%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: highend »

majkel79 pisze: dobrego masz brokera bo mój shorta z 6.10 na 5.90 nie chciał zamknąć niestety, klikam a tu nic co za łobuzy :564:
mforex, też tam coś przywiesiło się na chwilę, ale otworzyło na 6.20 i od razu kliknąłem
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

highend pisze:
pieniądz (kasa) to niebawem może być tylko papierek do podcierania d**y, zatem wejście dla jaj (żywność) może mieć większy sens :D :P
tak, tak, tak... a ropa zejdzie na 5$ bo wszyscy sie przerzuca na auta elektryczne - to tez pisales jak ropa byla po 30$, a jak sie to skonczylo widac na wykresie. Widze ze chcesz byc wizjonerem naszych czasow...Wszedzie wieszczysz armageddon :564: :D :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

majkel79
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 681
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:27

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: majkel79 »

Kermit pisze:
highend pisze:
pieniądz (kasa) to niebawem może być tylko papierek do podcierania d**y, zatem wejście dla jaj (żywność) może mieć większy sens :D :P
tak, tak, tak... a ropa zejdzie na 5$ bo wszyscy sie przerzuca na auta elektryczne - to tez pisales jak ropa byla po 30$, a jak sie to skonczylo widac na wykresie. Widze ze chcesz byc wizjonerem naszych czasow...Wszedzie wieszczysz armageddon :564: :D :564:
wiesz mało się pomylił bo po 30 dolców to można było śmiało pakować long na wti tak jak kiedyś usdpln po 2 zeta czy niżej. Więc nie ma co się czepiać do kolegi. 5 $ na ropie to może abstrakcja ale jak było poniżej 30

-- Dodano: 10 sie 2018, 07:59 --

ciekawe czy taka szpila na usdtry zostanie?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

KERMIT MERLIN I CI CO WIDZIELI SPADKI NA EDKU GRATKI
niby pod to gralem ale pewnosci nie mialem do dzis ha ha haaaaaaaaaaaaaaa
natluklem dzis siana moc :D :D :D
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

barabaszek

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: barabaszek »

Srebro w trojkacie, wybicie dołem bedzie potwierdzeniem kontynuacji trendu - fala 5.
https://invst.ly/89cf1
Ostatnio zmieniony 10 sie 2018, 09:03 przez barabaszek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: highend »

Kermit pisze: tak, tak, tak... a ropa zejdzie na 5$ bo wszyscy sie przerzuca na auta elektryczne - to tez pisales jak ropa byla po 30$, a jak sie to skonczylo widac na wykresie. Widze ze chcesz byc wizjonerem naszych czasow...Wszedzie wieszczysz armageddon :564: :D :564:

ja nie ;) to tylko oni (Klimuszko, Irlmaier) przepowiadali III wojne, ale że akurat Polska wyjdzie z niej najlepiej.
czy w to wierzyć czy nie - niech każdy sam osądzi :) Może to tylko brednie, ale fakt - że w necie o tym jest dużo :)

Ropa raczej będzie drożeć (popyt!), a auta elektryczne nie mają nic do tego :) choć tych ostatnich oczywiście będzie przybywać co widać słychać i (nie) czuc :D :)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:KERMIT MERLIN I CI CO WIDZIELI SPADKI NA EDKU GRATKI
niby pod to gralem ale pewnosci nie mialem do dzis ha ha haaaaaaaaaaaaaaa
natluklem dzis siana moc :D :D :D
by nie bylo ze tu na edku spanikowalem to na teraz mam 3lki z dolu :D

https://iv.pl/images/31964432218295931735.png
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: highend »

FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Ekolog pisze:
highend pisze:a mi otworzyło sell na lirze na 6.20 USD/TRY ;) ale tylko 0.01 lota, hehe. To jest kosmos :)
Gratuluje ja dopiero teraz mam odblokowaną, to jest może ten dzień o którym pisał XAB że będzie ostra szpila do góry mamy już 10% a gdzie koniec dnia. Ja podziwiam tych u brokerów na XTB od 3 miesięcy ponad 90% w S na Lirze. Będą o tym gadać w telewizji jak majątki życia ludzie potracili i książki o tym pisać. Coś podobnego kiedyś zrobili chyba na lirze włoskiej jak czytałem kiedyś.
To kolega amator swapów na lirze? :d

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

jest takie powiedzenie
matolow nie sieja -sami sie rodza i prosze sie nie obrazac ale szpile wlasnie ich leczaaaaaaaaaaa
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany