DayTrading: Piątek 08.08.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 09 sie 2014, 00:00

Wzrost
7
50%
Bez zmian
3
21%
Spadek
4
29%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Tony S.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 455
Rejestracja: 07 lut 2014, 21:50

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

MIMI pisze:halo halo! Czy ktoś S DAX teraz 9075? bo ja L, ryzykuję.
Ja tam też L.. /już zabezpieczone na +/ jescze się na USA przyglądam.... :p
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

sp500 wyglada jakby wracal na topy

http://insidefutures.com/article/127671 ... 20500.html

na tygodniowym swieca Doji, zamkniecie SP500 na 1925 lub wyżej potwiedzi dalsze wzrosty. Dobrze zrozumiałem? :)
a tu mamy 1926 teraz.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

elusia
Gaduła
Gaduła
Posty: 156
Rejestracja: 29 sty 2014, 08:47

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: elusia »

Cały czas jestem w szoku jak patrzę na lirę turecką. Miała dziś zjazd 400 pipsów a ja miałam tylko malutka pozycje i to nie od góry bo jakoś E/U sie zajęłam
Jakby codziennie były takie ruchy to chyba wszyscy byliby zarobieni :lol: :lol: :lol:

-- Dodano: 08 sie 2014, 20:32 --

No tak postraszyli, powycinali co mieli i teraz z powrotem powrót na indeksach. Rynek się oswoił i z nalotami i Ukraina i zawróci troche na bank. Choć nowych szczytów pewnie nie bedzie, ale może coś fajnego pod S sie znajdzie :D

Awatar użytkownika
koks
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 741
Rejestracja: 21 kwie 2014, 15:14

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: koks »

elusia pisze:Cały czas jestem w szoku jak patrzę na lirę turecką. Miała dziś zjazd 400 pipsów a ja miałam tylko malutka pozycje i to nie od góry bo jakoś E/U sie zajęłam
Jakby codziennie były takie ruchy to chyba wszyscy byliby zarobieni :lol: :lol: :lol:
a ja miałem LONGA :D który najpierw trochę zarabiał a potem przed samymi wielkimi spadkami został zabezpieczony na zero.. i to się wahałem, ale fart :) w przeciwnym razie zjadłoby mi prawie 1/3 zysku z tygodnia :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 08 sie 2014, 21:46 przez koks, łącznie zmieniany 1 raz.
Swing

elusia
Gaduła
Gaduła
Posty: 156
Rejestracja: 29 sty 2014, 08:47

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: elusia »

koks pisze:
elusia pisze:Cały czas jestem w szoku jak patrzę na lirę turecką. Miała dziś zjazd 400 pipsów a ja miałam tylko malutka pozycje i to nie od góry bo jakoś E/U sie zajęłam
Jakby codziennie były takie ruchy to chyba wszyscy byliby zarobieni :lol: :lol: :lol:
a ja miałem szortusia który najpierw trochę zarabiał a potem przed samymi wielkimi spadkami został zabezpieczony na zero.. i to się wahałem, ale fart :) w przeciwnym razie zjadłoby mi prawie 1/3 zysku z tygodnia :mrgreen:
Chyba nie łapię bo jak S to byś był zarobiony :?

Awatar użytkownika
koks
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 741
Rejestracja: 21 kwie 2014, 15:14

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: koks »

elusia pisze:
koks pisze:
elusia pisze:Cały czas jestem w szoku jak patrzę na lirę turecką. Miała dziś zjazd 400 pipsów a ja miałam tylko malutka pozycje i to nie od góry bo jakoś E/U sie zajęłam
Jakby codziennie były takie ruchy to chyba wszyscy byliby zarobieni :lol: :lol: :lol:
a ja miałem szortusia który najpierw trochę zarabiał a potem przed samymi wielkimi spadkami został zabezpieczony na zero.. i to się wahałem, ale fart :) w przeciwnym razie zjadłoby mi prawie 1/3 zysku z tygodnia :mrgreen:
Chyba nie łapię bo jak S to byś był zarobiony :?
aj pomyłka, longa miałem hehe, bo wybiło z konsoli 4 miesiecznej i poziom cenowy byl atrakcyjny na L.
Swing

elusia
Gaduła
Gaduła
Posty: 156
Rejestracja: 29 sty 2014, 08:47

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: elusia »

Wiem że wybiło i dlatego jakoś odpuściłam wczoraj i dziś nie zwróciłam uwagi rano, ale ruchy zawsze ma bardzo duże i chyba zacznę grać trochę większymi pozycjami, ale to dopiero jak pozamykam to co teraz mi wisi :)
Ja wolę na niej grać S bo swap dodatni i to nie mały :D

-- Dodano: 08 sie 2014, 20:54 --

A tak swoją drogą to chyba lubisz waluty naszego regionu :) Tak mi sie kojarzy że na zł dużo grasz

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

ehh ta lira co by tak człowiek na szczycie S złapał.... rano jeszcze było 2.18, teraz 2.14 wrr ;)
a sp500 na 1932, z doji się zrobił młotek w dodatku na biało, zakupy w pełni
dax 9100 prawie pyknął teraz... i chyba wystarczy na koniec... piątkowe podbijanie....

to co - teraz powrót daxa na 10.000 punktów i dalej coby lipcową czarną świecę monthly zakryć na biało?...
okazja życia :D ;) :P
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
koks
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 741
Rejestracja: 21 kwie 2014, 15:14

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: koks »

elusia pisze:Wiem że wybiło i dlatego jakoś odpuściłam wczoraj i dziś nie zwróciłam uwagi rano, ale ruchy zawsze ma bardzo duże i chyba zacznę grać trochę większymi pozycjami, ale to dopiero jak pozamykam to co teraz mi wisi :)
Ja wolę na niej grać S bo swap dodatni i to nie mały :D

-- Dodano: 08 sie 2014, 20:54 --

A tak swoją drogą to chyba lubisz waluty naszego regionu :) Tak mi sie kojarzy że na zł dużo grasz
Trejduje walutami EM , głownie jak zauwazylas złotym. Prawie nie tykam się popularnych crosssów :-) choć na edka muszę zwracać uwagę, bo jest silnie skorelowany z usdpln
Swing

elusia
Gaduła
Gaduła
Posty: 156
Rejestracja: 29 sty 2014, 08:47

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: elusia »

No tak, na tych walutach są największe ruchy tylko czemu takie spready

Dobra czas na relaks :D

Miłych weekendów wszystkim i chłodnego piwka lub co kto woli :564:

Zablokowany