DayTrading: Piątek 03.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Spory ruch trendowy może się wykrystalizować po wyjściu z klina. Na edku był rok totalnego marazmu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Pomimo, że edek wpadł głęboko do wody, to wcale nie zdziwię się jak wykona ruch korekcyjny 4000 pips wyżej
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2020, 01:23 przez Bemowo1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

W kontekście do tego co pisałem wcześniej nadal aktualne. Wsparcie nadal w mocy
daytrading-czwartek-12-12-2019-t30996.html#p964423
H4 zaliczyła sufit, obecnie zakładam konsolidację w ramach trójkąta
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

swiezak wczoraj
/////////////////////////////////
Świeżak44 pisze: ↑02 sty 2020, 20:39
Nie masz racji Kermit, bo grid z definicji to jest dokładanie do stratnych pozycji. I to właśnie było robione na wykresie XAB. Zarządzanie MM nie ma tu znaczenia. Może wytrzyma, może nie. Problem jest, że idzie pod prąd i dokłada.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
a o czym ty choopie gadasz
bo piszesz tak jakbys wogole nie czytal tego co ja pisze
wiesz co to znaczy 2kola straty przy dzwigni na 1do 20 na daxie bo tyle mialem w porze obiadowej :shock:
to co za bzdury wypisujesz czy moje depo wytrzyma :568:
tym bardzziej ze ja wyraznie pisalem ze stawiam palki caly dzien fakt teraz juz po 2 ktr a nawet juz i 3ktr
wiesz co to jest 1ktr???????? czyli tzw pałka / na daxie i jakie trzeba miec zabezpieczenie przy dzwigni 1do20
to sobie poczytaj a potem pisz te swoje bzdety????
ja mam na te chwile dopiero ok 2lotow a ty sie o moje depo martwisz
zalozenie bylo kiepskie to widac i czuc i tylko problem jest jeden czy sie nie wycofac czy uparcie sie go trzymac
bo te strate teraz ok 4 kola /doslownie 4 tysiace /zł to odrobie pukajac na innych parach gora w dwa dni
umiesz liczyc czy nie masz o tym zielonego pojecia :shock:
nie mam ruszone 30 procent depozytu z wszystkich pozycji jakie mam teraz a ty jakies bzdury piszesz o utracie DEPOZYTU
TO ze zdecydowalem nie kasowac wszystkiego a dokladac to tylko odwieczny problem czy ma to sens i to tylko jest problem a nie strata bo wczoraj na dt pokazywalem na lce 3ke na dax tez zarobilem
to na jutro sieczka bo ja spokojnie spie paaaaaa
https://iv.pl/image/GrqdD7X
to m15
https://iv.pl/image/Grqd2SS
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

czasem warto pocierpiec na bezsennosc. Złoto zamkniete na SL na 1532 ale tez ponowione po 1539 pod potencjalny trojkat rozszerzajacy który właśnie sie pojawił na h1. SL 1550, TP 1511
Ropa S po 63.30. SL 65$, TP open i dobrej nocy. Rano zobaczymy jak to sie rozwinie

https://www.tradingview.com/x/hswwDIXs/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Panowie.. jakie top wam pokazuje na daxie? Sl mi zamknelo na 13455.. w trading212.. podczas gdy max cene w xtb mi pokazuje 13436.. wtf.. i to dziwnie tuz przed tym spadkiem który trwa teraz :/
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

Na dolcu jak widać wóz albo przewóz ale nie przełamią :wink:
Po farciarskiej odsprzedaży na swiatecznym flashcrashu dolca po 3,88 dzis znowu siedze ale juz po 3,80...
Najgorzej ze wiekszosc retaili na Lkach w usd/pln a na usd/chf u mojego brooka 100% Lki! i to jest moje zmartwienie bo sam jade z tymi retailami...
Syndrom potencjalnej straconej okazji pokutuje u mnie.
Na indexy nawet nie patrze bo tego sie nie da nijak zdefiniowac, po mojemu to jest pompowanie banki i koncowka przed jakims zaplanowanym wydarzeniem w geopolityce i tyle. Normalny inwestor tylko sie puka w glowe widzac zachowanie kupujacych. Niestety z posiedzen bilderbergow minutek nie publikuja :wink: wiec terminu sie mozna tylko domyslac.

Obrazek

Na USD CHF jak ktos to gra to widac ze spadki zatrzymaly sie na grubej czerwonej choc technicznie niewiele ona znaczy.

Obrazek

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

nieźle ,nieźle ...Sl-e zadziałały na wszystkich eLkach aż miło -dobrze że były :!:
Czas najwyższy jednak przestawic zwrotnice w drugą strone :roll:
Ropa S po 63,25 duże toto jest, wiec sl już na be
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 03.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

navik pisze:
03 sty 2020, 04:28
nieźle ,nieźle ...Sl-e zadziałały na wszystkich eLkach aż miło -dobrze że były :!:
Czas najwyższy jednak przestawic zwrotnice w drugą strone :roll:
Ropa S po 63,25 duże toto jest, wiec sl już na be
Apropo geja.. powiedziałeś 142.. bylo 142.. niezle :)
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Zablokowany