DayTrading: Piątek 06.07.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 07 lip 2018, 00:00

Wzrost
1
25%
Bez zmian
2
50%
Spadek
1
25%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 06.07.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

dalan pisze:Nie koniecznie FX technik.Sam mam możliwość grania w tych godzinach(praca) i powiem że sygnały są dość potężne ale bardzo rzadko są realizowane.Może na M1,ale ja tak nie gram.
Piszę właśnie o DayTradingu.
A wy piszecie o czymś innym.
Zostawianie pływających pozycji na następny dzień nie jest DayTrading-iem.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: DayTrading: Piątek 06.07.2018

Nieprzeczytany post autor: dalan »

Masz rację technik ale nie dam rady zejść poniżej M15,zdarza się M5 ale to już hardcore.No i nie jestem daytraderem .Jakoś pewniej się czuję patrząc od H4,a sygnały dużo częściej się sprawdzają.

-- Dodano: sob 07-07-2018, 21:17 --

Technik chalenge .wybieramy jedną parę walutową lub index i dzisiaj lub jutro podajemy zasięgi TP SL potwierdzone wykresem.Każdy z nas może się mylić ale chodzi o sposób analizy.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 06.07.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Dalan, to mnie nie interesuje.
Ja nie traduję jakiegoś Tf-u ani niczego nie muszę przewidywać.
Ja gram tylko potencjalny ruch w danym momencie.

Ja nie celuję w potencjalny zasięg, tylko w mniejszy ruch wewnątrz potencjanego zasięgu.
Określam rynek i chcę wziąć tylko jego część.
Nie interesuje mnie co cena zrobi potem.
Ewentualnie czekam na kolejny swing.

-- Dodano: 07 lip 2018, 21:47 --

A tak w ogóle, to Chorwacja - Rosja na razie 1:1 i szykuje się dogrywka i być może karne.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: DayTrading: Piątek 06.07.2018

Nieprzeczytany post autor: dalan »

Szkoda Technik bo nie chodzi a ni o mnie albo ciebie.Tylko przykład analizy podejmowania decyzji i dlaczego.A pisząc ja gram tutaj i teraz to niestety próbujesz przewidzieć przyszły ruch.Gdybyś grał tylko tu tu i teraz stałbyś w miejscu.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 06.07.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

dalan pisze:Szkoda Technik bo nie chodzi a ni o mnie albo ciebie.Tylko przykład analizy podejmowania decyzji i dlaczego.A pisząc ja gram tutaj i teraz to niestety próbujesz przewidzieć przyszły ruch.Gdybyś grał tylko tu tu i teraz stałbyś w miejscu.
A po co przewidywać, skoro wykres sam pokazuje?
To właśnie przewidywanie najbardziej w tej grze szkodzi.
Ponieważ, jeżeli przewidujesz, to musisz mieć rację i wpadasz w pułapkę psychologiczną.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: DayTrading: Piątek 06.07.2018

Nieprzeczytany post autor: dalan »

No pewnie że pokazuje, a za minutę już może być daleko od pokazywania tylko w drugą stronę.

-- Dodano: sob 07-07-2018, 22:06 --

Cholera facet to ile ten wykres pipsów musi zarobić w momencie twojej reakcji.Ile czekasz na realizację swojego wejścia minus 5 minut?Daj mi ten system

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 06.07.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

dalan pisze:No pewnie że pokazuje, a za minutę już może być daleko od pokazywania tylko w drugą stronę.

-- Dodano: sob 07-07-2018, 22:06 --

Cholera facet to ile ten wykres pipsów musi zarobić w momencie twojej reakcji.Ile czekasz na realizację swojego wejścia minus 5 minut?Daj mi ten system
Dokładnie, im krócej, tym lepiej.
System jest dostępny dla każdego, tyle że nie za darmo.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 06.07.2018

Nieprzeczytany post autor: karnak »

https://businessinsider.com.pl/gielda/w ... ys/s8sl7v8

EURUSD - w tym miesiącu preferuję L: :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 06.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

fx-technik pisze: Ja nie traduję jakiegoś Tf-u ani niczego nie muszę przewidywać.
klikajac buy przewidujesz ze pojdzie w gore, klikajac sell przewidujesz ze pojdzie w dol... i nie ma znaczenia czy to ma byc ruch na 100 pipsow czy na 5 pipsow. Spekulacja to przewidywanie i nie ma znaczenia czy uzywasz do tego wyznaczonego przez siebie rynku czy faz ksiezyca. Kazde zajecie pozycji jest przewidywaniem dalszego ruchu ceny

Spekulacja – jeden z motywów transakcji kupna-sprzedaży. Celem spekulacji jest osiągnięcie określonego dochodu poprzez wykorzystanie przewidywanych zmian cenowych.

EOT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 06.07.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Gdy zaczyna z nieba lecieć woda, to nie musisz przewidywać, że jest zjawisko deszczu.
Możesz nie wiedzieć jak długo będzie padać, albo ile wody spadnie, ale wiesz, że jest początek deszczu.

Skąd wiesz, że jest początek deszczu?
Ponieważ widzisz na niebie chmury deszczowe, czujesz temperaturę i wilgotność powietrza, oraz krople deszczu.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Zablokowany